Oil Control+, Pore Clarifying Lotion For Oily Problem Skin (Płyn oczyszczający pory do cery tłustej i trądzikowej)

Zawiera składniki o działaniu antybakteryjnym oraz kwasy owocowe, które oczyszczają zablokowane pory skórne. Usuwa nadmiar wydzieliny gruczołów łojowych, pozostawiając skórę czystą i świeżą.

taki sobie...

kupilam go, bo ladnie oriflame go zareklamowal.

uzywalam w warunkach, gdzie nie mialam dostepu do innych srodkow myjacych...

nie powiem, zeby spelnial wszystkie funkcje, ktore sa opisane w katalogu.

na pewno podraznia i wysusza.

raczej nie kupie ponownie, bo po prostu nie jest wart zakupu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: część jednego

alkoholik!

Kupiłam w przypływie dobych uczuć do oriflame i drobnych niedoskonałości, których przybyło na skórze po wakacjach.
Tonik ma zapach alkoholu i stosowany na twarzy lekko piecze. Moja skóra nic sobie jednak z tego nie robi - tzn. nawet mnie dziwi, że nie ma żadnych reakcji alergicznych, podrażnień czy wysuszenia. Stosowanie nie jest przyjemne, ale jak już się swoje przecierpi to efekt jest zadwalający. Używam go tylko raz dziennie, bo wolę przyjemniejsze w zapachu i działaniu kosmetyki.
Jestem mu przychylna i zużyję do końca ze względu na fakt, że nic mi już od dawna na twarzy nie wyskoczyło. Efekt ten przypisuję właśnie tonikowi. Ale raczej juz nie wrócę do tego podejrzanego specyfiku.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Masakra

Naprawde nie wiem co jest nie tak z tym płynem.Żel z tej samej serii jest naprawde świetny, godny polecenia, doskonale radzi sobie z krostkami, ale ten płyn...masakra. Skóra jest oczyszczona przez pierwsze 10 minut, a potem dosłownie sie czuje jak najmniejszy brud wnika w pory...straszne uczucie. Zdecydowanie odradzam.

Cellulit jak stosować kosmetyki

SZKODLIWE

Skład tego toniku jest rzeczywiscie bardzo ciekawy. Nie jestem ani chemikiem, ani biotechnologiem, ale ja używając tego płynu nie doświadczyłam niczego więcej, niż dużego stężenia alkoholu. tonik + krem matujący na dzień dla mojej wydelikaconej produktami niepodrażniającymi cerze był dużym zaskoczeniem - kilkukrotnie (jakieś dwa razy, może już bez tego dramatyzmu) ściągnęłam z siebie cieniutkie, acz obszerne wężowe powłoki - jakbym użyła maseczki typu peel-off. Ciekawe nowe doświadczenie, choć nie wiejdzie mi w nawyk.To coś to chyba jeden z tych preparatów, które śnią się dermatologom i zapracowanym kosmetyczkom w koszmarnych snach. I pomyśleć, że ktoś to dopuścił do produkcji i sprzedaży.Ilość zużytych opakowań: jedno po sąsiedzku