Oriflame 2 in 1 Cleanser (mleczko z tonikiem 2 w 1)

Oriflame 2 in 1 Cleanser (mleczko z tonikiem 2 w 1)

Oczyszcza i zarazem tonizuje skórę. Gliceryna nawilża, a ekstrakt rumianku łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie. Skóra jest oczyszczona, odświeżona i gładka. Stosować rano i wieczorem. Testowane dermatologicznie.

nawet ok

*fajny zapach
*dość wydajny (wystarczy tylko jedna kropelka na waciku)
* świetna żelowa konsystencja
*moim zdanie nieźle zmywa makijaż
*jest nie drogi

Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Słaby

Mam manię na punkcie bardzo dokładnego zmycia makijażu, więc to mleczko jest dla mnie strasznie słabe. Bardzo muszę się namęczyć żeby nim zmyć makijaż i zużywam przy tym onę płatków kosmetycznych. Z tuszem wodoodpornym komplenie sobie nie radzi.
Jedyne plusy to bardzo przyjemny delikatny zapach oraz to, że faktycznie gdy już uda mi się do końca nim zmyć makijaż to skóra jest gładziutka, orzeźwiona i nie pojawia się uczucie ściągnięcia.
W każdym razie oddałam ten kosmetyk mamie i teraz ona się z nim męczy.. :P

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka testów

prawie same zalety

przede wszystkim-nie drogi. Poza tym swietnie czysci makijaz,i buzka po tym mleczku jest gladziutka. Fakt faktem gdy za duzo rozsmaruje sie go na twarzy,przed chwile odczuwa sie efekt sciagania skory,ale za chwile to mija,po czym buzka jest mieka i gladka,jak juz pisalam :) zgrabnie wyglada,pachnie lagodnie,w porzadku,podoba mi sie tez konsystencja i kolor-jest naturalny,a poniewaz mam wrazliwa skore,wiem,ze nie ma w nim chemikalii. Polecam

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Cellulit składniki

Wady i zalety

Niebywala zaleta tego kosmetyku jest fakt, ze naprawde doskonale usuwa wszelki makijaz. Widze to po platkach kosmetycznych, na ktorych duzo wiecej pomaranczowej tapety po wieczornym zmywaniu ;) anizeli w innych przypadkach. I nawet kiedy buzia jest juz doczyszczona czyms innym, przejechanie po twarzu zelowym Cleanserem znow zostawia na waciku jeszcze jakies niedotarte resztki! :O to naprawde zdumiewajace...

Jedak cos kosztem czegos. Strasznie sciaga skore i moja buzia po tym zabiegu jest wyjatkowo nieprzyjmnie spieta. Ogolnie zdarza mi sie to po jakimkolwiek demakijazu (mam cere b.sucha), ale w tym przypadku odczuwam wyjatkowy dyskomfort.
Co do terenow ocznych : nigdy nie uzywam mleczek do zmywania moich slipi (tylko i wylacznie delikatne dwufazowki), ale przejechanie tym kosmetyiem nawet WOKOL delikatnej okolicy oczu, na przyklad gornych partii nosa, juz powoduje szczypanie i lzawienie.

Takze mocny i porzadny pracownik - ale trzeba ostroznie z nim. Zazwyczaj uzywam po wiekszych imprazach, gdy musialam sobie nalozyc dosc mocny makijaz, a do tego przebywalam cala noc w jakims zadymionym imprezowym pomieszczeniu. Wtedy chce miec pewnosc ze buzka jest oczyszczona na blysk :)

Używam tego produktu od: pol roku

Ok

Jest to pierwsze mleczko po którym nie szczypią mnie oczy, lekko matuje skórę, dobrze zmywa makijaż i ma bardzo ładny delikatny zapach. Jedną gwiazdkę odejmuje za opakowanie- juz kilka razy zdarzyło mi się zgubić nakrętkę (na szczęście zawsze znajduję), wolała bym aby zamknięcie stanowiło całość z opakowaniem.

Używam tego produktu od:2 mies.

Jest ok.

Bardzo lubię ten produkt. Nie używam go do zmywania makijażu ale do oczyszczania twarzy. Dobrze sobie radzi z krostkami :D jak mi coś wyskoczy wystarczy że przez 2 dni używam tego mleczka i znika. Fakt faktem trochę rzadki jest, ale nalewam na wacik a potem przecieram nim twarz i jest w porządku. Nie wylewam go na ręce. Zapach przyjemny, opakowanie wygodne (mam w wersji starszej)- nie trzeba odkręcać.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Extra

A ja w porównaniu do innych Pań uwielbiam ten kosmetyk! Nowe, różowe opakowanie jest ok. Kosmetyk bardzo wydajny, używam, używam i się nie kończy!. Świetnie zmuwa oczy, o wiele lepiej niż mleczko do demakijażu oczu i ust Nivea Visage. Skóra jest po nim czyściutka i lekko matowa. No naprawdę extra :-)

wodniste

kupilam je w promocji, konsystencja jest jak dla mnie zbyt wodnista, jest malo wydajne i kiepsko radzilo sobie z demakijazem, musialam uzyc kilku wacikow. Opakowanie nieszczegolne, po tygodniu oderwalo sie zamkniecie. Uzywalam do konca bo nie lubie wyrzucac kosmetykow, szybko sie skonczylo :)

Znośny ;)

Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, nie nawilża za bardzo (minimalnie)
zostawia na buzi taką dziwną powłoczkę, która zastyga i zaraz znika, zostawiając całkiem przyjemną w dotyku buzię
pachnie całkiem znośnie, dość wydajny, za rzadki
ogólnie: nie jest zły, ale zastanowię się nad kupnem drugiego opakowanka i poszukam lepsiejszego ;)

Zbyt rzadkie

Preparat tani, ale o mniejszej pojemności niż standard. Zbyt płynny - ścieka między palcami, czasem kapnie do umywalki (rozcieram najpierw ręką, potem zbieram wacikiem). Na szczęście dobrze zmywa makijaż. Nie polecałabym do każdego typu cery, ponieważ ściąga skórę.

raczej nie

Tani produkt, a w promocji nawet b. tani, wydajny, dobrze zmywa makijaż, choć traci się sporo wacików, nie szczypie za bardzo w oczy, ale raczej obkleja powieki i rzęsy, pachnie rumiankowo, jednak niezbyt przyjemnie, ma konsystencję żelu o dość nieciekawym, żółtawym kolorze. Wielki minus: pozostawia powłokę, ale nie taką tłustą, bo samo mleczko nie jest tłuste; powłoka raczej jest klejąca, trwale przykleja się do skóry i jeśli nie nałożymy od razu jakiegoś kremu nawilżającego, to niechybnie czeka nas wysuszenie i ściągnięcie skóry na buzi (a mam cerę mieszaną). Ta powłoczka stopniowo zasycha, kurczy się i nieprzyjemnie ściąga buzię.Odradzam.

taki sobie

Używam go, gdy nie chcę stosować żelu, który trzeba spłukiwać woda, i który wysusza. Ten kosmetyk oczyszcza twarz bez wysuszania, lekko natłuszcza pozostawiając błyszczącą powłoczkę. Wchłania się całkiem przyjemnie. Za to brzydko pachnie....