Yves Rocher, Bio-Calmille, 2 w 1 mleczko do demakijażu + tonik

Yves Rocher, Bio-Calmille, 2 w 1 mleczko do demakijażu + tonik

Super sprawa. Jest to przeźroczysty zielonkawy żel o bardzo przyjemnym, delikatnym zapachu. Bardzo skutecznie usuwa makijaż, nawet kilka warstw tuszu do rzęs (zwykłego, wodoodpornego nie rusza). Do tego mam wrażenie, że nawilża buzię, nie mam po jego zastosowaniu napiętej skóry ani żadnych takich historii. Godny polecenia.

Skład: aqua, propylene glycol, urea, betaine, chamomilla recutita, oleth-20, peg-30 glyceryl laurate, methylparaben, carbomer, phenoxyethanol, allantoin, parfum, sodium hydroxide, tetrasodium edta, succinic acid, ci 42090, ci 19140

Naprawdę dobry był

Nie kupię bo nie ma i jest to wielki błąd Yves Rocher. Próbowałam po nim wielu innych i żaden nie jest taki jak ten, nawet w połowie.

Nie szczypał w oczy, nie podrażniał, miła i lekka konsystencja, zmywał jak trzeba, bardzo wydajny żel.

Ale oczywiście musieli wymyślić w to miejsce piekące, kleiste mleczko. :/

Używałam tego produktu: długo

cudo

Najlepszy jaki miałam. Piękny zapach, bardzo dobrzez zmywa makijaż, nie wysusza skóry ale też jej nie natłuszcza niepotrzebnie. Nie szczypie w oczy jak większość preparatów do demakijażu. Lepszego nie znalazłam :-( Teraz sosuję prawie ideał dla mnie czyli płyn z Garniera, ale i tak tęsknie za Yves Rocher. Dodatkowy jego plus to bardzo duża wydajność.

Wspaniały!!!!!!!

To najlepszy produkt do demakijażu jaki miałam możliwość używac. Jest świeży, delikatny nie pozostawia tłustej warstwy, nie podrażnia najwrażliwszej okolicy oczu i ogólnie rzecz ujmując jest cudowny!!!! A i jeszcze plus za zapach...

depilacja ciąża

wspomnienia....

Najlepszy preparat do demakijażu jakiego używałam.Szkoda że go już wycofali:(Nie potrafię opisac jak bardzo za nim tęsknię.Zaznaczyłam że więcej nie kupię ale to z tego powodu że go po prostu już nie ma w sprzedaży;(..chlip chlip

Najlepszy!!!

Uzywalam tego zelu przez dobrych pare lat. Doskonaly kosmetyk, pieknie nawilzal skore, dobrze zmywal makijaz, zostawial skore zrelaksowana i pieknie nawilzona.
Zadnych problemow z nim nigdy nie mialam, zapomnialam calkowicie co to jest mycie twarzy woda z kranu...

Jestem niesamowicie rozczarowana, ze Yves Rocher wycofalo swoj najlepszy produkt. Tego zelu do demakijazu nie da sie porownac z zadnym innym.
No coz..teraz wprowadzono nowy produkt, cos podobnego, ale jest to w formie mleczka bardziej niz zelu. Jest O.K., ale nie moge powiedziec, zeby byl to tak rewelacyjny kosmetyk jak jego poprzednik - zel 2 w 1.

Uzywam tego kosmetyku od kilku lat

doskonały demakijaż

Po raz pierwszy zetknęłam się z tym mleczko-tonkiem gdy po farbowaniu włosów mama zmyła mi nim skórę i o dziwo czarna farba zeszła. Pózniej używałam go cały czas, ładnie pachniał, nawilżał i koił nawet poparzoną słońcem twarz. Niestety 2w1 przeistoczył się w zupełnie inny produkt. Różni się konsytencją, zapachem i zasadniczym działaniem: zamiast oczyszczać zapycha pory!

jak to sie stalo...

ze go do tej pory nie ocenilam??? Juz nie ma go na rynku, chociaz spisywal sie dobrze - po pierwsze nie podraznial, co zdarza sie rzadko, mial przyjemna konsystencje galaretki. Do demakijazu oczu - fatalny, natomiast buzie zmywal bezawaryjnie. Nie zakochalam sie w nim, ale kupowalam go pare razy, wiec chyba bylam zadowolona ;) nie wspominam zadnych konfliktow z tym preparatem.

to bylo to!!

wielka szkoda, ze kosmetyk wyceniony. Zapytalam sie w sklepie dlaczego; nie wiadomo, firma co jakis czas zmienia i ulepsza :( a podobno bardzo wiele klientek bylo z niego zadowolonych.

Ja rowniez!!! Nie dosc, ze mial swietna konsystencje, delikatny zapach, to nie pozostawial uczucia sciagnietej skory, latwo sie rozprowadzal, nie podraznial i byl wydajny! Wilka szkoda, ze go juz nie ma...

Lubię GO

Super jeżeli chodzi o tłustą cere bo nie natłuszcza jej dodatkowo jak niektore mleczka, natomiast rzeczywiscie troche podrażnia oczy, mogłby być bardziej delikatny. mimo to jestem zadowolona :)

Jaka szkoda

Wielka szkoda że został wycofany. Używałam go w okresie kiedy miałam problemy ze skórą i bardzo dobrze oczyszczał skórę, nie miałam po nim wyprysków ani przesuszonej skóry, zero podrażnień. Zapach był miły, konsystencja w sam raz :-) Wogóle super pomysł by zrobić żel do demakijażu. Był dość wydajny. Nie będe za nim płakać ale warto by YR dalej produkowało podobne wynalazki - poprosimy o podniesienie jakości i dopieszczanie klientek :D

Lekki i nietłusty.

Bardzo sympatyczny preparat do oczyszczania twarzy :) Lekki i nietłusty. Wydajny raczej średnio, ale nie jest drogi - zwłaszcza w promocji, więc mogę mu to wybaczyć ;) Nie podrażnia, nie ściąga skóry, nie lepi się. Szkoda, że został wycofany z oferty. Podobno teraz jest jakiś nowy - podobny acz lepszy żel, jednak jeszcze go nie próbowałam.

Przyjemny

Bardzo go lubię. Kiedyś był moim ulubionym kosmetykiem do oczyszczania twarzy. Świetnie się sprawdza zarówno w oczyszczaniu jak i w zmywaniu makijażu. Ładnie pachnie. Uwielbiam tez jego konsystencję, przy mojej mieszanej cerze spisuje się zadowalająco, bo ani nie wysusza ani nie pozostawia tłustej warstwy (jak mleczko).Ponadto wydajny, cena w promocjach też zadowala.