Oriflame Day Cream for very dry skin - Krem nawilżający na dzień do skóry bardzo suchej

Głęboko nawilża skórę, pobudza mikrokrążenie i regenerację naskórka. Olejek pozyskiwany z wodorostów zawiera kwas Omega 7 FA i fitosterole. Witamina E chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

średni

tak jak inne produkty z tej serii nadaje sie raczej dla niewymagającej cery bez problemów (gratuluje jeśli ktoś taką ma)
jest lżejszy niż inne z serii, ale tak samo nie nawilża cery mocno przesuszonej zimą
zapach zwykły, nienachalny, taki klasyczny zapach kremu
ja daruje sobie ponowny zakup, nie pomógł mi w ogóle
mimo niskiej ceny - nie polecam, dla mnie był to kolejny nietrfaiony krem kóry zużywałam tylko po to, żeby nie wyrzucić bo szkoda i tych 10zł

Używam tego produktu od: rok temu

swietny

Uwielbiam ten krem i uwazam ze warto go kupic.Po pierwsze jest to jedyny krem o lekkiej konsystencji , ktory tak dobrze potrafi nawilzyc moja wiecznie przesuszona skóre.Jak do tej pory musialam uzywac kremów o bardzo gestej konsystencji.Zapach jest bardzo delikatny , prawie wogóle nie odczuwalny.Jest rowniez nie drogi i wydajny .

katastrofa!!!

Nie jestem w stanie uzywac tego kremu!! Ma dziwna, orzucajaca mnie konsystencje, a przede wszystkim: on po prostu CUCHNIE. W pudeleczku lekko tylko nieprzyjemnie pachnie, ale na skorze zamienia sie w potwora do tego stopnia, ze nie moge uzywac go nawet do rak, bo nie wytrzymuje tego odoru! Jak ktos mogl cos takiego wypuscic na rynek??