Oil Control+, Clarifying Cleanser For Oily Problem Skin (Żel oczyszczający do cery tłustej i trądzikowej)

Antybakteryjny żel dokładnie oczyszcza tłustą skórę. Zawiera triklosan i cynk, któryogranicza wydzielanie sebum.

W miarę dobry, nic więcej

Jest to kosmetyk, który dość dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry. Jest gęsty, słabo się pieni a opakowanie jest bardzo niewygodne (do tego po krókim czasie używania złamała mi się nakrętka). Zapach ma niezbyt ładny i ogólnie miewałam lepsze żele do mycia twarzy, więc tego już nie kupię.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Standardowy

Jakaś konsultantka oriflame'u namówiła moja mamę na jakichś targach do kupna tego(za 9 zł)a mama odmówić nie umiała,więć ja sobie to przywłaszczyłam.Stwierdzam,że nie jest zły,dobrze oczyszcza,nie wysusza ale też oczywiśćie z matowaniem nie ma zbyt wiele wspólnego(jak większość kosmetyków oczyszczających).Zapach jest znośny,ale trochę ziołowy,a to nie wszystkim odpowiada.
KONIEC;-)

Używam tego produktu od:przez 2 mies.

zbyt mocny

żel ten jest zbyt agresywny dla mojej cery. co prawda oczyszcza ją dokładnie, ale pozostawia ją tak wysuszoną, że skóra była strasznie napięta i naciągnięta. nie wiedziałam jakich kremów używać, żeby ją nawilżyć. ale wiem, że mojej kuzynce bardzo odpowiadał, więc to kwesta cery...

Używam tego produktu od:już nie

depilacja metody

dla mnie straszny

strasznie mnie po nim wysypało, niby oczyszcza dobrze, ale moja skóra po każdym myciu była sucha jak wiór co powodowało nadmierne wydzielanie sie sebum i za chwile świeciłam sie jak żarówka, dodatkowo zawsze jakies nowe pryszcze. napewno to po nim, ponieważ nic nowego w tym czasie nie uzywałam.

dobrze oczyszcza

Lubię ten żelik, ładnie pachnie, jest gęsty i wydajny. Dobrze oczyszcza, radzi sobie z makijażem, nie wysuszył mi skóry. Sam sobie z pryszczami nie poradzi, na to nie należy liczyć. Ale dobre oczyszczenie to podstawa :-) W cenie regularnej troche drogi, ale w promocji można się skusić. Solidny produkt.

Może być

Ładnie pachnie,wydajny przez to,że jest gęsty.Oszczyszcza spoko tylko chyba jest dla mnie za silny bo czuję po umyciu,że twarz jest ściągnięta.Bardziej polecam osobom z tłustą cerą.Rzeczywiście cena wysoka ale starcza na długo.

przyjemny

Delikatny, o przyjemnym zapachu żel o działaniu anttrądzikowym. Wydajny.Cena przystępna. Daje uczucie chłodzenia. Ale mnie lekko wysuszył skórę....

taki sobie

Po prostu super!!!! Świetnie myje, nawilża i jest wydajny. Zlikwidował mi potworne wypryski jakie zostawił jego poprzednik. Żałuuję tylko, że tyle kosztuje. W promocji cena jest ok.Ilość zużytych opakowań: 1 i nie ostatnie16.12.2003Zmieniam ocenę. Mam jego "ulepszoną" wersję. Już sama nie wiem czy schrzanili ten żel czy też sama niego spojrzałam zbyt optymistycznie. Teraz po nim pojawiły się nowe wypryski - mniejsze i większe. Nie jestem jyż tak zadowolona.