Oriflame Vitamin A Night Cream (Krem na noc z witaminą A)

Oriflame Vitamin A Night Cream (Krem na noc z witaminą A)

Witamina A działa przeciwstarzeniowo, przyspiesza cykl naturalnej regeneracji skóry. Olejek z wiesiołka nawilża skórę.

uzywajcie poki jestescie młode

Witajcie. Kremik kupilam gdyz zaintrygowała mnie opinia pewnej pani z Oriflame. lekki, dla młodych kobiet ktore nie potrzebuja silnej regeneracji, ale tylko odzywiania i nawilzania. Nie jest zbyt tłusty, ładnie nawilza skóre i ma wyjatkowy zapach który towarzyszy nam w nocy i umila zasypianie. Polecam, wart wiecej niz kosztuje:)

Używam tego produktu od:2lat

nawilża

rzeczywiście nawilżał, choć nie pomoze w tragicznych sytuacjach
duże, tanie opakowanie, zapach kremowy zwykły, mi się nie podobał
zostawia na skórze tłustawą warstwę ale na szczęscie to krem na noc
chyba nie kupię ponownie, bo nie zachwycił
moja cera albo potrzebuje czegoś lekkiego albo bardzo mocnego nawilżenia, ten krem jest gdzieś pośrodku więc mi nie podpasował

Używam tego produktu od: 2 lata temu

super

Kremik świetnie wygładza (za co najbardziej go kocham) i nawilża skórę. Ma ładny zapach i dobrze się wchłania. Jest to krem na noc więc go sobie nie żałuję. Cena również przystępna (16,90zł), a w promocji to już koniecznie trzeba go kupić ;)
P.S. Nie mylić wygładzania ze spłycaniem zmarszczek bo takowych nie posiadam :D

Używam tego produktu od: dawna

dzienny smoky eyes

uwielbiam

Co tu dużo pisać : uwielbiam go. Tylko mój ma jakieś inne opakowanie. W każdym razie krem sprawdza się idealnie,moja sucha skadinąd cera rano nie jest ściągnieta, co zdarzało się przy innych kremach. Do bardzo suchej skóry mogę spokojnie polecić.

Używam tego produktu od:2 lata (z przerwami na inne próby :D)

Rewelacja

Kremik jest super jak dla mojej cery. Dobrze się wchłania, pięknie pachniem, skóra po nocy jes świeża, odżywiona, nawilżona - nic jej nie brakuje.
Dziewczyny naprawdę widzę różnicę, zmianę na lepsze.
Jeszcze jeden argument na korzyść kremu jest następujący. Mam egzem na dłoniach i w moim przypadku odpada większość kremów do rąk. Ale po posmarowaniu takiej "zapalonej" gorącej, swędzącej skóry, przynosi ulgę (oczywiście z egzemą sobie nie poradzi, bo odtego są sterydowe maści i moje niedawne odkrycie - Protopic).
Polecam, warto spróbować, bo i cena nie jest wysoka.

Za tą cenę warto:)

Kupiłam go zachęcona opinią mamy koleżanki, która uwielbia całą tą serię. Nie zawiodłam się, jest naprawdę dobry. Nawilża i sprawia, że skóra jest gładka, a rano czuję miękkość. Chociaż mam mieszaną cerę to bardzo mi odpowiada. Myślę, że za tą cenę to krem jest super!

Używam tego produktu od:7 miesięcy

W porządku

Dla mojej normalnej cery jest to idealne rozwiazanie - ten krem sprawdził się. Konsystencja trochę ciężka, ale szybko się wchłania. Rano skóra twarzy jest nawilżona, nie przetłuszczona. Opakowanie ok, starcza na dość długi czas. Zapaszek średniawy, żadna rewelacja.
Kupiłam go w promocji i nie żałuję, kupię go ponownie:)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: to jest pierwsze

nic ciekawego

Nie będę owijać w bawełnę:
-Ohydne opakowanie-tandetnie różowe
-.Mam cerę mieszaną. W strefie T rano było ok,ale na policzkach często miewałam istną pustynię

-/+ zapach typowy jak dla taniego kremu,neutralno-purdowy

+szybko się wchłania

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pod koniec 1

idealny:)

Jak dla mnie jest super. Długo szukałam odpowiedniego kremu dla 20latki ... Ostatnio moja skóra była zmęczona źle dobranymi kosmetykami.Ten kremik jest doskonały.Jest lekki , pięknie pachnie, skóra stała sie po nim mięciutka, uzyskała bardziej jednolity kolor, mam nawet mniej niespodzianek po nim ;) Napewno kupie jeszcze nie jedno opakowanie ( tym bardziej , ze teraz ma nową różową oprawe;) )

Używam tego produktu od:1

bardzo dobry

Fajna konsystencja, jakby budyniowa trochę, przyjemnie się nabiera na opuszki palców. Wydajny. Dobrze się wchłania. Rano na skórze czuć jeszcze efekt natłuszczenia. Miałam wysuszoną skórę na czole, stosując zaledwie kilka dni na noc jest wyraźna poprawa, a nawet całkowira regeneracja. Żegnajcie suche skórki odstające na czole i nosie :) Cena w promocji mnie satysfakcjonuje :) Cena standardowa nie za bardzo, czekam na promocję;) Pudełko ładne, całe różowe:) Op. 75ml czyli w sam raz, nie lubię kremów po 200ml do twarzy!! Wolę kupic za jakiś czas drugie nowe-świeże op. niż używać później "staregp kremu".

Używam tego produktu od: 3 m-ce

świetny!

mowa o kremiku już w nowym opakowanku. jest świetny! konsystencję ma gęstą - taką jak powinien miec krem na noc. bardzo dobrze się wchłania, delikatny przyjemny zapach i wspaniale odżywia przez noc. rózowe opakowanie jest bardzo miłe dla oka (ładniejsze niż poprzednie).. polecam ten kremik każdemu kto ma suchą skórę, lub chce odzywić swoją cerę.

do rąk fajny ;)

Jako krem do rąk jest super. Nie podoba mi sięjego zapach, ale dobrze pielęgnuje, na twarz okazał się dla mnie za ciężki. Jest raczej do suchej skóry, a nie do mojej normalnej. Ale do rączek super. Nawilża, odżywia i natłuszcza, stosuję go na noc, bo długo się wchłania. Tani w promocji, wydajnny.