Antherpos - Ceralip Solaire SPF 50

Antherpos - Ceralip Solaire SPF 50

Krem-ekran przeciwsłoneczny do ust, zabezpieczajacy małe zmiany, znamiona barwnikowe, zapobiegający opryszczce świetlnej. Wodoodporny.

cudo

balsam polecil mi dermatolog, bo kompletnie nie moglam poradzic sobie z pekajacymi i alergicznymi ustami. pomaranczowy kolor nadaje ustom ladny odcien. bardzo wydajny, w wygodnym opakowaniu. swietnie leczy usta.

Używam tego produktu od:pare lat temu

lubię

Kosmetyk ma gęstą konsystencję i słodki zapach. Dobrze rozprowadza się go na ustach ale jest w tubce i trzeba go wyciskać na palec; nie daje koloru i długo się trzyma czasami nawet i po piciu i jedzeniu. Ja go stosuję pod szminkę ale i tak sam w sobie dobrze wygląda na wargach i filtr ma 50 UVA i dużo mniej promieni UVB bo aż o 8&#8242; mniej do nas dociera. Nic nie wysusza i nie wiem może go będę nawet stosować w zimie &#8211; bo to jest w końcu produkt do pielęgnacji a i zimą te 50 UVA będzie dobre. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku od <i> Lejki. </i>

tylko ochrona

Gęsty, niezbyt ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Ma pomarańczowy kolor, lekko zabarwia usta. Nie lepi się. Nie nawilża, ale dobrze chroni. Trwały, długo trzyma się na ustach. Wydajny. Niezbyt przyjemny, ale nie znalazłam nic z wyższymi filtrami.

La Roche Posay Skin Checker

hmm...

Te trzy gwiazdki kosmetyk dostaje tylko za to że malo na rynku jest preparatow ochronnych (a juz z takim faktorem to w ogole rzadko się spotyka). A ten kosmetyk zapewnia wysokiego stopnia ochronę. Oraz za fakt że po rozprowadzeniu nie potrzeba juz żadnej pomadki - usta są zmiękczone, pomadka wydobywa kolor ust :)Wady: wyżej wspomniany efekt, zmiękczenia ust - i w ogole efekt pielęgnacyjny utrzymuje się bardzo, bardzo krotko :( (czasami, nawet gdy nie oblizuje ust - tylko 2h!!!) Wprawdzie kosmetyki z filtrami trzeba nakladac czesto - ale bez przesady. Bo po tym czasie (jak ten balsam w tajemniczy sposób "zniknie") mam suchą (wręcz wysuszoną!) skórę na ustach, często z odstającymi skórkami. Z tego powodu muszę uzywac pod ten balsam inne produkty typowo pielęgnacyjne do ust.Dla informacji: produkt jest zabarwiany (polecam nakladanie przed lustrem żeby dziwnie nie wyglądać ;) ) na rożowawy kolor, oraz zawiera wyczuwalne na ustach jakies drobinki - diabli wiedzą po co bo żadnej funkcji dla nich nie moge wymysleć.W sumie: jesli ktos musi chronic usta przd sloncem - to jeden z niezbędnych, ale w momencie gdy ktos szuka samej pielęgnacji a filtry to "dodatek" to nie mogę polecic.Dla mnie: Jak uzywam z innymi produktami pielęgnacyjnymi - jest ok - ale nie wiem jeszcze czy skusze się na następne opakowanie (to mi chyba na rok starczy - wiec i tak mam czas ;) )Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jest bardzo wydajny

Podstawowy kosmetyk

wg mnie to naprawdę kosmetyk wszechczasów... dziwię się że nie został wczesniej oceniony. Polecam go wszystkim z alergią na słonce ale nie tylko - świetnie chroni, nie doprowadza do poparzenia, chroni przed opryszczką słoneczną. Wypróbowany w górach i na plazy, swietnie się spisuje. Niezwykle wydajny. Polecam również zwykły bezbarwny ceralip do pielęgnacji ust np na noc. Jestem od nich uzależniona!