Oriflame Vitamin E Cream (Krem z witaminą E)

Oriflame Vitamin E Cream (Krem z witaminą E)

Opracowany z myślą o skórze suchej ze skłonnością do łuszczenia się. Krem wygładza ją i zmiękcza dzięki dużej zawartości witaminy E.

Taki sobie

Nie nadaje się do cery b. suchej. Przeznaczony raczej dla dzieci. Jest bezzapachowy i bardzo delikatny. Opakowanie raczej mało atrakcyjne za to b.duże i kosmetyk starcza na długo.

Używam tego produktu od:roku

Moja skora to jedno wielkie piekło:(. Wiecznie jestem zaczerwieniona, łuszczaca z pekajacymi naczynkami i podraznieniami. Do konca ten krem nie usuwał moich problemow, ale skora po nim byla przyjemna w dotyku delikatnie nawilzona, nie podraznial i nie uczulał. Duzy plus za mega wydajnosc, duze opakowanie i przystepna cene. Jesli bede miala okazje to go znowu kupie.

Używam tego produktu od:2lata

milutki \15.02.08-o nie!

kremik procz tego ze ladnie wyglada, ma fajna konsystencje i przyjemnie,delikatnie pachnie(wiec nie mozna zarzucic mu posiadania wielu chemikalii) to nawilza,wchalnia sie szybko po czym twarz jest fajniutka w dotyku :-) i jest niedrogi,a duzy. ZMIANA RECENCJI : zA SZYBKO GO OCENILAM, KREM OKAZAL SIE NAWILZACTYLKO NA WIERZCHU,A W RZECZYWISTOSCI-WYSUSZAC(tak mi sie wydaje),MAM WRAZENIE ZE TO TEN KREM WPROWADZIL TEN KOSZMAR SUCHOSCI NA MOJEJ TWARZY!! Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Manicure - gradientowe kropki

Zacny kremik

Bardzo dobry krem na zimę. Ma przyjemną, treściwą, ale mimo tego lekką konsystencję, cudownie otula skórę, nawilża i odżywia, wręcz koi. Wspaniale poradzi sobie zarówno z przesuszoną skórą, jak i tą, która potrzebuje chwilowego wytchnienia. Mam mieszaną skórę i fakt - na pewno jej on nie zmatuje, skóra lekko się błyszczy, ale nie przetłuszcza się nadmiernie. Nie wyskakują po tym kremie żadne wypryski, nie zatyka on porów. Jest bardzo wydajny. Wchłania się szybko, dając natychmiastowy efekt nawilżonej, gładkiej skóry. Jedynym mankamentem jest niezbyt przyjemny zapach - gdyby nie to, chyba byłaby piąteczka :)
Używam tego produktu od:kilka miesięcy

super

miałam tek kremik jakiś czas, ale pamiętam że byłam bardzo zadowolona,swietnie się wchlanial, nie przetłuszczal cery, doskonale pielęgnowal, skora byla jak u niemowlaka. poniewaz to bylo ze dwa lata temu nie wiem czy nic się nie zmienilo w tym kremie, dlatego nie daje maksimum:)

ale baaardzo miło wspominam jak spotkam to kupie:)

Używam tego produktu od:kilka miesicy

bardzo dobry :)

Używam tego kremu w zimie, bardzo dobrze chroni przed mroźnym powietrzem. Jest bardzo wydajny, tani i nadaje się pod makijaż. Tylko zapach mi się nie podoba, ale na szczęscie nie jest uciążliwy.

bardzo dobry

krem naprawde swietny za taką cene i za taką ilość. bardzo dobrze odzywia. ja mam cerę mieszaną. po nałożeniu skóra się świeci natomiast po 10 minutach ani sladu sebum - ku mojemu zdziwieniu! nadaje sie pod podkład. dla mnie nie ma żadnych wad. gorąco polecam ten produkt

bardzo dobry

Używałam go zeszłej zimy, gdy moja skóra była bardzo wysuszona i znakomicie poprawił jej kondycję. Wygładził, nawilżył i odżywił. Konsystencja ok, nie pozostawiał tłustej warstewki na buźce,ale czuć było taki przyjemny płaszcz ochronny. Jest bardzo wydajny. Jeśli o mnie chodzi, na lato ujdzie a w zimie NIEZASTĄPIONY!!! Odejmuję 1* za brak filtrów UVA i UVB :( Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo szukam kremów z dobrymi filtrami UVA i UVB

wygładzający

Miałam ten kremik raz i używałam go głównie do...nóg a zwłaszcza łydek. I naprawdę się sprawdził bo ładnie wygładzał , natłuszczał i nawilżał. Do twarzy się nie nadawał bo nie mam suchej cery.Ogólnie jest niezły. ...

niby ok

troche sie niezbyt wchłania jak dla mnie, ale z nawilżaniem i odzywianiem jest ok. Większy pożytek sprawił mojemu facetowi, który sobie go przywłaszczył. Ma taki subtelny zapach, ledwo wyczuwalny i konsystencja mi sie podobała, taka bita śmietana.

Przyjemny:)

Moim zdaniem bardzo wielofunkcyjny kosmetyk.Zabrałam go na obóz wakacyjny(oprócz kremu do buźki i emulsji do opalania)jedyne mazidło :)Świetnie nawilża po prostu zachwycający obok body clinic oriflamu może również stanowić pierwszą pomoc w delikatnych popażeniach,zatarciach i przesuszeniach.Czuć że nawilża,przyjemnie i subtelnie pachnie :) można robić masaż!!!! (osobom z bulem pleców i łydek pomagał) dopieszczał moją skóre w każdym calu czułam że jestem czyściuka,świeżutka ,wypolerowana :) opakowanie zajmowało mało miejsca i ładnie wygląda na toaletce.Kosmetyk starcza na długo w zależności jak czesto sie go stosuje.Mi straczył na cały sierpien(wtedy byłam na obozie)i do połowy września.Polecam osobą ze szczególnie suchą skórą