Hair Therapy, Colour Repair, Ekspresowa maseczka regenerująca

Hair Therapy, Colour Repair, Ekspresowa maseczka regenerująca

Maseczka przeznaczona jest do włosów farbowanych. Odbudowuje włosy farbowane i pomaga zapobiegać utracie koloru.
Wszystkie zalety maski oraz szybkość działania odżywki zostały połączone tak, aby zapewnić włosom olśniewający kolor na dłużej.

podtrzymujące kolor
zapachowa
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Nie do końca dla mnie

Odżywka naprawdę ładnie pachnie, nabłyszcza włosy, sprawia też że są bardziej sypkie jednak dla mnie zbyt mało je dociąża przez co się puszą.
Ogólnie jest przyjemna ale dla mnie to za mało. Musiałam ją łączyć z inną odżywką żeby okiełznać moje włosy. Szkoda bo zapach jest cudowany i długo zostaje na włosach.

Super

Mam sentencje do kosmetyków Dove, na rynku pojawia się co raz więcej nowości, które kuszą i trzeba je mieć na łazienkowej półce, nie da się przejść koło nich obojętnie. Maska ma bardzo ładną, prostą szatę graficzną, która przyciąga wzrok kobiety. Maska ma piękny zapach, który jeszcze długo po umyciu unosi się we włosach i je otula. Maseczka jest dość gęsta, lecz nie sprawia problemu przy spłukiwaniu, już przy spłukiwaniu czuć jak włosy, są mega wygładzone, zaś po wysuszeniu nabierają blasku, są odżywione i sypkie, niestety jest mało wydajna i szybko mi znika z opakowania. Cena do jakości, myślę, że jest ok.

Bardzo dobra maska

Maskę używałam około miesiąca. Muszę przyznać, że jest to naprawde świetna maska. Odżywia włosy, wzmacnia je, ułatwia rozczesywanie. Jest przyjemna w użyciu, działa w ekspresowym tempie. Wydajna. Ma ładny zapach. Naprawde godna polecenia.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

ulubiona maska

Dostałam ją pierwszy raz od mojego kochającego męża na urodziny i od tamtego czasu używam. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosy są gładsze, milsze w dotyku i lepiej się układają. Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

maska petarda

Produkty dove trafiły do mnie w ramach testowania z wizażem :)

Maska ze wszystkich trzech sprawdziła się najlepiej!

DZIAŁANIE:
Pomimo tego, że w nazwie ma maska, a więc sugeruje to stosowanie od czasu do czasu, producent zaleca stosowanie po każdym myciu. Efekt po użyciu to prawdziwa bomba! Włosy są niesamowicie wygładzone, sypkie i lśniące. Wyglądają wprost idealnie, przypominają taflę. Przy tym całym wygładzeniu nie są też obciążone i przetłuszczone, a wprost przeciwnie - świeże i piękne. Jest to oczywiście efekt wizualny i nie utrzymuje się dłużej niż do następnego mycia.
Jeżeli chodzi o ochronę koloru to produkty używane jako trio naprawdę dały zadowalające rezultaty, ponieważ miałam wrażenie, że kolor wypłukiwał się i bladł wolniej niż poprzednio, gdy produktów nie używałam.

KONSYSTENCJA:
Gęsta, typowa dla odżywki. Dobrze się aplikuje i rozprowadza, a z włosów nie spływa. Jest dwukolorowa - biała i różowa. W dłoniach jednak te dwa kolory się łączą.

OPAKOWANIE:
Tubka jest trwała, ale łatwo można ją ścisnąć do końca. Nie zniszczyła się pomimo tego, że wciąż stała pod prysznicem.

maska petarda

Oczywiście że ponowię zakup, bo mam wrażenie że tym razem producent nie szukał łosia... Maska działa. Jestem zadowolona bo po jej użyciu wyraźnie widzę lepszy stan owłosienia. Są miększe, lepiej się rozczesują.Mam kręcone rozjaśniane włosy i ona zdecydowanie daje im rade.
Faktycznie chyba chroni kolor, bo wydaje się dłużej "niesprany" Prócz tego dobrze nawilża i miło pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 2w trakcie

najlepszy produkt z serii color repair

Mam zestaw : szampon, maska i odżywka. I jak fanką tego szamponu nie jestem tak maska zrobiła na mnie dobre wrażenie i złużyłam ją praktycznie całą, a szamponu nie jestem w stanie.
Włosy są po niej miękkie i przyjemne. Nie jest mocno obciążająca. Dobrze podtrzymuje kolor. Trochę mniej się włosy po niej plączą. Przyjemna.
Minusem jest, że tubka ma niezbyt dużą zawartość.

Używam tego produktu od: półtora msc

i tak i nie...

Maska na podtrzymywanie koloru jest dla mnie jakimś novum, ale z przyjemnością ją testuję. Mam mieszane odczucia, trochę na tak, trochę na nie…
Na TAK:
+ podtrzymuje kolor, faktycznie wcześniej farbowałam i po 2 tygodniach widziałam jak kolor się wypłukuje – teraz mijają 3 tyg i kolor trzyma się całkiem nieźle
+duża wydajność
+ regeneracja, odświeżenie, blask, połysk
+ułatwia rozczesywanie
Na NIE
- włosy szybciej przetłuszczają się
- konsystencja dosyć gęsta, długo trzeba ją wypłukiwać i bardzo dokładnie
- cena dosyć wysoka
- na końcach włosy stają się suche i rozdwojone

Używam tego produktu od: 3 tyg

NIE DLA MNIE.

Susiłam się na zakup tej maski ze względu na dobre opinie, jakimi cieszy się tutaj, na Wizażu, ale niestety, moje włosy jej nie polubiły.

Mam włosy długie, mniej więcej do linii stanika, naturalny blond, ale rozjaśniane gdzieś od linii ucha, kręcone/falowane, niemiłosiernie zniszczone, suche, poplątane, z ogromną tendencją do kruszenia się, łamania, rozdwajania, puszenia i podatne na wszelkie atmosferyczne czynniki.

Od masek i odżywek oczekuję przede wszystkim, aby włosy były bardziej miękkie, mniej spuszone, wygładzone i nabrały choćby delikatnego blasku. Wtedy o wiele lepiej sie układają, wyglądają na zdrowsze, ale jednocześnie nie chciałabym całkiem ich obciążyć i zachować choć troszkę mojego naturalnego skrętu.

Co do tej maseczki:
+ opakowanie - lubię maski w tubach, jest bardzo wygodne, ładnie wygląda, estetyczne, porządnie wykonane, póki co bezawaryjne, więc nie mam się do czego przyczepić.
+ bardzo ładnie pachnie - delikatnie, subtelnie, zapach nie utrzymuje się długo na włosach, ale według mnie to tylko plus, bo bardzo nie lubię być mieszaniną różnych woni po wieczornej kąpieli, tu żel, tam balsam, szampon, odżywka, a jeszcze antyperspirant i krem do rąk, tworzą czasem naprawdę mocną mieszankę.
+ konsystencja - taka, jak lubię, gęsta, kremowa, dobrze rozprowadza się na włosach i przede wszystkim z nich nie spływa, zauważyłam bardzo ciekawą grę kolorystyczną w tym kosmetyku, kiedy wyciskamy go z tuby raz jest biały raz różowy.
+ naprawdę całkiem wydajna maska, chociaż w stacjonarnej cenie jest trochę drogawa.

- no niestety na moich włosach się nie sprawdziła, po jej użyciu moje naturalnie spuszone loki są jeszcze bardziej szorstkie i suche w dotyku niż przed myciem.
- nie pomaga w rozczesaniu włosów, są splątane, toporne.
- nie wygładza, nie nabłyszcza, mam siano na głowie po każdym jej zastosowaniu.
- nie zauważyłam żadnych oznak regeneracji.

Co więcej mogę dodać, po prostu nie działa na moich włosach, nie wygładza, nie nabłyszcza, wręcz wysusza mocniej moje już i tak trudne do utrzymania w ryzach kosmyki, widocznie ma jakiś składnik, z którym się nie polubiliśmy.

Nie kupię ponownie, będę szukać innych.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Świetny produkt

Maseczka ta jest godna uwagi nie tylko ze względu na ładny zapach i estetyczne opakowanie, ale przede wszystkim ze względy na efekty, które...SĄ.
Dobrze wiemy, że farbowanie niszczy włosy i stosowanie maseczek i odżywek jest nieuniknione - nie wszystkie się sprawdzają, ale ta maseczka sprawia. że włosy są miękkie, elastyczne i miłe w dotyku. Produkt jest bardzo dobry i polecam wszystkim farbującym.

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: 5 zwykłe

Niestety, wielkie rozczarowanie

Czytając wszystkie recenzje tej maski, mam wrażenie, że mowa jest o zupełnie innym produkcie.

Zachęcona bardzo wysoką oceną na Wizażu, rozpoczęłam poszukiwania maseczki Dove na sklepowych półkach. Różowo-białą tubkę odnalazłam dopiero w E.Leclercu.

Moje włosy są długie i niskoporowate, z tendencją do klapnięcia i przesuszonych końcówek . Obecnie całkiem, całkiem zdrowe. Maskę nakładałam na 3 minuty po myciu, zgodnie z zaleceniem na opakowaniu. Jakie było moje rozczarowanie, gdy już po jej spłukaniu poczułam, że włosy są szorstkie :C Rozczesanie ich stanowiło nie lada wyczyn.. Dałam więc kolejną szansę.. i kolejną.. i kolejną.. Wciąż bez zmian. Maska zamiast ułatwiać, utrudniała rozczesywanie, a po wyschnięciu w ich wyglądzie nie widziałam żadnej różnicy. Z kolorem też nic się nie stało. Nie wiem czy pozytywne opinie są wynikiem działań testerek, czy to moje włosy są jakieś takie \'inne\' i totalnie nie tolerują produktu. Na plus mogę jedynie ocenić zapach. Wydajność już niekoniecznie.

Podsumowując: Bardzo się rozczarowałam, bo dotychczas miałam dobre mniemanie o marce Dove. Więcej tej maski nie kupię, na pewno.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

początkowo super, potem obciążenie

Maseczkę dostałam do przetestowania w ramach kolejnej akcji Dove.

Maseczka rzeczywiście ma dwa kolorowe paski, chociaż długo musiałam jej się przyglądać pod prysznicem. Zapach podobny do szamponu z tej samej serii, również przyjemny. Konsystencja gęsta, więc nie spływa z włosów. Nałożona na włosy, sprawia, że są miękkie i gładkie w dotyku, dobrze się rozczesują. Niestety przy regularnym używaniu (mycie+maska co 3 dni), po około 2-3 tygodniach, moje włosy zaczęły być oklapnięte, obciążone i przetłuszczały się tak szybko, że właściwie już następnego dnia po myciu wyglądały niechlujnie. Gdyby nie to, byłaby to całkiem przyzwoita drogeryjna maska, którą z czystym sumieniem mogłabym polecić do włosów farbowanych.

Opakowanie 180 g, wygodna tuba, taka jaką lubię najbardziej przy maseczkach.

Uważam, że to najlepszy produkt z tych trzech testowanych. Ładnie pachnie, dobrze działa na włosy i jest wydajny.