Oriflame Day Cream for all skin types - Krem na dzień do wszystkich rodzajów skóry

Olejek słonecznikowy, bogaty w witaminę F, zapobiega nadmiernej utracie wody. Gliceryna utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, a witamina E chroni skórę.

zwykły

zwykły, tani krem do twarzy bez problemów
dla cery wysuszonej - za słaby, dla mieszanej za tłusty
klasyczny kremowy zapach, duża pojemność i niska cena przekonują
ale ja więcej go nie kupię - nie pomógł nawilżyć skóry, świeciłam się po nim

Używam tego produktu od: rok temu

milutki

Kupiłam go, bo miałam mało pieniążków a on akurat był w promocji i na szczęście się nie zawiodłam :) odpowiada mi jego zapach, konsystencja i to, ze nie jest za tłusty. Używam go codziennie rano jak nie ma mrozów, bo bardzo fajnie nawilża skórę. Ma bardzo poręczne opakowanie (zapałałam się już na to nowe, biało różowe, choć teraz w katalogu jest jeszcze nowsze :P) Ma w sobie to coś :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

średni

Krem jak krem w nowym op. różowo-białym. Bez rewelacji. Lekka konsystencja. Wydajny. Nie wysusza, natłuszcza. Dobrze się wchłania. Dużo lepszy jest z tej serii tylko że na noc.

depilacja metody

ok

Jest dobry. Dobrze nawilża. Pozostawia lekki film, który szybko się wchłania. Polecam.

lubię

Myślę, że to jest taki krem z kategorii pielęgnacji podstawowej do cery bezproblemowej, mimo konsystencji niveopodobnej i takiegoż zapachu, wchłania się dobrze, wyraźnie nawilża nie obciążając za bardzo. Uważam, że nadaje się pod make-up, chociaż generalnie jest przeze mnie uzywany na noc i rankiem skóra jest gładziutka. Mimo, że był kupiony jako "odczep się konsultantko" ;) jestem z niego bardzo zadowolona.