Fluid do włosów nadający puszystość

Fluid do włosów nadający puszystość

Fluid do włosów nadający puszystość Taft na każdą pogodę wzmacnia włosy i zwiększa optycznie ich objętość. Bardzo mocno utrwala fryzurę. Natychmiast po użyciu włosy stają się puszyste i elastyczne w dotyku.

... okropny zapach ....

Użyałam go istotnie dość dawno, ale wspomnienia nie pozostały najmilsze, rzeczywiście zamiast włoski "napuszać" to on je jakby przyklejał do głowy...

W dodatku ten okropny zapach, intensywny,do tego przyprawia mnie o zawrot głowy. Jechał ze mną kiedyś jakiś facet w tramwaju i stojąc nade mną był zmuszony odwrócić głowę.

Produkt nie spełnia swojego zadania, niestety - ocena adekwatna.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jedną lub dwie

fajny

Fluid nadaje puszystość. Po nałożeniu go włosy się kleją, ale po wyschnięciu już nie. Z tej serii miałam również piankę i uważam, że oba produkty nadają puszystość. Ja mam włosy cienkie i po zastosowaniu tego fluidu widać efekt.

Suszarka i szczota to mus

Ma swoje wady i zalety. Do zalet zaliczam puszystą i długotrwałą fryzurę (oczywiście wymodelowaną suszarką na szczotce - inaczej nic z tego nie bedzie!) i połysk włosów, zaś do wad - wzmożone elektryzowanie się fryzury, wysuszenie włosów (przy dłuższym stosowaniu) i zbyt intensywny duszący zapach.
Podobnie działa (i jest łatwiejsza w obsłudze) odżywka termoregeneracyjna bez spłukiwania Gliss Kur - ale znów biada temu, kto nie sięgnie po suszarkę!:)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Dla mnie ok.

Jest niezły, jako jedyny sprawia, że moje włosy są puszyste. Mam włosy półdługie i od zawsze układam je na szczotce. Dzięki fluidowi fryzura dłużej się utrzymuje, choć rzeczywiście dość szybko "klapie" :).

Trzeba wpawy,ale dobry

Ja będę łaskawsza.Warunkiem powodzenia są włosy półdługie ew. krótkie i suszenie suszarką najlepiej na szczotce albo wałki rzepy.Ważna jest też ilość-nigdy więcej a nawet mniej niż zalecają.Ja doszłam do wprawy i z efektu byłam naprawdę zadowolona-mam włosy z tendencją do klapania.Puszysta fryzura utrzymywała się cały dzień.Gwiazdki odejmuję nie za jakość ale za marny opis użycia-co widać po opiniach poprzedniczek.Nie jest dla wszystkich i nie jest prosty w użyciu,wtedy nie byłoby pomyłek..

nie polecam

Mnie też się nie podoba. Włosy po użyciu tego fluidu są jakby ciężkie. Jako taki efekt puszystkości uzyskałam tylko, gdy porządnie wymodelowałam włosy na szczotce. Jednak efekt nie utrzymywał się długo :( Szkoda, bo produkt wiele obiecuje. Poza tym nakłada się go minimalną ilość (orzecha włoskiego), a buteleczka tego specyfiku jest dość pokaźna. Kiedy więc to zużyć? Jednyny plus to łatwe rozczesywanie, ale od tego są odżywki :)

pomyłka

Włosy wcale nie są puszyste. Wg mnie tp pomyłka. Gdy miałam włosy do ramion chciałam, żeby były puszyste i używałam - bez efektu. Za to teraz (włosy krótkie) używam, kiedy chcę mieć włosy właśnie nie puszyste, tylko "leżące", a nie chcę stosować żelu. Producent się chyba pomylił.

pomyłka

jedyną spełnioną obietnicą producenta jest chyba to że ułatwia rozczesywanie... Za pierwszym razem nałożyłam na całe włosy i tak pozostawiłam do wyschnięcia. Rezultat: matowe,ciężkie włosy,elektryzują sie bardziej niż zwykle,nieprzyjemne w dotyku, a dodatkowej objętości ani śladu. Tłumaczyłam sie tym ze nałożyłam za dużo,więc następnym razem nałożyłam mniej i wysuszyłam włosy modelując je na szczotce. Rzeczywiście,układały sie ładnie,wyglądały też nieźle,ale po 2 godzinach oklapły i uzyskałam ten sam efekt co poprzednio.Używam tego produktu ok 2tyg / Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy