Hydra Zen Creme Skin de-stressing hydratation

Hydra Zen Creme Skin de-stressing hydratation

Zgłaszająca osoba: mala-czarna

Krem przeznaczony jest dla skóry narażonej na działanie silnych czynników zewnętrznych, zanieczyszczeń środowiska, dla skóry zestresowanej, przesuszającej się i łatwo ulegającej podrażnieniom. Do cery suchej i normalnej. Zapewnia skórze komfort i łagodność. Krem ten łączy po raz pierwszy funkcje nawilżania i odprężenia skóry.

Łagodzący skórę kompleks Acticalm TM reguluje nadmierną aktywność zakończeń nerwowych odstresowując skórę.

Delikatna konsystencja i aromaterapeutyczny zapach odprężają i uprzyjemniają aplikację. Formuła Hydra Zen zawiera dodatkowo Nutrisfery TM lipidów, które odbudowują barierę ochronną skóry i zapewniają jej odpowiednią ilość podstawowych kwasów tłuszczowych.

Krem sprawia, że rysy twarzy się wygładzają, skóra odzyskuje delikatność, świeżość.

Zmniejsza oznaki zmęczenia, relaksuje, lekko rozjaśnia i rozświatla. Likwiduje szarość i ziemistość skóry.

Zapewnia natychmiastowe działanie kojące i łagodzące.

Skład: /krem - cera sucha/ Aqua, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Oryza Sativa/Rice Bran Oil, Dimethicone, Stearic Acid, Zea Mays/Corn Oil, Butyrospermum Parkii/Shea Butter Extract, Palimtic Acid, Sesamum Indicum/Sesame Sead Oil, Tocopherol, Lecithin, Hydroxypalmitoyl Sphinganne, Paeonia Suffruticosa/Paeonia Suffruticosa Root Extract, Triethanolamine, Triticum Vulgare/Wheat Germ Oil, Polysorbate 80, Polycaprolactone, Poloxamer 188, Dimethiconol, Propylene Glycol, Isohexadecane, Propylparaben, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Capryl Glycol, Sorbitan Tristearate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Morgina Pterygosperma Seed Extract, Ceramide 3, Disodium Edta, Rosa Gallica/Rosa Gallica Flower Extract, Butyrospermium Parkii/Shea Butter Unsaponifiables/Methylparaben, Octyldodecanol, Glycine Soya/Soya Bean Oil, Royal Gelly Extract, Parfum/Fragrance.

fluid /cera normalna, wytłuszczona czcionką zaznaczone są składniki nie występujące w wersji do cery suchej/: Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Nylon-12, Sodium Citrate, Dimethicone Copolyol, Oryza Sativa/Rice Bran Oil, Mel/Honey, Polysorbate 20, Acrylates Copolymer, Zea Mays/Corn Oil, Tocopherol, Lecithin, Sodium Cocoyl Amino Acids, Hydroxypalmitoyl Sphinganne, Phenoxyethanol, Paeonia Suffruticosa/Paeonia Suffruticosa Root Extract, Magnesium Apsartate, Triticum Vulgare/Wheat Germ Oil, Chlorphenesin, Polysorbate 80, Calcium Gluconate, Polycaprolactone, Poloxamer 188, Dimethiconol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Isohexadecane, Biosaccharide Gum-1, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Sarcosine, Morgina Pterygosperma Seed Extract, Ceramide 3, Sesamum Indicum/Sesame Sead Oil, Triethanolamine, Rosa Gallica/Rosa Gallica Flower Extract, Methylparaben, Octyldodecanol, Potasium Aspartate, Dextrin Palmitate, Glycine Soya/Soya Bean Oil, Parfum/Fragrance

Cena: ok. 185 zł / 50 ml (krem, fluid)

super produkt

Choć mam dopiero 15 lat z trądzikiem borykam się już około 3 lata. Dostałam go od mamy w przekonaniu, że to też nie pomoże tak jak 105000 produktów które uzywałam. ALE TO O DZIWO POMOGŁO! Teraz mam już bardzo mało duzych pojedyńczych pryszczy, dużo zaskórników , co mam nadzieje później jakoś zejdzie i prawie w ogóle noych pryszczy.... Wiem że ten krem może być troche za mocny jak do skóry 15-latki, ale to od mioże 2.5-3 lat daje chociaż jakieś efekty. Gorąco polecam dla opsób z trądzikiem!

Używam tego produktu od: 1.5 msc

Świetny

Znalazłam ten zapomniany krem w kosmetykach mamy i sobie przywłaszczyłam. Sama bym go pewnie nie kupiła ze względu na cenę. A szkoda, bo produkt świetny. Mam cerę normalną. Krem ma dość gęstą konsystencję, jest dość tłusty. Jednak nawilża wyśmienicie, przez moment moja cera zaczyna się świecić ale nie jest to zbyt naprzykrzające ponieważ krem szybko się wchłania i prawie zawsze nakładam od razu make-up więc ani śladu po błyszczeniu. Swoją drogą krem ten bardzo dobrze przygotowuje cerę do nałożenia make-up\'u, aplikacja podkładu staje się prostsza i szybsza. Z pewnością doceniały ten produkt suche cery.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 50ml

ulga dla odwodnionej skóry!

Pomimo tego, że mam tłustą cerę zaryzykowałam i kupiłam ten krem bo potrzebowałam silnego nawilżenia a jednocześnie czegoś łagodnego. Bardzo dużą zaletą tego kremu jest zapach, nieziemski, odprężający. Podczas każdej aplikacji czułam się jak w spa :) Co do efektów stosowania tego kosmetyku to są dokładnie takie jakie obiecuje producent. Skóra staje się zrelaksowana, odpowiednio nawilżona a nawet odstresowana. Świetnie niweluje onzaki zmęcznia, nawet gdy śpie w nocy tylko 3, 4 godziny a nałoże go na noc to wyglądam rano pięknie :) Rzeczywiście rozświetla, rozpromienia skórę. Osobiście nie stosuje go cały czas, nakładam go co drugi dzień na kilka godzin 3,4 i na jakies 3 lub 4 noce w tygodniu w zależności od potrzeb. Mnie usatysfakcjonował, szukałam łagodnego upiększająco- nawilżającego kremu, który odżywi i wzmocni strukturę skóry i tu spisał się fenomenalnie. Myślę, że jest świetny dla młodych kobiet takich jak ja (20lat), którym chodzi również o zabezpieczenie skóry na przyszłość. Nadaje się pod makijaż ale raczej do suchej lub normalnej cery. Jedyny minus to cena, niestety dośc wysoka,odejmuje więc pół gwiazdki ;) POLECAM!

Używam tego produktu od: przez 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, 30ml

Makijaż MaxFactor

dla suchej lub normalnej

Krem został mi polecony przez Panią w sklepie, która ogólnie zna moje upodobania i moją cerę na tyle , aby dobrać kosmetyki. Jednakże tym razem nie trafiła :(
Używam kosmetyków Lancome, Pure Focus, Matifying Moisturizing Lotion oraz pozostałych z zielonej serii, jak również fluid, puder, tusz do rzęs firmy Lancome.
Mam mieszkaną cerę z tendencją do przetłuszczania się ( lub jak kto woli bardziej tłustą ). Jednakże krem, który został polecony i przeze mnie zakupiony jest katastrofą.

Plusy:
Posiada lekką konsystencję i przyjemnie pachnie. Szybko się wchłania.

Minusy:
Pozostawia nieprzyjemny filtr na twarzy i lepkość przy dotyku. Ponad to ( w przypadku mojej osoby) po godzinie buzia zaczyna się świecić a makijaż ( jest takie wrażenie) spływa co powoduje częste jego poprawianie i odczuwanie dyskomfortu.

Neutralnie:
Nie wiedzę zbytniej różnicy , aby cera wyglądała bardziej odstersowana.

Odnoszę wrażenie, że ten krem nie nadaję się dla osób z cerą tłustą - problematyczną.Używam tego produktu od: miesiąca

nawilzenie nie do pobicia !

Mam wymagajaca cere , z ktora potrafie sobie jednak poradzic na tyle, by nie sprawiala mi niemilych niespodzianek . Niestety tylko do momentu , az na zewnatrz robi sie zimno a jednoczescie zaczyna sié sezon grzewczy . Suche powietrze , ciegle zmiany tempeeratury - to powoduje ze moja skora jest mocno przesuszona, sklonna do zaczerwienien i niedoskonalosci . I wlasnie ten krem jest dla mnie zbawieniem na ta pore roku - jest niezastapionym nawilzaczem , do tej pory nie odkrylam lepszego . Polecam !

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:wiele ;)

świetny

Krem świetnie nawilża, wygładza i rozświetla. Mam cerę mieszaną z rozszerzonymi naczynkami, skłonną do alergii i podrażnień. Ten krem nie powoduje absolutnie żadnych podrażnień, buzia jest po nim gładka i rozjaśniona. Zdecydowanie mój faworyt w kategorii kremy na dzień.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:próbka 15ml, w trakcie pierwszego

Mega połysk

Mam 33 letnią mieszaną cerę, wybrałam dla siebie wersję w postaci fluidu. Niestety - choć kosmetyk rewelacyjnie nawilża i dodaje skórze energii - błyszczy się na niej wprost niemiłosiernie i pozostawia lekko lepki film. Podkład fatalnie się na nim rozprowadza, trudno uzysakać jednolity efekt. Nie pozostało mi nic innego, jak używać go wyłącznie na noc, a nie z takim zamiarem go nabyłam. Plus za estetyczne i higieniczne opakowanie. Zapach mnie osobiście nie powala, ale i nie przeszkadza mi - co czesto się zdarza.Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nawilza i pieknie pachnie

Uwielbiam ten krem. Za zapach i za konsystencje i za nawilzanie. Mam sucha skore, ktora blyskawicznie wchlania wszelkie kremy a ten dziala na nia niesamowicie kojaco i przyjemnie. Uzywam go od dawna - od czasu do czasu zdradzajac z innymi - i bardzo jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

cud w kremie

Mam baaaardzo wrażliwą skórę. Ekstremalne warunki typu mróz, wiatr, klimatyzacja powodują u mnie zaczerwienienie, swędzenie skóry, a nawet powstawanie czerwonych, wypukłych plam (tak było kiedy termometr pokazywał -19 st). W takich stanach nie pomagają ani apteczne specyfiki ani inne luksusy typu "idealnie dobrany krem z serii Chanel Precision". Pomaga Hydra Zen(używam wersji do skóry normalnej/suchej). To prawdziwa ulga dla mojej skóry, boskie ukojenie :))) Na dodatek ten zapach!!! I konsystencja, wszystko po prostu. Buzia staje się delikatna, niesamowicie nawilżona, wszystkie przesuszone miejsca goją się. No i finał- to "coś" na buzi, aksamit, skórka brzoskwini, pupcia niemowlaka, nazwijcie to jak chcecie ;) Jednym słowem- krem udowadnia, że odstresowywanie skóry to nie bajki :))

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:paręnaście

Nie podrażnia, a łagodzi

Po blisko 2 miesiącach używania fluidu HYDRA ZEN sięgnęłam po kremik żeby się przekonać czy będzie bardziej wydajny i...tego jeszcze nie wiem ale kremik dokładnie tak samo mi się podoba jak fluid. Mam bardzo wrażliwą buzię i choć może trudno w to uwierzyć, nie było do tej pory kremu nawilżającego, który nie wywoływałby u mnie podrażnień. Po wklepaniu kremiku nie czuję niemiłego pieczenia pod oczami, nawet najmniejszego, co do tej pory było stałym elementem aplikowania kremików. Buźka mi sie nie ściąga i praktycznie przestały mi się pojawiać jakiekolwiek krostki. Zdecydoanie cera mi się wygładziła, choć oczywiście nie jest idealna i stąd 4, a nie 5 gwiazdek. Dodatkowo kremik jest idealny pod używany przeze mnie podkład. Nic sie nie zbija ani nie kulkuje. Cena okropna, no ale niestety tańsze kremy mnie podrażniają więc będę odkładać na kolejne porcyjki.
Używam tego produktu od:1tyg.

złego słowa nie:-)

Właściwie nie ma się do czego przyczepić, ten krem robi wszystko co krem robić powinien - nawilża, wygładza, etc...Jedyne zastrzeżenie to jest że...no właśnie. Kupując krem za takie pieniążki, człowiek ma nadzieję na coś więcej...Nie jest również zbyt wydajny. Z tego powodu tylko 3 *. A opakowanie jest piękne i zapach też wypasiony:-)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:15 ml GWP

ja tam lubie

Moze nie zapewnia rewelacji ale jest to zwyczajnie dobry krem nawilzajacy ktory stosuje sobie pod poklad lub zwyczajnie na dzien na buzie. nie swieci sie, szybko wchlania i utrzymuje skore w dobrej kondycji. Przepieknie pachnie.

Cena troche za wysoka wiec pewnie gdy skoncze ten to jzu do niego nie wroce z tego wlasnie powodu.