Inglot, Blush (Ultradelikatny róż do policzków)

Inglot, Blush (Ultradelikatny róż do policzków)

Pojemność 2,5 g

Wyprodukowany z najdoskonalszych surowców nowej generacji, które dają mu niezwykłą miękkość i delikatność oraz wspaniałą aplikację. Róż w formie prasowanej o różnych efektach wykończenia.

satynowe wykończenie

Róż ma dobrą pigmentację. Ładnie wygląda na skórze i można nim uzyskać zarówno delikatny, jaki i mocniejszy efekt. Posiada malutkie drobinki rozświetlające. Trochę się osypuje przy aplikacji. Opakowanie mogłoby być bardziej solidne.

Fajny :)

Róż jest bardzo odbrej jakości, wydajny. Łatwo sie go nakłada, można stopniować kolor (niestety można tez przesadzić z ilością). Bardzo ładnie się rozprowadza. Jest trwały. Ślicznie wygląda na twarzy.

Niby fajny, ale..

Z początku byłam strasznie zadowolona z tego różu.
łatwo dostępny, z dużą gamą kolorystyczną, dodatkowo w przystępnej cenie.
Opakowanie - toporne, trudno się otwiera. Jest za to solidne, bo pomimo wielu upadkow róż dalej pozostał na swoim miejscu, bez kruszenia się.

TYP - satynowe wykończenie z niewielka ilością drobinek sprawia, że róż wygląda bardzo elegancko na twarzy. Jest silnie napigmentowyny, więc tylko niewielka ilość wystarczy, by nadać policzkom zdrowego wyglądu.

TRWAŁOŚĆ - niestety blednie w ciągu dnia i traci się nie wiadomo gdzie. Jest przy tym też niestety strasznie neiwydajny. Jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku miesiącach codziennego stosowania zobaczyłam "dno" ;)

Mimo wszystko produkt ten wart jest posiadania w swojej kosmetyczce, a przynajmniej wart przetestowania przez każdą "różomaniaczkę"

Inglot swatche sypkie cienie

Trafiony w 10 :-)

Kupiłam bez zasięgania opinii u kogokolwiek. Super konsystencja, super wydajny i super efekt, który dość długo utrzymuje się na policzkach. Subtelnie i delikatnie je podkreśla. Dla mnie bomba, na pewno kupię kolejny.

Bardzo wydajny

Uwielbiam zakupy w Inglocie, bo mało się znam, jak co dobierać, a na ich sprzedawczynie można liczyć. Jedna z nich dobrała mi piękny róż. Rzadko używam, raczej na specjalne okazje, ale bardzo mi się podoba.
+ łatwy do nałożenia
+ wygląda na skórze bardzo naturalnie
+ trwały
+ wygląda tak lekko

Nie mam zastrzeżeń, mam go już chyba z rok i nadal swobodnie z niego korzystam.

dobry, choć znam lepsze

Mam ten róż w kolorze takim jak na zdjęciu produktu.
Z uwagi na to, że mam bardzo jasną karnację i zdecydowanie chłodny typ urody róż ten jest u mnie bardzo widoczny, dlatego potrzebuję go na prawdę niewiele, by podkreślić policzki. Wielki plus za kolor, to coś pomiędzy matem, a delikatną satyną bez absolutnie żadnych drobinek.
Nałożony delikatnie pędzlem i roztarty palcami trzyma się twarzy cały dzień delikatnie blednąc wieczorem.
Podoba mi się opakowanie. Jest malutkie, ładne i bardzo trwałe. Róż nie raz mi upadł i co dziwne nawet się nie uszczerbił.
Wydajny jest piekielnie. Używam go od około dwóch lat naprzemiennie z innymi różami, a zużycia nie widać niemal wcale.
Na prawdę warto go wypróbować. Polecam.

Nie jest to mój hit

Lubię kosmetyki Inglota, większość ma świetną jakość, ale ten puder akurat ma dużą konkurencję w drogeriach za niższą cenę. Przeszkadzają mi drobinki zawarte w nim, słoiczek jest mały i ciężko zmieścić pędzel, a tym samym równo nałożyć produkt. Trwałość pozostawia trochę do życzenia. Wielkim plusem jest duża gama odcieni, a panie ekspedientki w Inglocie na pewno wybiorą dla każdego odpowiedni. Róż jest też wydajny i starcza na długo.

Wróciłam po latach

Ogólnie jestem fanką Inglota i dużą część kosmetyków w kosmetyczce mam właśnie od nich (zaraz wyjdzie, że robię tu kryptoreklamę).
Przez 2 czy 3 lata używałam różu z FM, który kupiłam z katalogu nie oglądając go na żywo i dopiero po tak długim czasie uznałam, że jest dla mnie zbyt czerwony.
Mam kolor 84- róż wpadający w czerwień. Jak dla mnie to naturalny kolor moich pucków :D
Plusy:
- całkiem spory wybór kolorów,
- sprzedawczynie, które pomogą dobrać odpowiedni kolor (jak kupowałam swój, to chyba z 5 różnych testowałam),
- wydajność- starcza na bardzo długo, ale ja jestem osobą, która prędzej zgubi róż czy puder niż zużyje całe opakowanie :D

Wady:
- słoiczek- jak dla mnie zbyt mała powierzchnia tego różu, nie mieści mi się cały pędzel, wolałabym w opakowaniu takim, jak puder (większa średnica); dodatkowo słoiczek różu często myli mi się ze słoiczkiem z cieniem (kiedyś w takich opakowaniach sprzedawali cienie pojedynczo),
- trwałość- w ciągu dnia potrafi gdzieś wyparować.

rzeczywiscie ultradelikatny

az za delikatny. posiadam odcien nr 71, w opakowaniu jest brzoskwiniowo-pomaranczowy, raczej ciepły. troche sie pyli, ale nie tragicznie. najwiekszym zarzutem jest pigmentacja, musze na pedzel nabrac naprawde solidna warstwe zeby było go wdac, a mam blada skore. w ciagu dnia kolor wgl znika z twarzy
okragle opakowanie z odkrecanym wieczkiem, mała gramatura

Jeden z lepszych

Mam odcień 82, kolor jest zbliżony do takiego chłodnego wrzosu. Bardzo ładnie prezentuje się na mojej jasnej twarzy bez zaczerwienień.

Róż bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy za pomocą pędzla. Nie osypuje się z niego i łatwo dozować odpowiednią ilość.
Nałożony rano ok. 8 wytrzymuje do 13 bez poprawek. Niestety później trzeba poprawić, bo róż ginie.
Nie zawiera zbędnych drobinek błyszczących, tylko jest matowy.
Nie potrzeba dużo produktu aby wykończyć makijaż. Mam wrażenie, że się długo jeszcze nie skończy. Po 3 miesiącach nie widać praktycznie śladu używania, tylko delikatnie środek jest wytarty.
Opakowanie jest zrobione solidnie, zakręcane, co daje nam pewność, że róż nie otworzy nam się w torebce. Mój róż leżąc w kuferku kosmetycznym porysował u góry szkiełko od opakowania. Napisy się nie ścierają.

Na podobnej półce cenowej bywają lepsze

Róż kupiłam na lato, chciałam coś lekkiego i świeżego. Kolor sam w sobie jest bardzo przyjemny, ma chłodny odcień, trochę świecących drobinek, jednak bardzo cięzko jest go nałożyć, żeby było cokolwiek widać.. Zdecydowanie dla osób, które lubią baaardzo delikatny makijaż, niemalże niewidoczny. Dla mnie to duży minus.

Używam tego produktu od: pól roku

zwyczajny, dobry róż

Mam róż w kolorze 46.
Ogólnie jest to przyzwoity produkt, latwo dostępny w przystępnej cenie i szerokiej gamie kolorystycznej. taki "pewniak"

Na plus:
-średnia pigmentacja, trudno przypadkiem przesadzić
-bez specjalnych starań daje ładny efekt ozywionej cery
-niewielkie zgrabne pudełko - 2,5 grama to w sam raz zeby nie znudzil sie ani nie zepsuł, zwlaszcza jelsi ktos ma więcej róży
-polski, niedrogi, sporo kolorów

Na minus:
-troszkę pyli i chyba przez to więcej go ubywa
-ze słoiczka starl się numer koloru (ocalał na kartoniku)

Ilość zużytych opakowań: 2/3 sloiczka