Maska żelowa na twarz, Body Basics

Maska żelowa na twarz, Body Basics

Żelowa maska na twarz z wycięciami na oczy. Zapięcie na rzepy, dostępna w różnych kolorach. Do chłodzenia w lodówce i grzania w ciepłej wodzie. Nakłada się na twarz pokrytą grubą warstwą kremu.

Cena: 26 zł

Przyjemny gadzet

Posiadam maske dokladnie taka jak na zdjeciu. Trzymam ja w lodowce i zakladam gdy twarz mi sie robi opuchnieta z niewyspania. Dziala OK, likwiduje opuchlizne. Hehe, jak tez na poczatku kladlam na twarz calkiem zmrozona i cierpialam dla urody. Pozniej juz sie wycwanilam i teraz czekam az sie troche ociepli. Mam ja od chyba dwoch lat i nic sie z nia zlego nie dzieje. Trwalosc i jakosc wykonania na piatke.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[30166].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna

Uwaga! Jeżeli przed użyciem włożycie ją na kilka minut do zamrażalnika (tak jak ja za pierwszym razem) to odczekajcie kilka chwil przed położeniem maski na twarz!!! Ja nie odczekałam. Nałożyłam, było mi strasznie zimno, myślałam, że tak musi być :crazy: aż do momentu, kiedy zaczęły boleć mnie zatoki. A potem dwa dni chodziłam z czerwonymi, odmrożonymi policzkami :haha: Największa moja głupota zrobiona w imię urody :DNatomiast kiedy używa się jej lekko schłodzonej jest naprawdę przyjemnie. Efektem jest odprężenie i odpoczynek. Fajny chłodek w letnie upały. Nie wiem jak działa na opuchnięcia bo z tym nie mam problemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[25517].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przydatna

Mam wersję do chłodzenia w lodówce, jest przeźroczysta z czerwonymi serduszkami :D. Wygodna, można w niej spokojnie spać i nie czuć dyskomfortu. Należy odczekać chwilę od wyjęcia jej z lodówki bo jest strasznie zimna ale po chwili możemy delektować się cudownym okładem, chłodzącym i relaksującym. Jest bardzo trwała nawet gumka się jeszcze nie zniszczyła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[24289].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

przydatna rzecz

Fajna rzecz. Żel w masce dobrze przejmuje temperaturę, dlatego trzeba uważać np. nie nakładać jej bezpośrednio po zalaniu wrzątkiem;)Bardzo odprężający zabieg. Nie zauważyłam, żeby zakończenia wpijały się w twarz, maska jest tak zrobiona, że żel w pozycji pionowej nie przelewa się zupełnie na dół.Ogólnie - bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[16578].usefull || 0 }}% pomocna.