Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Cena już od 18,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, wspomaga leczenie łysienia androgynowego. Dla kobiet i mężczyzn. Zawiera TRICHOGEN: naturalny kompleks 14 aktywnych składników - działa przeciw wypadaniu włosów, antystarzeniowo; siarka - stymluje cebulki włosów do odrostu; żeń-szeń - poprawia mikrocyrkulację, odżywia i dotlenia włosy; łopian - przeciwdziała wypadaniu włosów, działa oczyszczająco, antybakteryjnie i przeciwłupieżowo. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, cynk, białka i aminokwasy) przenika głęboko przez skórę głowy i strukturę włosów, nawilża i odżywia włosy. Oczar wirginijski poprawia ukrwienie skóry głowy. Olej jojoba odpowiednio natłuszcza i nabłyszcza. Wspomaga leczenie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu oraz łysienia androgenowego. Pierwsze, widoczne efekty jż po 2 tygodniach stosowania. Włosy sa bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej sie rozczesują.
Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

• Aqua,
  • Simmondsia Chinensis Oil,
  • Citral

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 104

Obciąża skórę głowy, ale włosy pielęgnuje przyzwoicie.

Maska obciąża włosy i wzmaga przetłuszczanie, więc nie byłam w stanie ją nakładać na skórę głowy. Dlatego też o jej działaniu hamującym wypadanie się nie wypowiadam. Pielęgnacyjne jest rzekłabym przyzwoite. Włosy się po niej dobrze rozczesują, ale trzeba jej sporo nałożyć. Przynajmniej ja musiałam, a włosów mam dużo i ze skłonnością do puszenia i plątania. Dlatego też wydajna za bardzo nie jest. Lekko nabłyszcza włosy, dociąża. Przy moich suchej czuprynie to mi nawet pasowało. Pachnie ładnie, ale czuć to tylko przy nakładaniu. Zapach na włosach nie pozostaje. Opakowanie mnie nieco irytowało. Wycisnąć kosmetyk mokrymi dłońmi w momencie, kiedy nie jest go już dużo w tubce, ale jeszcze nie na tyle mało, żeby ją rozciąć ,nie było łatwo. Generalnie produkt przyjemny pielęgnacyjnie, a co do hamowania wypadania, to wolę jednak wcierki...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185043].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 192

pomaga

Stosuję razem z szamponem z tej serii. Wracam do tego zestawu co jakiś czas. Nie pomaga może natychmiast, ale przy regularnym używaniu widać efekty. Teraz mogę spokojnie stosować inne kosmetyki, a ilość włosów zostających na szczotce czy w garści w czasie mycia nie przyprawia mnie o ciarki ;). Maska ma fajny zapach. Opakowanie mało pojemne, ale sporo wielkościowo. Wygoda użycia akceptowalna (na koniec trudno jest wycisnąć kosmetyk, leci też dość małą stróżką a używać go muszę w sporej ilości ze względu na szampon który plącze włosy). Opakowanie przez to jest mało wydajne. Włosy po odżywce są miękkie i gładkie, nie przetłuszczają się za szybko, choć mam wrażenie że maska trochę obciąża włosy.
Jak na tak małe opakowanie cena mogłaby być niższa, ale i tak do niego wracam polując na promocje.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 200 ml

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099436].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 88

Nie pomogła

Ostatnio włosy lecą mi z głowy dosłownie garściami. W okresie jesiennym zazwyczaj mam problemy z wypadaniem włosów, dodatkowo swoje robią problemy z tarczycą. W zeszłym roku miałam ten sam problem, stosowałam wtedy maskę oraz ampułki tej samej firmy (Seboradin Fitocell) i rzeczywiście po zużyciu całej maski i 14 szt ampułek wypadanie niemal całkowicie ustąpiło. Teraz, mając ten sam problem zakupiłam "tańszą" wersję zestawu którego używałam w zeszłym roku (Maska Fitocell kosztuje ok 50 zł a ampułki ok 100 zł) Liczyłam na to, że skoro są to produkty tej samej firmy to pewnie mi pomogą, choć być może będą troszkę słabsze w działaniu. Niestety, bardzo się rozczarowałam, było to zwykłe wyrzucenie pieniędzy.

Stosowałam maskę przed każdym myciem włosów (co 2 dni), masowałam uprzednio skalp a następnie nakładałam maskę tylko na skórę głowy (żeby na dłużej starczyła, poza tym nie zauważyłam aby szczególnie korzystnie działała na włosy) dla polepszenia efektów nakładałam jeszcze foliowy czepek. Po ok godzinie myłam włosy. Po zużyciu całej tubki maski oraz 14 szt ampułek nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy...Włosy jak wypadały zanim zaczęłam stosować maskę, tak wypadają nadal.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031178].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 321

Stosowanie jej mija się z celem

Używałam tej maski jakiś czas temu, kiedy moje włosy leciały z głowy intensywniej niż zwykle.
Byłam zadowolona z szamponu z tej serii (niestety chwilowo), dlatego postanowiłam wypróbować także maskę.
Jest to maska przeciw wypadaniu, dlatego konieczne jest nakładanie jej na skórę głowy. Producent zapewnia, że maska nie obciąża włosów - niestety jest to tylko tania mrzonka bez pokrycia.
Już po pierwszym użyciu maska niesamowicie obciążyła mi włosy. Po myciu powinny być one świeże i czyste, niestety dzięki temu kosmetykowi wyglądało jakbym znów je miała przetłuszczone.
U nasady wyglądały na tłuste, na długości były matowe i prezentowały się źle i niezdrowo.
Jeśli chodzi o efekt zapobiegający wypadaniu - nie spodziewajcie się za wiele. Osobiście używałam już bardzo wielu kosztowanych kuracji na wypadanie i porost i tak naprawdę żadna z nich spektakularnych efektów nie przynosiła (no może poza wyjątkiem Ducray Anaphase, po którym włosy rosły jak grzyby po deszczu). Zazwyczaj "łapię się" jednak na różne kosmetyki mające zahamować wypadanie, naiwnie wierząc, że być może ten właśnie jest "tym cudownym". Podobnie było z tą maską... był to ślepy strzał kulą w płot.
Nie mam chorób tarczycy, zaburzeń hormonalnych, anemii, braków witamin, a także żadnych "patologii" cebulek włosowych, moje pióra lubią jednak wychodzić - taka chyba ich natura.
Seboradin stosowany na skórę głowy bardzo przetłuszcza włosy u nasady (no cóż, gdyby jeszcze jego działanie było pozytywne, można by to było przeboleć). Nakładany na włosy (np od połowy) nie wpływa jakkolwiek na poprawę ich wyglądu i zdrowia. Stosowanie tej maski po prostu mija się całkowicie z celem.
Moja dermatolog, gdy dowiedziała się, że stosuję kosmetyki Seboradin, jęknęła tylko boleśnie: "Ojjjejjj, nie... Proszę to odstawić w diabły."
Moja przygoda z tą firmą została definitywnie zakończona.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001210].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 180

Mieszane uczucia

Kupine z całą serią kosmetyków.

Opakowanie: miękka, poręczna tuba. Łatwo z niej wydobyć produkt.

Zapach/konsystencja/doznania: konsystencja typowo odżywkowa. Zapach przyjemny, cytrusowy. Produkt miły w używaniu.

Działanie: w czasie trwania kuracji włosy wyraźnie się wzmocniły. Niestety nie prawdą jest, że nie obciąża włosow. Producent poleca stosować na skórę głowy i spłukać. Gdy tak uczyniłam moje włosy wyraźnie szybciej się przetłuściły. Zaczełam więc traktować skórę głowy szampon bo jej użyciu - od razu było lepiej.

Maseczka wzmacnia włosy, pomaga trochę w ich rozczesaniu, ale niestety nie wyglądają po niej specjalnie lepiej. Nie sa lśniące, a raczej matowe. Od maseczek oczekuję jednak większego odżywienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907083].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 51

Napisanych recenzji: 91

nie pomogła

Niestety maseczka ani trochę nie pomogła na wypadanie a przecież temu jest zadedykowana.Włosy coś lepiej się rozczesywały,były miększe ale nic poza tym . Swojego podstawowego zadania nie spełniła :(

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878356].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

Nie pomogła, za to obciąża moje włosy..

Zacznę może od dostępności bo z tym ciężko. W aptece na tą maskę musiałam czekać bardzo długo i zapłąciłam ponad 20 zł (25-26?).
Także dla osób niecierpliwych polecam zakup na ich stronie internetowej.Kosztuje tam mniej, bo niecałe 20 zł, najtańsza przesyłka to 4 zł (zawsze można zamówić ze znajomą ;>) i dorzucają gratisy.
Co do maski... nie kupię jej ponownie, bo poprawy przy wypadaniu włosów nie zauważyłam. Obawiam się, że jest to kwestia zbyt małej ilości nakładanej na skalp, bo wcierałam rzeczywiście niewiele, ale tak mocno obciążała moje i tak oklapnięte włosy, że nic nie było w stanie ich \\\\\\\'odbić\\\\\\\' i kończyło się na kucyku...
Po za tym włosy są po niej śliskie, gładkie i zwyczajnie wyglądają zdrowo, ale to samo daje mi ich balsam z żeń-szeniem przy czym nie obciąża mi włosów.
Daję 2 gwiazdki z sentymentu dla firmy i generalnie za ładny stan włosów po użyciu. Być może lepiej będzie służyć komuś z bujniejszą fryzurą :)
Używam tego produktu od: pół roku, może ponad

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869459].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 127

wart każdej ceny

zacznę od tego że mam niedoczynnośc tarczycy i w okresach przejsciowych - lato->jesien lub zima-> wiosna lub tez gdy tarczyca mi nawala to włosy lecą mi pekami - a zbyt bujnej czupryny to nie posiadam

dlatego zguba kazdego wlosa doprowadza mnie do łez....myslałam 2 meisiace temu że zostanę łysa....włosy wychodziły mi garściami mimo łykania witamin, odstawienia suszarki, prostowincy i lokówki !!

Poleciła mi ta maskę moja ginekolog gdy przyszlam na kolejna wizyte (jest tez endokrynologiem) i z łzami w oczach powiedziałm ze mam już dośc tych wszystkich hormonów !!!

Maska już po 3 użyciu zaprzestała wypadaniu włosów !! Cud !!
Nakłądam cienką warstwę na skalp, potem czepek i podgrzewam chwilę suszarką - włosy są po masce świeże, nie obciąża ich pomomo dośc lepiej konsystencji
Polecam dla osób które maja problemy hormonalne - maska jak znalazł

Warta każdej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844089].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 63

Dobra maska, ale b. droga

Maska jest dobra, w miarę wydajna. Produkt warto stosować razem z szamponem z tej samej serii. Maskę i szampon poleciła mi pani dermatolog.
Jedynym minusem jest cena - ja za swoją maskę dałam 32zł i ileś groszy i dostępność - wyłącznie apteki. Gbyby nie ta cena albo chociaż większa pojemność, pewnie kupiłabym ją ponownie. Wolę jednak zainwestować w sam szampon z tej serii, ponieważ nakładanie masek nie jest moim rytuałem pielęgnacyjnym włosów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 150 ml w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 68

trudno stwierdzić

Stosowałam maskę przez kilka miesięcy na przemian z tonikiem Radical i rzadziej naftą Anny.

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu, ładnie delikatnie pachnie, łatwo się spłukuje, zostawia włosy nieprzetłuszczone, dobrze rozczesują się. Bardzo wydajna (zapewne w zależności na jaką powierzchnię się ją stosuje).

Po ok. 4 miesiącach pokazało się parę cienkich nowych włosków. Nie wiem jednak, którego środka to może być zasługa. Obawiam się, że nie Seboradinu, ponieważ stosuję go do tej pory 2 razy w tygodniu, a ostatnio miałam Chronostim - i niestety włosy sypią się.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798059].usefull || 0 }}% pomocna.