Hydra Zen Nuit Skin De-stressing Recharging

Hydra Zen Nuit Skin De-stressing Recharging

Krem zapewniający skórze komfort i łagodność.
Przeznaczony dla skóry narażonej na działanie czynników zawnętrznych, zanieczyszczeń środowiska, dla skóry zestresowanej, przesuszającej się i łatwo ulegającej podrażnieniom.
Krem ten łączy po raz pierwszy funkcje nawilżania i odprężenia skóry. Hydra Zen na noc zawiera:
1) kojący kompleks ActicalmTM,
2) polimer Biolactone, który uszczelnia barierę międzykomórkową,
3) nanocząsteczki, które odbudowują naskórek,
4) wyciąg z kiełków zbóż,
5) substancje nawilżające i zmiękczające.
Rankiem cera jest świeża, zrelaksowana, wygładzona, bez śladów ziemistości.

Cena: ok. 200 zł / 50 ml

Zwykły

2 zimy temu kupiłam Hydra Zen, spodziewając się efektów podobnych do Gentle Night Clarinsa. Niestety, Lancome jest o wiele gorszy.
Krem miał piękny, relaksujący zapach i dość lekką, jak na tego typu kosmetyk, konsystencję.
Poprawnie nawilżał i lekko ujednolicał koloryt cery. Nabylam go z myślą o odstresowaniu i ukojeniu skóry i nie spelnił moich oczekiwań. Rano skóra nie wyglądała na bardzo wypoczętą, do czego przyzwyczaiły mnie kremy Clarinsa i Guerlain.
Jest to zwykły, nawilżający kremik, jakich pełno. Nic specjalnego. Na pewno nie Zen;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

polecam

Przy mojej cerze - mieszanej, ten krem to strzal w dziesiatke! Jestem z niego bardzo zadowolona. Rano budze sie z gladka buzia, nawilzona, odzywiona. Zapach w porzadku.Cena - jak to Lancome, bez komentarza.

Używam tego produktu od:na zmiane z innymi

nic specjalnego

Opakowanie kremu ładne, zawartość wzrokowo też. Zapach zdecydowanie mi się nie podoba, jest jakiś "techniczny". sztuczny. Działanie średnie, ale skóra jest nawilżona. Wydaje mi się że spowodował kilka czerwonych gul, na szczęście jednak bez ewidentnego zapychania w postaci zaskórników.
Niewydajny.
Wobec braku komfortu stosowania z powodu nieciekawego zapachu - nie polecam, ja go więcej nie mam zamiaru używać. Resztkę zużyłam na szyję i dekolt.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Studio fryzur kucyk Beyonce

za ta cene-zadna rewelacja

Hmm,w sumie male rozczarowanie.
Fakt-ma lekka ,przyjemna konsystencje,nie podraznia,ladnie pachnie,szklane opakowanie,ale poza tym....Spodziewalam sie czegos wiecej,widocznej zmiany,ale nic specjalnego,poza cena,bo ta faktycznie jest zauwazalna.Kolejny raz sie przekonalam ze drozszy nie znaczy lepszy....

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

O.K.

Krem jak krem ... szczerze mówiąć za tą cene spodziewałam sie czegos lepszego ... Niewatpliwie jego najwiekszym plusem jest lekka konsystencja, ale poza tym nie widze zadnych rewelacyjnych efektów. Dobrze nawilża. Ale bez przesady.

przyjemny, ale cena!!!

Bardzo miły krem, ładnie pachnie i przyjemnie się go stosuje. Niestety, nie zauważyłam efektów odstresowujących. Skóra jest w normie nawilzona i tyle, ale nie tego oczekiwałam za takie pieniądze. Jeżeli ktos chce wydac taką sumę za zwykły krem nawilżający to prosze bardzo, ale dla mnie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

wedlug mnie ok

Wlasnie koncze 1 opakowanie i mimo podobnej cery do malej-czarnej mam calkiem odmienne zdanie. wiekszosc kremow na noc dla mojej mieszanej cery jest za ciezka i rano budze sie ze smalcem na twarzy. Ten krem to jeden z nielicznych wyjatkow. Dodatkowy plus za lekka konsystencje i mile uczucie rano. Sama aplikacja sprawia przyjemnosc. Wczesniej mialam Promodiale tej marki i ten uwazam za lzejszy i faktycznie relaksujacy

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1

eee tam

No właśnie - gdyby kosztował 20 zł to jeszcze można byłoby przeżyć,ale zwykły krem za 200 zł ??? Mama dostała pełnowymiarowe opakowanie gratis podczas zakupów za granicą i zobaczywszy konsystencję postanowiła oddać go mnie. Lekki, żelowaty kremik, o miłym zapachu i łatwości rozsmarowywania nadaje się tylko cerom młodym i bezproblemowym - mimo że mam cerę mieszano-tłustą nie nawilżał dostatecznie i spowodował wysyp wyprysków (cóż zresztą się dziwić, w składzie mnóstwo konserwantów niestety). Zużyłam sumiennie całe opakowanie i nie zauważyłam żadnych pozytywnych ani nadzwyczajnych skutków - ani wypoczęcia skóry, ani odstresowania, ani rozjaśnienia, ani specjalnego nawilżenia.
Ot, kremik.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

ot kremik

Obu kremom z serii hydra zen dolega brak i plusów i minusów. Niby nic się nie dzieje, za 30 zł byłabym zachwycona, ale dobre nawilzenie i wygładzenie moim zdaniem to za mało w tej kategorii. Nie daję 2) bo to w sumie dobry krem.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:15 ml GWP

spełnia obietnice

To dobry krem który spe.lnia obietnice producenta. Utrzymuje twarz w dobrym stanie. Nawilża, lekko odżywia ... raczej więcej się nie można po nim spodziewać. Pozostawia śliską warstewkę któa nie chcę się włonąć. Jeśli ktoś wymaga rewelacji od kremu, to niech kpi krem specjalistyczny bo ten poprostu nawilża i tyle ...

po prostu dobry

Podobnie, jak poprzednia recenzentka - zaczęłam go testować we cieplejszych miesiącach i wydał mi sie zbyt ciężki, tłusty, nawet na noc. Teraz jednak do niego wróciłam i zmieniłam zdanie - jest dobry. Wydajny, mimo swej gęstości. ładnie sie rozprowadza, wsiąka może nie błyskawicznie, ale nie brudzi pościeli. Nawilża, odżywia, rano skóra wyglada na wypoczętą. zapach i kolor kremu przyjemne, przynajmniej dla mnie. Nie ma marszczek, więc nie wiem, czy sobie z nimi radzi, pod oczy stosuje cos innego. Nie drazni spojówek ani mojej dość wrażliwej skóry. Może do niego kiedyś wrócę, gdy skończę to opakowanie...

:o)

Juz mialam zjechac ten krem ale postanowilam mu dac jeszcze szanse w sezonie grzewczym i... Okazalo sie ze o ile w lecie krem ten kompletnie sie u mnie nie sprawdzal (za ciezki, zostawial nieprzyjemny film na twarzy) to teraz jest wrecz rewelacyjny.
Ladnie sie wchlania, bardzo dobrze nawilza, cera jest napieta i swieza po nocy. Przy mojej mieszanej cerze sprawdza sie we wszystkich partiach.

Gwiazdke odejmuje za troche mala wydajnosc i cene gdyz nie jest to krem az tak specjalistyczny aby kosztowal tyle kasy.
Co do zapachu moze sie podobac albo odrzucac, radze sprawdzic przed zakupem!