Miraculum, Young, C+ Krem-żel normalizująco-matujący

Miraculum, Young, C+ Krem-żel normalizująco-matujący

Krem do cery wrażliwej, tłustej i mieszanej, do stosowania na dzień i na noc o właściwościach aromaterapeutycznych. Jest bardzo lekki, na długo matuje skórę jednocześnie ją nawilżając, chroni przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami środowiska.

KWC!!

Mój pierwszy krem tonujący. Pamiętam, że używałam go jeszcze w gimnazjum. Cera po jego użyciu była wygładzona, miała piękny kolor, pamiętam , że zauważałam to ja i moje koleżanki. Buł to jedyny krem który pasował do mojego koloru twarzy, obecnie używane są o wiele za ciemne. Krem miał świetny aromat pomarańczy odstresowywał. Był tani i nie testowany na zwierzętach. Łatwy w rozprowadzaniu. Miał same plusy, ale niestety musieli go wycofać. Pamiętam , że rozpaczałam przez długi czas :(

Używam tego produktu od:używałam wiele lat temu

Ach, co to był za krem...

Dlaczego, dlaczego, dlaczego wycofano tę serię? Używałam jej wtedy, kiedy aromaterapia raczkowała, i trudno było dostać kosmetyk o owocowym,naturalnym zapachu. Miałam całą serię pomarańczową i uwielbiałam ją - była naprawdę świetna. Szukałam tych kosmetyków latami, strasznie żałuję, że je wycofano.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Słaby-nie matuje

Miałam go w zeszłym roku,dostałam za darmochę,bo miał ważność do września 2004. I OK-pachnie miło,konsystencja i kolor w porządku,nawet nawilżenie na poziomie.Ale gdzie on matowi,ja się pytam???On nie matowi wcale!!! Dlatego jedna * za zapach i druga * za nawilżenie.Na noc jak najbardziej.Na dzień kompletnie się nie nadawał.

Używam tego kosmetyku od używałam kilka miesięcy
ilość zużytych opakowań: ..jedno,na więcej się nie pokuszę

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

perfekto :D

Zobaczyłam, ze na Wizażu ma dobre oceny, więc kupiłam :*
Jest bardzo fajniutki, ładny zapaszek, opakowanie, boska konsystencja. A efekt? Efekt faktycznie matowy, skóa jest gładziutka. Całkiem dobrze nawilża, nie mam żadnych suchych partii skóry :). Przy tym kremik tonuje, więc czasem się nawet podkuszam i nie nakłądam podkłądu tylko sam puder sypki, bo kremik sprawia, ze cera jest taka... jednolita, askamitna :)

Używam dopiero pierwsze opakowanie, ale beda następne

ołkej :D

Na noc nie używałam, ale na dzień sprawdza się znakomicie. Matuje, ale jest lekki, nie powoduje,że czuję sie jak w plastikowej rękawiczce na twarzy :D :D
Zapach- po prostu bajka..cudowny :) Mogłabym kupować tylko dla niego.
Buzia jest bardzo delikatna po nim, wygląda świeżo :)

niezły

a mi się podoba

Dla mnie bomba-matuje, ale nie wysusza, a nawet nawilża dosyć przyzwoicie.Komfort stosowania naprawdę duży-fajna konsystencja, dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie.Nie ma się do czego przyczepić.Jeśli chodzi o działanie, również nie mam żadnych zastrzeżeń.Bardzo dobry krem.Polecam nastolatkom. :)

gwarancja połysku :)

Właściwie całkowicie zgadzam, się z poniższą recenzją Youare. Najlepiej wychodzi mu relaksowanie, bo to śliski i przyjemny kosmetyk. Do tego pachnący (no właśnie ja w tym zapachu nie wiem dlaczego wyczuwam marchewkę). Ani nie nawilża jak nalezy, ani nie matuje, wręcz twarz się błyszczy (choć nie jest tłusta). Próbuję go zużyć i próbuję.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

eee...

Kosmetyk ma gęstą konsystencję i zapach owoców. Dobrze rozprowadza się go na skórze i trochę nawilża ale jak skóra jest ściągnięta albo mocno sucha to prawie nic. Smaruję się nim codziennie ale nie matuje ani nie zmniejsza łojtoku skóra przetłuszcza się tak samo jak i wcześniej. Z hasła <i> normalizuje, matuje, nawilża i relaksuje </i> najlepiej sprawdziło się chyba to relaksowanie...Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

mmm +/-

jeśli chodzi o jego główne zadanie czyli działanie normalizująco -matujęce -dno !!!dlatego nie polecam do bardzo tłustych cer :((ale uwielbiam zapaszek kremu mnaim w sam raz gdy musze rano się obudzić :) świetnie się wchałania choć z matowieniem kiepsko, bardzo dobrze nawilża, buźka jest świeża, promienna :)kosztuje ok 10 PLNpodusmowując: na codzień nie zabardzo,ale gdy zostajemy w domku i mamy ochotę na relax proszę bardzo :)