Hard Skin Softening Cream (Krem zmiękczający na twardą skórę stóp)

Hard Skin Softening Cream

Cena już od 20,03 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podobnie jak pozostałe produkty marki Scholl został opracowany specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach stóp. Zawiera kwas salicylowy i kwas mlekowy. Redukuje twardą i zrogowaciałą skórę w 7 dni. Do stosowania na większych powierzchniach twardej skóry. Zmiękcza twardą skórę i ułatwia usuwanie zrogowaceń.

w tubce
krem
50 - 100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 35

Prezent dla teściowej

Jeny jaki smród! Nie do wytrzymania, naprawdę ciężko zmyć z rąk... Zaufałam marce, zamiast najpierw zajrzeć na wizaż - no i mam za swoje! Krem nie jest warty nawet 2zł, bardziej zmiękczają już zwykłe kremy do rąk czy ciała. Mimo promocji cena za taki badziew zaporowa. Nakładam wyłącznie na noc, w dzień nie zniosłabym tego "zapachu". Rano skóra nawilżona, ale każdy - podkreślam każdy - krem do stóp jest efektywniejszy od tego.
Niestety jak na ironię wydajny, przez co chyba nigdy go nie skończę.
Polecam tylko jako prezent w formie żartu dla osoby, której się wyjątkowo nie trawi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233248].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Na nic

Zgodzę się z większością opinii, krem Śmierdzi i wogole nie nawilża lepiej radzi sobie z tym krem Nivea. Poza tym noga poci się bardziej po tym badziewiu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 83

Drogi, śmierdzi, nie działa.

Ten krem ma praktycznie same wady:

- jest bardzo drogi (jak wszystkie kremy tej firmy). Kosztuje 6x tyle ile przeciętny krem do stóp. Akurat kupiłam go w promocji -50%, ale to i tak o wiele za drogo.
- nie działa - po prostu. Równie dobrze można sobie posmarować stopy czymkolwiek, mleczkiem do ciała, kremem do rąk albo gliceryną, efekt będzie ten sam, a przecież produkt jest przeznaczony do wyjątkowo wymagającej, suchej i twardej skóry stóp. OK, nie szkodzi, więc jakoś go zużyłam, ale mam nauczkę do końca życia.
- konsystencja - kremem bym tego nie nazwała, to raczej coś w rodzaju mleczka, niezwykle trudno to rozsmarować na stopach
- najgorszą wadą "kremu" jest jego nieprzyjemny zapach. to chyba najgorzej i najintensywniej pachnący kosmetyk, jaki w życiu posiadałam. Zgodnie z zaleceniami producenta przez ok 7 dni używałam kremu 2 razy dziennie. Stopy, dłonie oraz wszystko inne, co miało kontakt z kremem od razu przesiąka tym zapachem, naprawdę ciężko go zmyć z czegokolwiek. Mimo, że od czasu, gdy go używałam minęło już kilka tygodni, pościel oraz skarpetki nawet po dwukrotnym dokładnym praniu nadal śmierdzą specyfikiem.

Dzięki Scholl za super pomysł na wyjątkowo złośliwy psikus! Jeśli chciałabym komuś bardzo dokuczyć, to do używania podłożyłabym mu właśnie ten krem. W ogóle mam uraz do innych produktów Scholla przez to doświadczenie, na pewno minie trochę czasu zanim znów kupię coś tej firmy.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, wymęczyłam, bo szkoda kasy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i nigdy więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088261].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 7

Łajno

Krem to na pewno nie jest. Leci z tego jak mleko z krowiego sutka. A śmierdzi to to jakby menel sie popsikał chanellem. Okropne.

Jeszcze zniosłabym smród jesli tylkoby cokolwiek zadziałało. Zaufałam marce, to był błąd. Pieniądze w błoto, a stopy i dłonie śmierdzą gorzej niż po opatrunku z altacetu.

Plusy?

Nie ma mowy o wydajności skoro brak efektów. Nie wiem do czego można tego jeszcze użyć. Na prawde straszne gowno, do tego drogie.

Minusy?

Nie działa. Hasło produktu widoczne na opakowaniu, to "visibly softer skin in 7 days" (widocznie delikatniejsza skóra w 7 dni) - powinno sie karać za cos takiego. Po czymś takim prędzej uwierzę, ze rogalik "7 days" zmiękczy mi skore.

Smierdzi. 9/10 w skali octu albo czosnku z ust. Cos paskudnego.

Drogi. Normalnie 30 zł. Błagam...

Do tego - ponieważ zawsze przed snem stosuje takiego typu specyfiki, kremy do stóp - użyłam i tego. Jak rano wstałam, to nie uwierzyłam. To gówno poplamiło mi całe łóżko tłustymi warstwami -co ciekawe - spałam w specjalnych skarpetkach. Mimo to krem poplamił wszystko, jakby składał się z samego tłuszczu. Przesyłam zdjęcie.

Moja droga, masz odpowiedz: jest to produkt, który nie zmiękczy ci skory zrogowaciałej (miedzy palcami, na śródstopiu czy na pięcie). Przez chwile nawilży (w końcu zawiera wodę i glicerynę). Śmierdzi i jest drogi.

Polecam pozwać producenta albo zakazać produkcji tego nieporozumienia.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001810].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

działa

Kupiłam, bo był w promocji dwa za 15 zł. Stosuję go regularnie od marca i rzeczywiście stopy mają miękką skórę. Mam pracę stojącą więc i to nie szkodzi. Oczywiście raz w tygodniu ścieram skórę tarką, ale widzę poprawę bardzo wyraźną. ja polecam

Używam tego produktu od: od marca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999742].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 170

Nie polecam

Dobra firma, a kosmetyk niestety nieudany. Do jego zakupu skłoniła mnie promocja w drogerii. Po kilkukrotnym użyciu, wyrzuciłam go w kąt. Nie sprawdził się. Nie pomógł zmiękczyć twardej skóry na piętach. Jego tłusta i gęsta konsystencja nie bardzo przypadła mi go gustu. Okazał się wydajnym kremem, aczkolwiek jego jakość oceniam na bardzo niską.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970849].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Tragedia

Skusiła mnie cena i firma. Używałam innych preparatów Scholl więc myślałam, że i tym razem będę zadowolona.
Zamiast zmiękczyć mi skórę to miałam wrażenie, że jest tylko gorzej.
Nie polecam na lato bo jest tłusty i w trampkach stopa się poci dwa razy bardziej, a w odkrytych butach ślizga. Nic miłego lądować co chwilę gołą pięta na chodniku.

Próbowałam używać go tylko na noc ale też nie dało to przyjemności i rezultatów. Jedyny plus to wydajność, nie trzeba było dużo nakładać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno ale nie dokończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949968].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 81

Tylko lekkie nawilżenie

Krem kupiłam na jakiejś promocji. Skusiła mnie marka i oczywiście niska cena na promocji. Jednak nie polecam tego kremu.

plusy
+lekkie nawilżenie, idealny do codziennego użytku
+nie śmierdzi jak niektóre kremy do stóp, ma delikatny zapach

minusy
-pozostawianie aż do rana tłustej warstwy na stopach (troszkę jak skorupka z parafiny)
-nie zmiękczał skóry stóp
-średnio wydajny

Ja na pewno nie kupię ponownie, Wam także nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 44

Oj, nie...

Na początku byłam bardzo zadowolona, jednak później nie było już tak kolorowo, jak się spodziewałam.
Miałam poważny problem z twardą skórą na piętach. Szukając odpowiedniego kremu, wahałam się między Neutrogeną a Schollem. Wybór padł na ten drugi, bo w końcu to Scholl - oni wiedzą, co dobre dla stóp. I srodze się rozczarowałam.
Primo: krem śmierdzi (chociaż ostatecznie można się przyzwyczaić).
Secundo: po paru tygodniach zaczął wysuszać skórę na piętach.
Po kilku pierwszych użyciach faktycznie zmiękczył pięty, ale wkrótce okazało się, że był to efekt połączony z używaniem pumeksu. Sam się po prostu nie sprawdza. I tyle. Absolutnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Nie spodziewajmy się cudów.

Zalety:
- nawilża skórę w wyczuwalny sposób (skóra jest wyraźnie nawilżona i aksamitna w dotyku);
- gęsta konsystencja (krem jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość kremu, by posmarować nim jedną stopę)

i tyle zalet..

Neutralnie:
- zapach (krem ma specyficzny zapach ale nie uważam, że strasznie śmierdzi. Nie jest to moim zdaniem jego wada. Traktuję go jako produkt specjalnej potrzeby, więc nie musi pachnieć owocami jak żel pod prysznic);
- efekt zmiękczający (nie jest w pełni zadowalający. Prawdę mówiąc sam sobie nie radzi, ale w połączeniu z tarką jako wykończenie pielęgnacji stóp jest idealny. Skóra dłużej pozostaje gładka niż podczas samego ścierania bez wykończenia nawilżeniem)

Wady:
- zbyt długo się wchłania (trzeba trochę odczekać zanim włoży się skarpetki, przez co stosowałam go głównie na noc. Przed wyjściem do sandałów...nie polecam. Noga niemiłosiernie ślizga się w bucie :P )

Używam tego produktu od: połowy maja
Ilość zużytych opakowań: jestem na wykończeniu pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925308].usefull || 0 }}% pomocna.