Neutrogena, T/Gel Anti-Dandruff, szampon przeciwłupieżowy

Neutrogena, T/Gel Anti-Dandruff, szampon przeciwłupieżowy

Szampon przeciwłupieżowy T/Gel do włosów normalnych i przetłuszczających się łączy maksymalną skuteczność działania na skórę głowy z delikatną pielęgnacją włosów. Gęsta piana usuwa nadmiar tłuszczu i łagodzi świąd i łuszczenie się skóry głowy. Używany regularnie T/Gel pomaga utrzymać włosy czyste,świeże i bez łupieżu.

Działa

Szampon zastosowałam jako ostatnią deskę ratunku przy łojkotowym zapaleniu skóry głowy i twarzy (zgroza)...Nizoral nie zadziałał niestety - co wywołało moje duże zdziwienie.
Ale do rzeczy:
swędzenie ustąpiło, łupież jakby zmniejszył...nawet skóra na czole przestał się tak okropnie łuszczyć ...
Zapach nie powala ;)....ale warto wypróbować!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

w razie klopotow

jak mnie zaczyna straszliwie glowa swedziec i wlosy robia sie tluste po paru godzinach od umycia, kupuje neutrogene. zawsze dzialalo, az do ostatniego razu. tzn. juz teraz, powiedzmy po piatym uzyciu, jest w porzasku, po pierwszym, jednak nie pomoglo. musialam, jakiegos wiekszego dziadostwa sie nabawic, niz zazwyczaj:)
szamponem trakuje raczej skore glowy niz wlosy, wlosy sie myja przy okazji. wydaje mi zie, ze dobrze oczyszcza w porownymi z innymi szamponami. wlosy sa takie, jakby szeleszczace, ale za to nie do rozczesania.
lubie jego zapach, pachnie jakos tak... nieladnie, ale ciagnie mnie do tego zapachu.
duzy mkinus za malo wydajnosc. szampon jest bardzo gesty, butelka ma wielki otwor. za kazdym razem wychlapuje spora czesc tego drogocennego lekarstwa. mysle, zreszta, ze jako lekarstwo powinien byc on traktowany.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Tragiczny zapach,dziala na chwile.

Napewno tego szamponu nie kupie nigdy wiecej!Ja rozumiem,ze jest to szampon leczniczy,ale ten zapach srodkow na mole,jakas naftalina-PASKUDZTWO!Niestety zapach dlugo utrzymuje sie na wlosach co mnie znichecilo do niego bardzo skutecznie.Sam szampon ma forme gestego zelu,dobrze sie pieni i daje uczucie chlodu na skorze glowy.Dziala doraznie,ale tak naprawde tylko na chwile,do napstepnego mycia wlosow.Nie eliminuje problemu na dluzszy okres czasu.,wiec jak tylko wrocilam do normalnego szamponu-problem wrocil.Nie polecam wrazliwym na zapachy,bo takiego smierdzacego szamponu nigdy wczesniej nie spotkalam.Kupilam w USA,gdzie kosztowal ok 8$.

Używam tego produktu od: od 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: nie zmeczylam nawet jednego

Manicure - pastelowe paski

skuteczny

Szampon, od ktorego moja przygoda z firma Neutrogena sie rozpoczela. Skusilam sie na niego gdyz w sklepie nie bylo slynnego Nizoralu. Skora mojej glowy jest bardzo wrazliwa i nawracajace problemy ze swiadem i lupiezem to moj chleb powszedni. Moja ocena tego specyfiku jest tak wysoka iz mi bardzo pomaga gdy te problemy powracaja ( a powracaja dosc czesto) Juz po pierwszym myciu swiad i biala (Jak snieg!!!) skora glowy znika. Potem wystarczy juz tylko raz w tygodniu myc nim skore glowy az do skonczenia buteleczki. Jedynym minusem jaki tu moge wstawic to to, ze szampon nie jest tak wydajny jak by sie tego zyczylo. Ale ogolnie polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: wiele

tragedia

kupiłam go w Wlk Brytanii za namową pracownika apteki, nie było Vichy wiec go wziełam. cena nie taka zął bo 4zł. ale szampon tragedia- pachnie ziołami, słabo sie pieni, kiepsko sie zmywa, włosy po nim są takie jakbym wcale ich nie myła. mam tłuste włosy i swędzi mnie często skóra głowy bo jest podrażniona i ten szampon mia mi pomóc, a jest gorszy niż te kosmetyczne. zostawia tłusta warstwe na włosach i nie jest to kwestia złego spłukania.

Używam tego produktu od: listopad 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

godny uwagi

ŚWIETNIE (!!!) oczyszcza skóre głowy i włosy. sprawia, że stają się miękkie w dotyku. na początku słabo się pieni, ale w kontakcie z większą ilością wody pieni się idealnie. jest wydajny i bardzo wygody w użyciu.Używam tego produktu
niestety wypadają mi po nim włosy :o
od: miesiąca

Bardzo lubię

MAm wersję do włosów suchych (szampon jest żółty a nie brązowy). Idealne rozwiązanie dla włosów suchych i farbowanych, kiedy skóra głowy "lubi" się przetłuścić od czasu do czasu albo zareaguje łupieżem na stres/zimę/zły szampon. Neutrogena czyści skórę z łupieżu, normalizuje przetłuszczanie a przy tym nie wysusza włosów, nie kołtuni ich. Szampon jest dość wydajny i ładnie pachnie. Myję nim włosy raz w tygodniu w ramach prewencji przeciwłupieżowej. Polecam!

Beztroska i bogata

Nie lubie mojego kraju z powodu braku slonca i zlego marketingu, ktorego sie ubodzy klienci czepiaja jak szansy na eliksir mlodosci. W porownaniu z zarobkami zaopatrzenie sie w kilka produktow z recenzja "moze byc" staje sie wydatkiem, na ktory trzeba pracowac czasem az kilka dni: kilka dni z zycia w zamian za mozliwosc na zakupy w sklepie z kosmetykami, toz nadzieje naprawde wzrazstaja!
Uzywalam tego szamponu kilka lat temu za granica, kiedy moje wlosy nagle zaczely wypadac i rozpaczliwie sie przetluszczac, odzwierciedlajac stan mojego ducha: rozpaczliwy. Bardzo to bylo podkrecane stresem, pod ktorego bylam wplywem, ale z rowna sila chcialam, by to nie bylo widoczne. Kupilam sobie szampon: ta-ni, ceny nawet nie pamietam, jak na moje owczesne zarobki byla ona po prostu niegodna uwagi.
Stan moich wlosow bardzo sie poprawil, lsnily, byly lekkie, zadbanie i puszyste, gladkie i uniesione u nasady. Utrzymal sie ten efekt przez jakis czas, potem mimo dalszego uzywania szamponu zaczely sie przetluszzcac jak dawniej.
Zapach ma bardzo intensywny, jest bardzo skoncentrowany, ale srednio wydajny. Z lupiezem nigdy nie mialam na dluzsza mete klopotow, nie mialam go rownez po rzestaniu uzywania tego kosmetyku. Plus.
Minus, bo nie lubie specyfikow, ktore po wszystkim, po czasie lamia Ci serce, kiedy to praca zamieniona na monety nie wykupuje tego, co obiecuja specjalisci od marketingu: urody, beztroski i mlodosci.
Protestuje.
Jest za drogi. Obiecuje zbyt duzo.

ilość zużytych opakowań: dwa, poza granicami

można spróbować

Na pewno nie wyleczy łupieżu. Jego działanie polega raczej na profilaktyce.
Pachnie dziegciem. Piszę "pachnie", bo daleko mu do niezapomnianego szamponu dziegciowego ze złotą nakrętką polskiej produkcji. Swoją drogą dobry był.
Szampon jest wydajny, dobrze się pieni, włosy są elastyczne i błyszczące.
U mnie nie zmniejszył przetłuszczania ani świądu skóry głowy niestety. Za drogi, bym go kupiła jeszcze raz.
Używałam tego kosmetyku 2-3 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1.

dobry

Używa go moje domowe szczęście. Poprawa po używaniu Nizoralu kolosalna - przy Nizoralu wytrzymywał 2 dni, teraz bez swędzenia nawet 4-5. Nic nie szczypie, nic się nie sypie, nie uczula. Wydajny (na krótkie włosy męskie) Butelka niemal 2 razy większa niż Nizoralu, a tańszy ;) Najskuteczniejszy :) Zakupiony również w aptece.

Monster używa tego produktu od miesiąca/ Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki

Po kilku miesiacach używania odejmuję jedną gwiazdkę - po jakimś czasie skóra się do niego przyzwyczaja i problem zaczyna powracać coraz częściej :(