Happy Heart

Happy Heart

Śliczny zapach, bardzo swieży w dosyć prostym, ale estetycznym opakowaniu, zdobył już wiele prestiżowych nagród co o czymś świadczy.
Typ: szyprowo-kwiatowy.
nuta głowy: ogórek, nuta "górskiego powietrza", mandarynka
nuta serca: hiacynt wodny, żółty pierwiosnek
nuta bazowa: jasne drewno, sandałowiec

Cena: ok. 160 zł / 50 ml

Kwiatowo i niesłodko

Podoba mi się ten zapach, ale ma pewne niedociągnięcia. Przede wszystkim, zapachy mocno kwiatowe, lekko nawet owocowe w moim mniemaniu niosą za sobą pewną nutę świeżości, tymczasem Happy Heart poza kwiatami ma wyczuwalną kompozycję na zasadzie przypraw. Tak, tych kuchennych, Śmieszny to zabieg, niemniej jednak nie twierdzę, że nieudany i że nie może się podobać. Nie jest słodki, jest niezbyt orzeźwiający, ale ma w sobie powiew luksusu - nie jest to najwyższa półka, ale ta górna. Opakowanie bardzo ładne, trzyma się cały dzień, cena przyzwoita.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu

szczescie zamkniete w butelce

ten zapach sprawia że czuje się szczesliwa, przypomina mi swiezo skoszona trawe z dodatkiem cytrusow :) uzywam go latem i zima - szczegolnie wtedy gdy chce poprawic sobie humor, zapach na kazdym pachnie inaczej, moje przyjaciolki zafascynowane tym jak pachnie na mnie chetnie go probowaly na swojej skorze i przynam ze rzeczywiscie na kazdym pachnie nieco inaczej, uzywam go od wielu lat i nigdy nie doprowadzam do sytuacji by braklo zapasu w szafce :) ten zapach sprawil ze nasluchalam sie juz niezliczonej ilosci komplementow i jestem pewne ze juz na zawsze zostanie moim ulubionym

Ilość zużytych opakowań: około 7 flakonów

czasy liceum

W liceum używałam tego zapachu. Wtedy wydawały mi się genialne, ale to pewnie dlatego, że chodziłam do żeńskiej szkoły i robił wrażenie, ale na koleżankach, bo na mężczyznach chyba takiego nie robi. Lubiłam go, bo był prosty i świeży, ale teraz jak go wąchałam to kojarzy mi się z ... groszkiem. Poprawny, miły zapach, taki miał być jak podejrzewam. Teraz wolę zdecydowane zapachy.

Używam tego produktu od: w liceum
Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml i jedno 50 ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

niezły ale za 20zł

w skrócie to mandarynka z kwiatami i odrobiną przypraw na końcu
owszem są ładne, świeże, wesołe-lubię mandarynkowe, pomarańczowe perfumy, ale jeśli tyle kosztują powinny być nietypowe i trwałe
i tu są słabe strony "serduszka" - sztampowe, owocowe perfumki o trwałości do 3-4 godzin na skórze
końcowa nuta, która lubi zostawać na ubraniach i w nakrętce pachnie ziołami i przyprawą maggi, na szczęście na mojej skórze jej nie czuć, ale widzę po innych recenzjach że u niektórych perfumy pokazują i tą stronę
dodam że były kiedyś w avonie perfumy "spirit" pachnące tak samo i o wiele tańsze - niech to świadczy jaki poziom tu prezentuje clinique :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: miniatura 5ml

OBRZYDLISTWO!

Ocenię krótko, gwoli uspokojenia sumienia, bo czuję, że świat domaga się Prawdy o tym zapachu ;)
Jedna z najgorszych kompozycji, z jakimi się spotkałam: śmierdzi trochę jak środki do toalet, trochę jak jakaś tandeta z kiosku. Zapach wywołuje wizję grubej, podstarzałej, spoconej, zaniedbanej, prowincjonalnej nauczycielki matematyki w jeszcze grubszych niż ona sama okularach, ubranej w gruby wełniany sweter i z włosami spiętymi w niechlujny kok. Nieprzyjemnie owocowo-ziołowy i drażniący. Pachnie jak mieszanka kompotu owocowego, kropli żołądkowych, płynu do podłóg i potu. Odrażająco nieestetyczny. Nie rozumiem pozytywnych ocen. Osobiście odradzam.

Używam tego produktu od: użyłam dwa razy i wystarczy
Ilość zużytych opakowań: próbki

Miałam i nie tęsknię

Zapach niezwykle ozonowy, świeży z dodatkiem przypraw. Nosząc czułam się w nim jak stuprocentowe wyrachowanie i uosobienie zołzowatości. Bardzo długo się utrzymuje na skórze jak na zapach w swojej kategorii zapachowej i zaznacza mocno swoją obecność wokół, co też znowu nie takie typowe dla świeżaków. Nie lubię go i już mimo, że otoczeniu się podobał. Dużo sympatyczniejszy ozon to jego pomarańczowy brat, w którym przyprawy zastąpiono jakąś landrynkowatą gumą balonową. I na niego chyba się skuszę. Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań:

Margerita, mniam :)

Wszystkie wody marki Clinique o nazwie Happy i Happy coś tam pachną prawie tak samo. Jako woń bazową niezmiennie od lat wyczuwam lekko zgniłą pomarańczę, czy też suszoną skórkę z mandarynki. A ja lubię ten zapach :) Może dlatego ciągle wracam do tych wcale nie ulubionych perfum?
W przypadku Happy Heart dodatkiem do "pomarańczki" jest świeży ogórek, odrobina martini i jakiś słodzik. Ogólnie konwencja utrzymana jest w klimacie schłodzonej pysznej Margerity.
Zapach bez wątpienia letni, radosny. Raczej dla kobiet, niż dziewczyn. Buteleczka taka jak lubię, prosta i wygodna w użyciu. Idealna do torebki.
Warto sprawdzić.

Używam tego produktu od: dawna

lato we flakoniku :)

mó ci on! podoba mi się jego zapach, rzeczywiście happy, radosny, kwiatowo - owocowy. Dostałam go na doła i pomógł :) Budzi skojarzenie ze słonecznym, letnim dniem, idealny na zimę :) na pewno jeszcze go sobie sprawię :D

Używam tego produktu od: jaokś w zeszłym roku, nie pamiętam ile czasu..

opowieści z krypty

Ktoś porównał ten zapach do zapachu powietrza w starej piwnicy. Nie mógł lepiej trafić, tak właśnie kojarzy mi się kliniczny happy heart. Początkowe nuty jakiś cytrusów i lodowatej wody wżerają się w nozdrza aby po jakimś czasie ustąpić smrodkowi zatęchłego prania, piwnicznej woni wilgotnego tynku i rosołowych aromatów wygotowywanych latami.
Happy to wielkie rozczarowanie, ponieważ kupiłam je za swoje studenckie, ciężko zarobione pieniądze, żeby po tygodniu oddać je koleżance (dalekiej na szczęście).
Przyrównałabym je do halloween, równie przygnębiające, zimne, wprost z krypty.

Używam tego produktu od: Nie używam
Ilość zużytych opakowań: Gwoli ścisłości, nie zużyłam opakowania, ale używałam zawartości.

apteczny

Zdecydowałam się poznać ten obsypany nagrodami zapach, choć już pierwsza nuta zapachowa mnie zrażała. Nie jest to zdecydowanie mój perfum, to jednak da się go znieść ... na innych ;)) Jest nieinwazyjny, łagodny, nadzwyczaj trwały, co się świeżuchom nie zdarza często.

Kojarzy mi się z uśmiechniętą panią farmaceutką za ladą w aptece. Dosłownie, perfumy mają w sobie coś sterylnego, aptecznego, czystego i jednocześnie radosnego. Nie wiem, czy to zasługa tajemnicznej nuty "górskiego powietrza" w składzie, ale z ciekawości powąchałam kilka innych perfumów Clinique, w każdym jednym zamknięta jest apteka.Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Coś wspaniałego

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych zapachów jakie miałam :). Bardzo świeży - sprawiał, że od razu czułam się lepiej. Zarazem były to pierwsze perfumy, które wyczuwalne były na mojej skórze do 12 godzin :) !!! Nawet Chanel się tyle nie trzymają - coś wspaniałego!

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Doskonały

Wywąchałam Happy Heart na znajomej z pracy - czułam zapach wiatru, nie podobał mi się, Był taki metaliczny, zimny. Ale zaintrygował na tyle bym kupiła 30 ml na próbę.
Następnie wszyscy chodzili za mną dopytując co tak pięknie pachnie, mąż po prostu nie mógł się z lubością nawdychać...
Doszło do tego że koleżanka z pracy tak jęczała z uwielbieniem że podarowałam jej resztkę 30-ki.
No i po paru dniach zatęskniłam i jest na promocji w Rossmannie, i dziś kupiłam znowu 30-kę :)
Jest mocny, świeży, kwiatowy i charakterny. Oby zawsze był dostępny w sklepach!

Ilość zużytych opakowań: drugie 30 ml