24hr Intensive, Antyperspirant Spray

24hr Intensive, Antyperspirant Spray

Rexona Antyperspirant zawierający przeciwutleniacze. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Testowany dermatologicznie, łagodny dla skóry. Nie zawiera alkoholu. Pozostawia uczucie naturalnej świeżości przez cały dzień.

Dostępny w wersjach :

- Active,

- Aloe Vera,

- Oxygen

- Crystal Pure Silver.

Taki jak być powinien.

Dezodorant jest świetny. Najlepszy spośród tych , których używałam. Jego plusy to przede wszystkim wydajność, przyjemny zapach i trwałość. Wystarczy , że użyję go rano na umytą skórę i mam spokój przez cały dzień.
Minusów nie dostrzegłam, bo cena też jest ok. Pozostanę mu wierna ;)

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dla mnie za słaby

No ja sie poce strasznie pod pachami i zwykle anty sa dla mnie za slabe. Choc ten jakis tragiczny nie jest - kilka godzin chroni przed przykrym zapachem, potem ponowna aplikacja i jakos mozna zyć. Bo przed mokrymi plamami to mnie nie chroni totalnie.
Ale jak mowie - ja w tej kwestii to wymagajaca jestem. Stosuje czasem "na" Etiaxil i wtedy jest ok.

Używam tego produktu od: czasami
Ilość zużytych opakowań: z 2 czy 3

Ideał!

Jak dla mnie ideał. Od co najmniej 5 lat nie używam innych! Nie wiem co to problem pocenia, nawet w największe upały. Sporadycznie, zachęcona reklamami lub promocjami, skuszę się na inny i to tylko utwierdza mnie wprzekonaniu, że nie zamienicę tego antyperspirantu na żaden inny.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 20

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Tak, tak.

Od kilku lat używam tylko i wyłącznie antyperspirantów z Rexony i jestem zadowolona.
Oczywiście nie można oczekiwać po nich tego, że będą toczyły wojnę ze skórą przeciwko poceniu się, bo pocić i tak się będziemy. Jednak świetnie walczą z zagłuszaniem przykrego zapachu. :D Co prawda nie pocę się dużo i nie mam z tym problemu, ale twierdzę, że lepiej się zabezpieczyć na zapas. Rexona jeszcze mnie nie zawiodła. :D
Mój ulubiony to Aloe Vera - tak też nabywam najczęściej.

Używam tego produktu od: Długiego czasu już
Ilość zużytych opakowań: Nie liczę. :D

active

Kiedyś, bardzo dawno temu do Cosmopolitana dołączona była próbka własnie Rexony Active, tym sposobem antyperspirant ten wpadł w moje ręce, inaczej pewnie bym jej nie kupiła. A tu taka miła niespodzianka, naprawdę byłam zadowolona z jego działania, przyjejmny zapach + skuteczność w ochronie przed poceniem się. Od czasu do czasu chętnie wracam do tego dezodorantu. Nigdy mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od: ok 9 lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno wiele

jEDYNY.

Nie jestem zbyt potliwa, ale przy innych dezodorantach niż rexona po dłuższym czasi pojawia się nieprzyjemny zapaszek. Ten jest niezawodny. Mój ulubiony to oxygen :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Ulubiony

Uzywam od paru dobrych lat, w roznych wersjach zapachowych. Zawsze jest ze mna :)

Najbardziej lubie w wydaniu crystal, bo nie zostawia sladow na ciemnych ubraniach.

Preferuje antyperspiranty w sprayu, bo szybko wysychaja, sa poreczne i wydajne.
Rexona w szczegolnosci przypadla mi go gustu. Podoba mi sie nowoczesne opakowanie i mozliwosc zablokowania dozownika.
Zostanie ze mna :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.15

Bardzo dobry

Godny polecenia bardzo dobry antyperspirant. Skutecznie niweluje pot i przykry zapach. Uczucie swiezosci utrzymuje sie przez dlugi czas. Ma bardzo przyjemny zapach (uzywam Aloe Vera i Oxygen), co najwazniejsze nie "mydlowy" tak jak duza czesc innych antyperspirantow. Malutki minusik za to, ze czasem zdarza mu sie zostawiac białe plamy na ciemym ubiorze.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Super!!

Używam Rezony od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona.
Przyjemny zapach, który utrzymuję się przez długi czas, skóra pozostaje świeża, delikatna, dezodoranty nie powodują podrażnień, są łagodne dla skóry, niewalują przykre uczucie potu, należę do osób które bardzo się pocą, więc całkowite wyeliminowanie potu nie ma szans, ale Rexona najskuteczniej z nim walczy w moim przypadku:)
Jedyny minus to to, że pozostawiają ślady na ciemnych ubraniach.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

U mnie się sprawdza

Co jakiś czas kupuję inny dezodorant, ale zawsze wracam do Rexony. Wszystkie Adidasy, Dove, Nivea itd. itp. albo nie odpowiadają mi po dłuższym stosowaniu zapachem, albo zostawiają białe ślady albo nie sprawdzają się pod względem długiego utrzymania świeżości.
Najbardziej odpowiada mi Active.
Zalety:
- nie zostawia białych śladów
- zapach w miarę neutralny, pudrowy, po ok. 10min nie czuć, że się go osi
- nie zdarzyło mi się nigdy, żeby przebijał się przez niego pot, w sytuacjach ardzo potliwych po prostu mocniej czuć dezodorant :)
- utrzymuje się na skórze, a nie na bluzkach
- nie koliduje z żadnymi moimi perfumami, prefumy czuć, dezodorantu nie
- pomimo tylu zużytych opakowań zapach mi się nie znudził, nie męczy mnie, jest świeżo-pudrowy, łagodny
- ma bardzo wygodne opakowanie bez zatyczki (ale można go małym zamknąć suwaczkiem z boku dezodoratu), także wreszcie zatyczka nie wlatuje mi do wanny, ani nie zostawiam jej gdzie popadnie jak się śpieszę
- dobrze psika od początku opakowania do końca, w innych czasami jest z tym kłopot
- nie zmienia swoich właściwości wraz ze zużyciem opakownia, także nie czeka na nas np. niespodzianka od połowy, że zacznie brudzić ubrania - z takimi też się spotkałam

A tak na marginesie jakież było moje zdziwienie, jak się skończyła mi się Rexona jak byłam w Anglii i się okazało, że tam nazywa się Sure :D nawet myślałam, że to jakaś podróbka czy coś :D Ale po prostu Anglicy mają tendencję do nazywania swoich produktów inaczej niż reszta Europy ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Przydatny.

Jak na dezodorant jest dość skuteczny. Zapach świeżości długo utrzymuje się na skórze. Atutem jest całkiem spore opakowanie. Jest przydatny do co dziennej ochrony przed potem.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Wspaniały

Wspaniały antyperspirant. Jak rano go użyję to czuć go do późnego wieczora póki się nie wykąpie. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i jestem z niego bardzo zadowolona. Ogólnie ładnie pachnie. Polecam wszystkim nastolatkom i nie tylko:)

Używam tego produktu od: rok