Rzepa, Tonik wzmacniający

Rzepa, Tonik wzmacniający

Tonik wzmacniający jest preparatem polecanym do włosów przetłuszczających się, słabych, ze skłonnością do łupieżu i wypadania.
To specjalistyczny preparat o działaniu stymulującym i energizującym cebulki włosowe, a przy regularnym stosowaniu skutecznie zmniejsza łojotok oraz towarzyszący mu często łupież i świąd. Wzmacnia i zapobiega wypadaniu włosów, a także pobudzaj ich wzrost. Tonik powinno się wcierać w skórę głowy, co poprawi jej funkcjonowanie i ukrwienie, a w rezultacie sprawi, że włosy będą lśniące, mocniejsze i pełne życia.

Cena: 7zł

Świetny

Przyłączam sie do entuzjastycznych opinii innych wizazanek. Produkt jest rzeczywiście bardzo dobry. Używałam go stale przez miesiąc, dokładnie wcierając przed każdym myciem w skórę głowy. Pachnie rzeczywiście średnio- czarną rzepą, ale da się znieść. Za to efekty- oszałamiające. Włosy wyraźnie się wzmocniły, stały się gęstsze, bardziej lśniące generalnie o niebo lepiej wyglądały. Duży plus za bardzo praktyczny dozownik i niską cenę.
Ogólnie- bardzo polecam.

genialny :)))

Przede wszystkim dozownik-dzięki niemu łatwo jest skierować preparat tam, gdzie to potrzebne, unikając zbędnego rozlewania po włosach. Stosuję go na noc, kiedy rano mam umyć głowę, ponieważ mnie zapach trochę drażni- wyczuwam jakby siarkę.
Efekty przeszły moje oczekiwania- włosy są silne, zdrowe, lśniące, mniej sie przetłuszczają. W połączeniu z szamponem tworzą naprawdę skuteczny duet.

niezbędny

Daję 5* bo kosmetyk ten naprawdę wyróżnia się jakoscia i ceną. Wygodne opakowanie z dozownikiem, mozna nakładać w ciemno, jest dużo bardziej wydajny niż pisze producent. Zapach nie jest najpiekniejszy ale nie mogę za to odjąć * gdyż producent informuje o tym uczciwie na opakowaniu. Trzymam na głowie dłużej niż zalecane 30 min, włosy są mocne, świetnie sie układają, błyszczą :D. Będę tę kurację powtarzac co jakiś czas.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

solidny

Dobry dozownik, pomaga rozprowadzić tonik na skórze głowy. Wcale nie pachnie tak tragicznie rzepą, raz się nawet zapomniałam i wyszłam do sklepu z nim na głowie i nic. Rzeczywiście ogranicza przetłuszczanie się włosów, są dłużej miękkie i puszyste. Trochę pomaga też usunąć łupież. Wzmacnia, choć nie idealnie, mógłby to robić trochę lepiej. Wydajny, wystarczył mi nie na 10-12 aplikacji, jak twierdzi producent, a na trzy tygodnie, choć używałam go codziennie obficie. Warto kupić, choćby dla ograniczenia prztłuszczania się włosów, zwłaszcza, że jest tani.

rewelacja :)

świetny produkt Joanny :) tonik przede wszystkim bardzo dobrze wzmacnia włosy, ogranicza ich wypadanie a także przetłuszczanie !!! włosy są lśniące, puszyste i zdrowo wyglądają :)pomógł mi gdy nabawiłam się łupieżu po testowaniu nowego szamponu :)tonik ma fajny dozownik, który ułatwia stosowanie, używałam przez kilka tygodni codziennie przed snem, a teraz sporadycznie raczej profilaktycznie