Odżywka ziołowa

Odżywka ziołowa

Odżywka z ekstraktem z dzikich ziół do włosów normalnych. Silnie skoncentrowane ekstrakty działają witalizująco, ułatwiają rozczesywanie bez obciążenia. Włosy stają się silne, łatwe do rozczesywania, miękkie i błyszczące.

Cena: 7 zł / 200 ml

bomba

Świetny produkt. Może nie ma wybitnych właściwości regenerujacych, ale na moje (niefarbowane, i nie po trwałej) włosy wpływał bardzo dobrze. Przede wszytskim, nie obciążał włosów, nie powodował nadmiernego przetłuszczania, łatwo się aplikował i łatwo spłukiwał, znacznie uprzyjemniając rozczesywanie włosĸów po myciu. Lekki i przyjemny, godny polecenia, podobnie jak szampon z tej samej serii. Stosunek jakości do ceny bardzo zadowalający.

niezła

Gęsta, dobrze się rozprowadza i spłukuje. Ładnie, delikatnie pachnie. Włosy bardzo dobrze sie po niej rozczesują, a tego głównie potrzebuję od odżywki. Nie obciąża włosów, są czyste cały następny dzień, dość ładnie się układają. Wydajna. Dla włosów bez większych problemów niezła.

przyjemna

Używałam jej przez dłuższy czas - chyba głównie ze względu na zapach. :)Z tego co pamiętam miałam wtedy duże problemy z rozczesywaniem i układaniem włosów i jako jedyna radziła sobie z nimi.Bardzo przyjemna, nie obciążająca włosów i wydajna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

tylko dobra

Własnie skończyłam jedną i...ładnie zmiękcza i wygładza włosy, jednak nie zgadzam się z producentam w kwestii nieobciążania -moje cienkie włoski obciążała :( Przyjemny, niedrażniący zapach i niska cena powodują, że na pewno warto ja wypróbować, jednak rewelacji spodziewać się nie należy-zachowuje się jak niemal każda tańsza odżywka do włosów, lecz jeśli kudełki nie są zbyt zniszczone, ani nie wymagają jakiejś szczególnej kuracji, na pewno wystarczy :) Ilość zużytych opakowań: jedno całe