Timotei, Szampon winogronowy (stara wersja)

Timotei, Szampon winogronowy (stara wersja)

Szampon do włosow mieszanych, tłustych przy skórze, suchych na końcówkach. Ekstrakty z miąższu winogron działają oczyszczająco i odświeżajaco, a z pestek regenerująco i odżywczo. Szampon zapewnia czystość, lekkość, objętość, równowagę włosów, kontroluje przetłuszczanie przy skórze, oraz chroni i wygładza suche, rozdwojone końcówki. Ma orzeźwiający zapach i aksamitną konsystencję. Przeznaczony do codziennego mycia włosów.

Cena: 6 zł / 250 ml

w sam raz

szamponu tego używałam w okresie dojrzewania. bardzo dobrze działał na przełuszczające się włosy. były świeże, na skórze głowy też czuło się kojący efekt. do tego włosy zawsze były puszyste, dobrze się układały, dlatego stosowałam go przez długi czas.

Używam tego produktu od: przez 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

nigdy więcej!

nie cierpię tego szamponu! do używania go zostałam zmuszona przez mamę, która przeżywała jakąś dziwną obsesję na punkcie wszystkich szamponów z timotei.
największy minus to to, że potwornie przetłuszczał włosy. ani niska cena, ani stosunkowo ładny zapach nie są w stanie zniwelować tego minusa.
nie polecam

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: kiedyś było sporo

Wspaniały!

Wspaniały szampon!
włosy miałam po nim pokręcone,świetnie sie układały
dobrze oczyszcza ,nie przesuszał,włosy myłam po nim co 3 dni
to był najlepszy szampon jaki miałam
niestety nigdzie juz go nie ma ,zmienili szatę graficzna a żaden z nowych już nie daje takiego efektu jak ten :(

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: około 10

fakty i mity depilacja

Yhhhhh...NIE!

Nie! moje włosy się tak samo przetłuszczały jak wcześniej dawno temu go używałam nie potrafię się przekonać do tej marki,pienił się średnio z wydajnością tez nie najlepiej zapach do zniesienia jedynie co to mnie cena skusiła ale jest adekwatna do działania.Nie polecam

Używam tego produktu od:dawno temu

Najlepszy z Timotei

Moje włosy są wymagające i nie każdy szampon Timotei im odpowiada. W zasadzie mogę powiedzieć, że jak dla mnie wszystkie są na jedno kopyto. Nie, żeby były kiepskie, tyle że nie mają jakichś szczególnych wiadomości pielęgnacyjnych. Zalety? Ok: dobra konsystencja, wygodne opakowanie, niska cena, nawet nie bardzo plączą moje włosy :)
Ten szampon dostaje ode mnie wysoką ocenę ze względu na zapach - po prostu najlepszy ze wszystkich Timotei. Wolę go użyć niż takiego z czarną rzepą - i tak potrzebuję dobrej odżywki po myciu, więc wybieram zapachową przyjemność :)Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jakieś 3

bardzo dobry

Najlepszy jaki do tej pory znalazłam do moich włosów. łatwo się po nim rozczesywały i nie przetłuszczały się zbyt szybko. Chyba faktycznie wycofali, bo nigdzie go nie ma. A szkoda.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:co najmniej kilka

Nigdy więcej

Tragedia! Długo przez niego walczyłam z problemem łupieżu ;/ I nie tylko ja. Moja koleżanka także, choć mamy niemal skrajnie różne rodzaje włosów. Już wolę włosy umyć mydłem, niż tym tym... ;p

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: Nawet nie jedno, skatowałam włosy dwa razy, reszta opakowania poszła do kibelka ;p

niespecjalny

Przede wszystkim nie spełnił oczekiwania, jakie miałabym wobec szamponu do włosów przetłuszczających się. Nie były ani trochę bardziej puszyste - mogę wręcz powiedzieć, że wkrótce po umyciu wyglądały jak tluste. Czegoś w nim było za dużo, był zbyt odżywczy jak na przetłuszczające się włosy. Mam wrażenie, jakby ktoś, kto układał jego skład, skoncentrował się na odżywieniu suchych końcówek, a zapomniał o przetłuszczających się włosach przy skórze głowy :)Używam tego produktu od: parę miesiecy temu jedno opakowanie i więcej nie planuję

koszmar

zamiast pomoc-pogorszyl stan. Umylam wlosy wieczorem a rano - zobarzylam ze mam cala glowe biala od lupiezu:((((oddalam go mezowi-on moze myc kazdym
Zdecydowanie nie polecam- jak inne timoteie? -nie wiem uzywalam tylko tego

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Zaledwie trójczyna..

Szampon nie należy na pewno do tych wybitnych, ale również nie będę go przeklinać... Owszem, oczyszcza włosy, jednak efekt nie utrzymuje się dłużej niż jeden dzień, więc i tak włosy musze dalej myć codziennie. Samo użytkowanie szamponu jest przyjemne: ma ładny zapach, jest wydajny, dobrze się pieni. No i ta cena..

Ot zwykły szampon.

Używam tego produktu od: ponad roku

Na basen ok:)

Używam tego szamponu po basenie. Nie mogę się wypowiedzieć w kwestii czy mniej sie po nim włosy przetłuszczają czy więcej,bo następnego dnia najczęściej rano myje włosy szamponem z Avonu (i Timotei nie ma okazji się wykazać:)) Jednak tak na zmycie chloru z włosów i zabicie tego smrodku jest bardzo fajny!
Lubię ten szamponik:)Jest to najnormalniejszy szampon do włosów:) Konsystencja w porządku, choć mogłaby być odrobinę gęstsza, dobrze myje, przyjemnie pachnie, jest wydajny- nie trzeba go dużo a piana się robi, a włosy później przyjemnie pachną:) Czego bym nie powiedziała, ale mąż zauważył:D
Nie mam się do czego przyczepić, jednak raczej nie kupię go do codzinnego stosowania, bo zawsze gdy zmieniałam szampon i porzucałam moje avonowskie robił mi się łupież:( Więc jestem uzależniona od Avonu, co z resztą jest bardzo dobrym wyjściem dla moich włosów, fryzjerzy i znajomi chwalą moje pióra;)

Ilość zużytych opakowań: kończe 1:)

przyjemny

Fajny szampon:)
Piekny zapach, bardzo gesty i bardzo wydajny. Dobrze sie pieni i splukuje, pielegnuje wlosy.
Dosc dobrze sie rozczesuja nawet bez odzywki, latwo jest je ulozyc.
Pewnie nie raz do niego wroce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa