Q10 Alga, mleczko i tonik do demakijażu 3w1

Q10 Alga, mleczko i tonik do demakijażu 3w1

Mleczko, tonik 3w1 oczyszczające cerę i oczy jest nowoczesnym produktem łączącym w sobie właściwości oczyszczającego mleczka, płynu do demakijażu oczu i toniku. Kompleksowo usuwa makijaż i zanieczyszczenia, odświeża, reguluje gospodarkę wodno-tłuszczową skóry, nawilża i tonizuje przygotowując skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

może być

Jakoś nie przepadam za produktami typu 2 lub 3 w 1, ale czasem się skuszę. To mleczko jest całkiem w porządku, ale trochę się po nim lepi skóra i zapach nie przypadł mi do gustu. Z makijażem radzi sobie nawet dobrze, chociaż nie używam zbyt dużo tapety...Jest wydajne i ma wygodną butelkę.

Super!!!

Mleczko doskonale zmywa makijaż, odświeża cerę, nie pozostawia na niej tłustej powłoki (ja pomimo mojej tłustej cery nie muszę stosować po nim toniku). Oprócz tego ma ładny zapach i milusią konsysyencję. Polecam!!!

Ulubiony

Na poczatku bylo tak: Sama nie wiem, zla nie robi.Dobry produkt ale nic nie nadzwyczajnego,z lenistwa go kupilam i dla leniwych polecam.Podoba mi sie w nim ze nie jest za bardzo tlusty.Uzywam tylko na noc do oczyszczania skory.

12.01.2004 Edytuje recenzje: Zaczelam uzywac tego mleczka rano jak zelu do mycia twarzy,na mokro..i wspaniale sie sprawdzil.Nie pozostawia tlustej powloki na skorze i twarz pozostaje przyjemnie odswiezona i promienna.Dodaje ze mam raczej sucha twarz,baaardzo wrazliwe oczka i nie lubie tlustych powlok na twarzy.Wieczorem uzywam normalnie z platkiem kosmetycznym.
Warto sprobowac.Polecam goraco.

Smokey eyes H&M

Nie dla mnie

lubię mleczka 3w1, 2w1, dobre w podróży, dobre w domu, klasyczne mleczko jest dla mnie za tłuste i za gęste, tamte preparaty są lżejsze, łagodniejsze, nie obciążają cery, a przy tym dobrze zmywaja makijaż. Nie są lepkie. Ale tu rozczarowanie. Preparat Kolastyny jet bliższy tradycyjnemu mleczku, gęsty, ale nie puszysty. To pierwszy minus. Drugi: potwornie podrażnił mi cerę, ale sama jestem winna, bo ma w składzie aloes, gapa nie zauważyła, a moje naczynka burakiem reaguja na aloes. No więc stoi w szafie. Jedyny plus to opakowanie. ...Uwaga wrażliwcy!

owszem, niezły

Uwielbiam mleczka 3w1, z lenistwa naturalnie ;) nie ma ich dużo na rynku, wiec sprawdzam po kolei. Mleczko Alga Q10 jest niezłe, ale bez wodotrysków ;) Przyzwoicie oczyszczało, mnie w oczy nie szczypało, nie uczuliło. Dość długo zmywa się makijaż, tusz do rzęs nawet nie wodoodporny schodzi z trudem. Ale poza tym nie mam sie do czego przyczepić - ale też mnie nie zachwyciło - prawdę mówiąc nie zapada w pamięć. Jest dobrym kosmetykiem - ale tylko dobrym. Powtarzać nie będę, chyba, że zabraknie innych.Aha - koenzym Q10 jest w składzie na ostatnim miejscu, nawet po zapachu - więc tak bardziej dla ozdoby ;)Ilość zużytych opakowań: jedno

jestem na tak! :)

Bardzo dobry specyfik do demakijażu. Świetnie zmywa, jest lekki, wydajny, przyjemny, skuteczny. Jedną dwiazdkę odejmuję za to, że przy demakijażu oczu szczypał, a przecież, skoro jest do oczu również, to nie powinienUżywam tego produktu przez jakiś miesiąc/ Ilość zużytych opakowań: właściwie część jednego (podkradanego siostrze :D )