Dax Cosmetics, Czysta cera, Maseczka ściągająca peel off do cery tłustej i mieszanej

Maseczka do cery tłustej i mieszanej. Zawiera m.in. wyciąg z alg morskich zasobny w mikroelementy, proteiny i witaminy. Przeciwdziała zanieczyszczaniu się skóry, utrzymując jej właściwe nawilżenie i jędrność.

Cena: 7 zł

Podrażnia...

Powinnam postawić jej * bo strasznie mnie podrażniła, szczypało okropnie ! Ale w końcu mam troche wrażliwą skóre... Nałożyłam ją i odrazu zmyłam więc niestety nie moge opisać jej działania... :( Tania, ładny kolor...Używam tego produktu od:użyłam pierwszy i ostatni raz
Ilość zużytych opakowań:1 (saszetka)

Naprawde dobra!!!

Mam skore mieszana. Maseczka ta bardzo dobrze sciaga rozszerzone pory, nawilza i wygladza.
Serdecznie polecam osobom, ktore maja problem z rozszerzonymi porami.

Niestety

Nie wiem, jak Koleżanki to robią, ale ja za nic w świecie nie mogłam ściągnąć tej maseczki w jednym kawałku. Drze się w drobne strzępki, musiałam ją dosłownie zdzierać pazurami, po czym oczywiście miałam podrażnioną i czerwoną buzię. W ogóle ona podrażnia już w momencie nakładania - czułam wówczas silne pieczenie w niektórych partiach twarzy, które potem jednak ustępowało. Maseczka ma wg mnie nieprzyjemny zapach, tak jakby spirytus i zbyt mocno ściąga, wręcz ściupia twarz. Nie wiem, na czym to jej oczyszczanie ma polegać, nie zauważyłam takiego efektu.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

rewelacja!

Kupiłam ten kosmetyk po ostatniej wizycie u kosmtyczki. Maseczka godna polecenia. Świetnie się nakłada i bardzo dobrze się zdejmuje (polecam trzymać ok.30 min). Po niej skóra jest bardzo miękka, delikatna i taka lekko natłuszczona (to uwielbiam, nie lubię suchości). Cena się zmieniła, teraz można kupić ją za ok. 9 złotych.

kłopotliwa

A ja za nic w świecie nie potrafiłam zdjąć jej w jednym kawałku, zawsze zostawały jakieś resztki, które musiałam zeszczypywać z twarzy :( , nie było to przyjemne. Trudno też nałożyć odpowiednią ilość. Za gruba warstwa nie zaschnie, za cienka jest trudna do zerwania.Jeśli chodzi o działanie: matuje, ściąga pory.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

godna polecenia

Maseczka dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, napina skórę, wygładza i zamyka rozszerzone pory. Po jej zastosowaniu cera ma widocznie zdrowszy wygląd. Zastyga w łatwą do usunięcia z twarzy błonkę. Ilość zużytych opakowań: 1

siuper

bardzo dobra maseczka :) konsystencja przypominna płynny żel ?! bezbarwny o dość specyficznym i trudnym do zdefiniowania zapachu, który szybciutko się ulatnia, żel potrzebuje około 15 minut aby zastygnąć w ładną błonkę, którą się dobrze ściąga, świetnie oczyszcza i ściąga pory, skóra na buźce jest gładka, napięta i zdrowo wyglądajedyny minus jaki dostrzegam -troszkę szczypie gdy ją nakładam,ale to uczucie szybko mija:) więc jej wybaczamkosztuje ok 8 PLN

świetna

Mam nadzieję, ze chodzi o tę algową w białej tubce. Jest to jedna z moich pierwszych maseczek, uwielbiałam właśnie tę i jeszcze maseczki Fructi tej samej firmy, których już nie widzę, a też były świetne.Ta maseczka to bezbarwny żel, który doskonale nawilża i ujędrnia. Zastyga nie za szybko, łatwo ją zdjąć w prawie jednym kawałku, nie przylepia się "na stałe" jak to bywa z maseczkami peel - off. Ma dość intensywny zapach alg, mi się podoba. Na pewno ją jeszcze kupię.