Połysk Jedwabiu, Balsam do włosów matowych i trudnych do ułożenia

Połysk Jedwabiu, Balsam do włosów matowych i trudnych do ułożenia

Balsam połysk jedwabiu zawierający Scan Repair Complex jest pierwszym balsamem Gliss Kur z płynnymi składnikami jedwabiu. Nadaje włosom sprężystość i fascynujące refleksy. Włosy łatwo się rozczesują i są chronione przed łamaniem się.

Bardzo dobry

Miałam przyjemność używać go wiele razy. Na poczatku urzeka jego nieziemski zapach, wiadomo. Potem dochodzi super doznanie kiedy go zaczynam uzywac, jest delikatny, jedwabisty, doskonale sie pieni, relaksuje... Gorzej się go spłukuje ale to jeszcze nie tragedia. Najwiekszym minusem jest jak dla mnie jego perłowa konsystencja, co namoich własach sprawia, ze potem szybciej sie przetłuszczają... Za to odejmuje 2 gwiazdki, ale generalnie ok, bo i tak myję włosy codziennie...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Dla mnie rewelacja

Używam szamponu i odżywki z tej serii od dobrych 3 lat, i nieważne czy moje włosy są naturalnego koloru, czy akurat zafarbowałam na czarno, po czym zrobiłam dekoloryzację i wróciłam do blondu - ta seria to mój ratunek. Włosy są naprawdę idealnie lśniące i jedwabiste, a dodatkowo bardzo miękkie w dotyku. Nie puszą się, nie elektryzują, nie mam podrażnionej skóry głowy. Rozczesuję włosy bez żadnych problemów. Wystarczy jedno umycie innym szamponem i zastosowanie innej odżywki - a włosy mam jak siano. I szampon i odżywka mają bardzo delikatny zapach, szampon jest bardzo wydajny, odżywka trochę mniej, ale da się przeżyć.

Zdecydowanie to mój KWC.

Używam tego produktu od: Ponad 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: Ponad 20 na pewno.

Zdecydowanie nie dla mnie.

Niestety moje włosy "nie mają szczęścia" do produktów marki gliss kur ...i dotyczy to wszystkich lini :(
Zachęcona tyloma pozytywnymi recenzjami na temat tego balsamu, nie zastanawialam się wiele i kupiłam go razem z szamponem z tej samej serii. Przede wszystkim liczyłam na wygładzenie włosów, które z natury mam bardzo puszące oraz intensywny blask... Niestety w tym momencie nastąpilo duże rozczarowanie. Włosy są sianowate, trudne do ułożenia, olśniewającego blasku również nie zauważyłam :( Właściwie to efekt na moich włosach był całkiem odwrotny do tego co jest napisane na opakowaniu. Być może także minimalnie wzmagał przetłuszczanie włosów.
Mimo to daje dwie gwiazki, ponieważ bądz co bądz ułatwiał rozczesywanie moich długim splątanych po myciu włosów, jest wydajny, pięknie pachnie i nie zrobił im wielkiej krzywdy m. in. nie wysuszal(chociaż to, że fryzura wyglądała niełanie to już swoją droga...)
Z trudem "zmęczyłam" jedno opakowanie i z pewnością stwierdzam, że jest ono także ostatnie. Więcej nie kupię... i przypuszczam, że już nie skuszę się na żaden kosmetyk firmy gliss kur, ponieważ odnoszę wrażenie, że moje włosy ich nie "lubią" i to bardzo... ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 - ostatnie

Make up no make up H&M

Taki sobie

Nie za dobry ten balsam. Nie nabłyszczał włosów, wręcz je pozbawił blasku. Włosy strasznie mi się plątały na każdym wietrze. Zapach to rzecz gustu, z czasem się przyzwyczaiłam. Ekspresowa odżywka dużo lepsza od balsamu

Używam tego produktu od:rok temu

to jeszcze nie to!

Stosuje tą odżywkę wraz z szamponem i o dziwo, tak jak zauważyłam różnicę stosując szampon, tak po odżywce śladu nie ma! Owszem włosy są bardziej miękkie i łatwiej się je rozczesuje, ale żadnego połysku, a o wygładzaniu to już mowy nie ma. Generalnie zła nie jest, ale to nie to czego się spodziewałam.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

nie!

Śmierdzi niemiłosiernie! Poza tym nie widze jakiegos połysku ani nic! Sucha szopa na głowie! Pomógł jedynie włosy rozczesac a takto syf.. no i moze troche wydajny;) Ale ja nie polecam;/

Używam tego produktu od:miesiac

Moja KWC!

Niezależnie z jakim szamponem jej używamy, nadaje włosom połysk, sprawia, że są miękkie, miłe w dotyku. Dość przystępna cena, zważając na to, że odżywka jest wydajna. W dodatku ma przepiękny zapach. Polecam, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Dobra

Nie ma wad jak dla mnie, owszem mógłby bardziej pielęgnowac włosy, ale pomaga utrzymać ich dobrą kondycję.
Włosy są błyszczące, miękkie, delikatne, dobrze się rozczesują.
Ma ładny zapach, konsystencja jest odpowiednia.
Nie obciąża włosów.
Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Nic specjalnego.

Nie zauważyłam żadnego "zbawiennego" wpływu na wlosy :)

W moim przypadku nie ma żadnej róznicy, czy go użyję, czy nie (w przypadku wielu innych preparatów nie było takiej sytuacji).

Całkiem przyjemnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach jeszcze przez jakiś czas, nie obciąża.

Niestety;) jest wydajny:), co w moim przypadku nie było jego zaletą, ale generalnie rzecz biorąc to jego plus;)

Dobra

Pachnie świetnie, działa tak samo. Mięciutkie, lśniące, gładkie, łatwe do rozczesania włosy. Nawet tak długie i niesforne jak moje:). Wydajny, fajna konsystencja. Polecam.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2? 3?

Likwiduje sianko :):)

Zapach jest całkiem fajny,konsystencja też. Włosy są po nim miękkie,błyszczą się,łatwo się rozczesują,a co najważniejsze niweluje puszenie się. A poza tym jest całkiem wydajny, a to w przypadku moich włosków prawdziwa rzadkość.Daję 4 gwiazdki,bo lepsza jest odżywka bez spłukiwania z tej serii.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry!

Producent zawsze cos podkoloruje w recenzji kosmetyku, ale tutaj nie musiał wiele. Stosuję razem z szamponem z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Efekt widoczny po pierwszym myciu- włosy gładkie, miękkie, rozczesują się bez problemów oraz są podatne na układanie. Konsystencja- rzadka, ale to duży plus w kosmetykach do włosów, łatwo go rozprowadzić. Zapach całkiem przyjemny.

Jedynym minusem jest to, że obciąża moje włosy- mam cienkie i przetłuszczające się. Ale i tak myje co dwa dni, więc jeśli dobrze zpłukam to jest ok!

Ilość zużytych opakowań: jedno- już prawie całe