Nailwear (lakier do paznokci)

Nailwear (lakier do paznokci)

Kwadratowe, niskie buteleczki cieszą oko, ale są bardzo niewygodne - pędzelek jest przez to za krótki i nieporęczny (z nostalgią wspominam poprzednią, smukłą, wysoką buteleczkę). Uważam że cena ma się nijak do jakości, lakiery są zdecydowanie za drogie, bo taką jakość, a może nawet lepszą mają lakiery Ados, a kosztują kilka razy mniej. Niektóre lakiery Avonu mają w sobie jakby mąkę czego nie można zaliczyć do zalet. Poza tym odpryskują na drugi - trzeci dzień, szybko gęstnieją w buteleczce, na paznokciach za to schną i schną i schną.... No i kolor w katalogu ma się nijak do rzeczywistości.
Cena: 19,90

Porażka na całej linii

Moja mama była konsultantką Avonu i kosmetyków tej firmy zawsze było u nas sporo, w tym między innymi lakiery... Lakiery z Avonu to bubel wszech czasów! Wszystkie lakiery Avonu omijam szerokim łukiem, a w katalogu dla mnie nie istnieją.

+ jedyne na plus to opakowanie - ładne i zgrabne, zawsze mi się podobało, teraz już takich nie produkują

- śmierdzi,
- długo schnie,
- kolor w katalogu BARDZO odbiera od rzeczywistego - w moim przypadku zawsze :/
- odpryskuje już po pierwszym dniu albo tego samego,
- jak już napisała jedna wizażanka - szybko gęstnieje i się starzeje.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tragedia.

W 100% zgadzam się z axel6666.
Gorszej jakości lakierów to ze świecą szukać.
Miałam jeden w takim jasnobłękitnym odcieniu.
Nie sechł w ogóle, zwłaszcza po nałożeniu dwóch warstw.
Lakier był wodnisty, więc nawet po nałożeniu dziesięciu warstw kolor nie byłby taki, jak powinien.
Po kilku dniach od pierwszego użycia rozwarstwił się na wspomniany niżej lakier i kolorową wodę.
Zdecydowanie nie był wart nawet złotówki, a co dopiero swojej ceny.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

koszmar

lakierow Avonu nie uzywam od dobrych kilku lat ale to co z nimi przezylam zapamietam do konca zycia.

zalety....?

kolory- w butelkach bo juz nie na paznokciach
i ladne buteleczki

wady:

kolor nigdy nie wychodzil rownomierny
lakier w butelce po kilku uzyciach rozwarstwial sie na lakier i kolorowa wode
lakier NIE SCHNIE, nawet po godzinie!!!!
do konca zycia nie zapomne kiedy poszlam na polowinki z pomalowanymi paznokciami u stop na kolor blekitna laguna czy jakos tak i chce sie przebrac- zdjac skarpetki i zalozyc sandalki z odkrytymi paluszkami po czym okazuje sie ze 3/4 LAKIERU ZOSTALO W SKARPETKACH !!!!!!!!!
chociaz kiedy teraz patrze na stare buteleczki z avonu to moze powinnam dodac to jako zalete :/ bo nadal nie sa wyschniete hahahahh

ale badzmy powazni....

NIE POLECAM

STRZEZCIE SIE PRZED TYM SMIECIEM!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: uzywalam kolo roku
Ilość zużytych opakowań: kilka ale ani jedno do konca

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nigdy więcej...

Duża gama kolorów zachęca do kupna,ale lakier baaaaardzo długo schnie,zostawia smugi i odpryskuje się, za tą jakość cena jest przesadzona,nawet w promocji....

badziewie!!!

Najgorszy lakier jakiego kiedykolwiek używałam, niewygodne opakowanie, pędzelek jakiś taki...do niczego, okropnie sie rozprowadza, pozostawia smugi, schnie nie przesadzając przynajmniej 2 godziny, a jak juz uda mu sie wreszcie wyschnąc to odpryskuje na drugi dzień.W ogole skąd tak wysoka cena w stosunku do tak kiepskiej jakośi? koszmar.

Autentycznie jest to jeden z najgorszych lakierów, jakie miałam okazję używać.
Opakowanie nieporęczne, pędzelek za krótki, koszmarnie nim się rozprowadza lakier. On sam jest nietrwały, odpryskuje zaraz następnego dnia, bardzo długo schnie, a nałożony wcale nie wygląda atrakcyjnie (i bynajmniej nie wynika to z braku moich umiejętności w malowaniu ;) Bardzo szybko gęstnieje i już praktycznie po 1,5 miesiąca nie nadaje się do niczego.
Bubelek, którego należy się wystrzegać.

Używałam tego kosmetyku przez 1,5 miesiąca/ ilość zużytych opakowań: 1

najgorszy lakier!!!

OK, może kolorki są niektóre ładne, no ale nie kupuję lakieru, żeby go sobie oglądać w buteleczce! Bo ani razu nie udało mi się go obejrzeć na paznokciach :( gdyż nie doczekałam się jak wyschnie. Nawet po kilku (!!!!) godzinach po nałożeniu jak sie do czegos dotknie paznokciem to lakier potrafi się zatrzeć czy odcisnąć. To chyba jakieś kpiny!

Bublowaty

Kolory z katalogu nie pokrywają się z rzeczywistymi. Brzydka buteleczka, wzornictwo zerżnięte od Estee Lauder. Lakier długo schnie, koszmarnie się rozprowadza(smugi, smugi, smugi) i dopiero po trzech warstwach daje ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 2 do połowy, reszta wylądowała w koszu.

Mieszane uczucia

Dziwna sprawa z tymi avonowskimi lakierami do paznokci, bo miałam ich w sumie 3, z czego jestem zadowolona w zasadzie z jednego... Mam go już od 2 lat i ciągle jest rzadki i da się nim malować, chociaż jest zbyt przejrzysty i w sumie trzeba go nanosić trzykrotnie, żeby uzyskać odpowiednio głęboki kolor. Pozostałe 2 natomiast albo były nieświeże już w momencie kiedy je kupowałam, albo gęstniały niedługo potem. Trwałości nie będę oceniać, bo na moich paznokciach po prostu ŻADEN lakier nie trzyma się długo. Nie zauważyłam jednak, żeby długo wysychały, nie miałam z tym problemów.

Ilość zużytych opakowań: 3.

koszmar!!!

NAbralam sie na ten lakier kilka razy, bo mialam nadzieje ze moze trafialy mi sie jakies wyjatkowo kiepskie egzemplarze. Ale nie, to jest po prostu bubel na calej linii. Jedyne co mozna powiedziec pozytywnego to to, ze ma ladne kolory... no ale ladne sa tylko w buteleczce bo na paznokciach powstaja brzydkie smugi i kolorek juz nie zachwyca. No i najgorsze - schnie od momentu pomalowania paznokcia do momentu zmycia lakieru :[ czyli nie schnie w ogole :[ nie dam sie juz wiecej naciagnac i nie kupie tego lakieru, chocby byl w najpiekniejszych odcieniach swiata. Przestrzegam Was Dziewczyny, szkoda kasy...

Bubel

Ładna buteleczka i kolor (miałam bordowy) - i to by było na tyle plusów. Lakier bardzo długo schnie, trzeba się namęczyć by nie było smug i (co najgorsze) bardzo nietrwały. Zdecydowanie odradzam.
Pozdrowienia :)

straszny

lakier robi straszne smugi na paznokciach kupiłam 2 odcienie rózu a wyglądają tak samo dla mnie jest poprostu beznadziejny wolę kupić sobie jakiś lakier za 5 zl