Sekrety Urody, Mleczko oczyszczające

Sekrety Urody, Mleczko oczyszczające

Mleczko do demakijażu twarzy,szyji i dekoldu. Oczyszcza skórę i usuwa makijaż. Łagodzi i koi podrażnienia. Do każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem cery delikatnej i wymagającej, bez ograniczenia wieku.
Zawiera wyciąg z wierzby białej, d-pantenol, proteiny jedwabiu.

Cena: ok. 9zł/ 175ml

mocna 3+

Właśnie kończę drugie opakowanie tego mleczka i teraz dopiero zaczynam je doceniać. Na początku bardzo irytowała mnie ta leista konsystencja i fakt, że trochę trzeba się namęczyć by zmyć tusz do rzęs jednak teraz wobec faktu, że buzia po oczyszczeniu tym mleczkiem nawet po męczącym dniu wygląda świeżo i promiennie rekompensuje te niedociągnięcia. Bardzo lubię to uczucie czystości i gładkiej buźki po użyciu tego mleczka:) i tak jak jeszcze na początku używania go dałabym mu co najwyżej jedną gwiazdkę tak teraz uważam, że zasługuje ono na co najmniej 3,5, bo pomimo całego "dobra" jakie czyni dla mojej twarzy to jednak znam mleczka, które dużo lepiej radzą sobie z demakijażem, a przecież takie przede wszystkim jest przeznaczenie mleczek. Opakowanie niezbyt piękne i praktyczne, bo trzeba odkręcać korek, zapach bardzo subtelny - myślę, że chociaż warto spróbować:)

znam lepsze:)

Kupiłam to mleczko, bo zabrakło mojego ulubionego Garniera. Akurat natknęłam się w drogerii na te i postanowiłam wypróbować, choć nie mam 'cery delikatnej i wymagającej', tylko mieszaną w kierunku przesuszającej się. Już po kilku użyciach widziałam, że jednak więcej nie kupię tego mleczka. Jest b. rzadkie i wylewa się samo z opakowania. Przez to jest niewydajne, na 1 użycie idzie go sporo, wsiąka błyskawicznie w wacik i nie za dobrze zmywa makijaż. Trzeba go potrzymać na oczach przez jakieś 3 minuty, a i tak efekty nie są za dobre. Nie podrażnia co prawda oczu, ale znam lepsze środki do demakijażu, które nie zabierają tyle czasu i są dużo skuteczniejsze. Zapach jest neutralny i niezbyt silny, co jest plusem, tak jak i dość niska cena. e w ciągu miesiąca, a zwykle mleczka do demakijażu wystarczają mi na prawie 3 miesiące. Wracam do Garniera:).

w ostateczności

Zdecydowanie przeciętny produkt. Przede wszystkim ma bardzo leistą konsystencję przez co wylewa się z wacika i marnuje :( Połowa zawsze ląduje na umywalce lub podłodze :( Oczyszcza średnio - nawet po dokładnym przetarciu buzi mleczkiem zostają resztki podkładu. Plusem jest to, że spokojnie możemy zmywać nim oczka - nie tłuści i nie szczypie - dobrze usuwa tusz do rzęs.
Poza tym przy końcówce opakowania kosmetyk zaczął mnie szczypać :(

Używam tego kosmetyku miesiąca/ ilość zużytych opakowań: 1

Cellulit adipocyty

dyskomfort

Bardzo lubię tę serię Daxa, ale tym mleczkiem to się nie popisali. Rzadkie, leiste, co jest jego najgorszą wadą, bo źle się nakłada. Nie spływa z twarzy, ale mam nieprzyjemne uczucie, gdy je nakładam. Czasem potrafi zaszczypać. Tak sobie pachnie, ani ładnie, ani brzydko, trochę ziołowo, kojarzy mi się z drzewem. Można go używać do oczu, nie szczypią, nie łzawią, nie zachodzą mgłą. Dobrze oczyszcza, zmywa makijaż szybko i dokładnie. Zostawia lekki film, buzia się po nim nie lepi, ale lekko błyszczy i czuć ciężar tego filmu. Mało wydajne. Dobrze zmywa, ale uczucie dyskomfortu przy jego używaniu jest dla mnie tak duże, że więcej się na niego nie skuszę.

Sekret?

Mleczko to nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia,ale spełnia swoją rolę.Jego konsystencja jak dla mnie zbyt wodnista.Dużym plusem jest to że nie podrażnia oczu przy zmywaniu.Jak radzi sobie z wodoodpornym tuszem-nie wiem,bo akurat teraz używam zwykłego YR.Zapach bardzo delikatny...