Bell, Lip Gloss, Pomadka nabłyszczająca w płynie

Bell, Lip Gloss, Pomadka nabłyszczająca w płynie

Polecam wersję bezbarwną - ślicznie nabłyszcza usta. Troszkę się lepi i z trwałością też mogłoby być lepiej, ale nie znam niczego co doda ustom więcej połysku i blasku. Cena zresztą sugeruje, że nie jest to supertrwały kosmetyk. Wersji kolorowej nie polecam - ani się nie błyszczy ani się dobrze nie trzyma.

przyzwoity

Bardzo ciekawy kosmetyk. Troszkę upierdliwy, bo ja mam ciemny kolor ( tak, tak, wciąż mam i używam, chociaż to niebezpieczne, bo ma swoje lata, ale zdarzy mi się użyć go na wierzch). A z ciemnym kolorem jest tak, że musi być dośc równomiernie nałożony, żeby dobrze wyglądał i tutaj zaczynają się schody. Bo to troszkę zajmuje.... Dlatego nakładam go na środek i odbijam na chusteczce. Jak na błyszczykowatą aplikację, ma dobrą trwałość i kolor cegły (10) jest naprawdę wporzo.
Nie kupię więcej, bo pewnie i tak już nie znajdę, jednak czasami żałuję, że nie mam jaśniejszego koloru, bo wtedy może byłoby mniej problemu z nakładaniem.

Używam tego produktu od: haha, wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 9 ml

Wspomnienie...

Moja pierwsza szminka. Szminka w płynie. Miałam ją jakieś 10 lat temu. Pamiętam kolor: beżowo-brązowy, perłowy, wtedy hit, dziś - nic specjalnego.

W zasadzie nie ma sensu recenzować kosmetyku dawno wycofanego ze sprzedaży, ale co tam...

Na plus:

+ nawilżenie
+ dość dobra trwałość na ustach

Na minus:

- zapach/posmak po jakimś czasie ohydny
- nierównomierne pokrycie ust mimo starań
- liche opakowanie, ścieralność napisów itd.

Nie chciałabym go mieć ponownie.
Dobrze, że Bell się od tego czasu wyrobił :)

Używam tego produktu od: dawno temu męczone przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nie za bardzo

Mój pierwszy...Miałam jakiś ze srebrnym połyskiem o ile pamiętam.Zapach jeszcze uśzedł ale smak obrzydliwy.Sam błyszczyk szybko się zjadał i był troche za rzadki.Nie nawilżał

Używam tego produktu od:już nie

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

chyba moj pierwszy kolorowy

ta wersja bell byla chyba o ile sie nie myle moim pierwszym kolorowym blyszczykiem.,mialam taki biały z przebłyskiem filetu i rozowy. niestety nie polubilam ani jednego. oddalam kolezance. zapach byl koszmarny, konsystencja tez. tak jak w opinie Wizazanka napisala- ani nie nablyszcza ani nie nawilza.

Używam tego produktu od:kilkanascie lat temu
Ilość zużytych opakowań:2 oddane kolezance

to było kiepskie

ta pomadka była po prostu najgorszym kosmetykiem jakiego używałam

nie tylko śmierdziała i miała wkurzające bazarowe drobinki, ale do tego wylewała się - jak już była na wykończeniu zawsze musiałam mieć przy sobie paczę chusteczek. Ohydztwo. Lepiej bym zrobiła wydając te kilka złotych na waciki...

Używam tego produktu od: miałam pomadkę 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe - większość wypłynęła sama, ja tego nie zużyłam

Ble.

jedyny plus - cena.

reszta - same minusy:
okropnie sie klei, jest nietrwaly, zle sie naklada, opakowanie przy zakrecaniu czesto sie brudzi, blyszczyk zbiera sie we wszelkich mozliwych zakamarkach na ustach, po prostu wyglada niefajnie.
zero przyjemnosci z uzywania go, tym bardziej ze wysuszyl mi usta. nie polecam!

zapomnialam dodac: oczywiscie popsula sie nakretka ;]

Używam tego produktu od: uzywalam tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

Kiedyś lubiłam

Używałam tej pomadki jeszcze w gimnazjum, a więc kila lat temu ;)
Pomadka ładnie kryje i ładnie pachnie ale smak ma fatalny (bardzo intensywny chemiczny).
Opakowanie proste i niezbyt wytrzymałe (raz mi upadło i odłamała się cała szyjka buteleczki, w związku z czym całe opakowanie trafiło do kosza).
Wycieka z buteleczki, więc trzeba bardzo uważać (umazała mi kiedyś zeszyty w torbie ;) )

Używam tego produktu od: używałam w gimnazjum

Dziwny jest ale go lubię

Jest dziwny to fakt,mocno kryjący,gęsty,o specyficznym mleczno-owocowym zapachu....ale efekt powala,jest niepodobny do zadnego znanego mi błyszczyka-pomadki-usta mam jak pomalowane farba akrylową:) a nawilżenie takie ze hej...trwałośc ze 3 h więc jak na cos błyszczykowego sporo,opakowanie trwa od 2 lat nienaruszone,gębeczka cała...czego chcciec więcej,jestem na tak

Używam tego produktu od:2 lat

Kiepska

Ja nie zuważam niestety chyba żadnych plusów :( Ale może to też być wina tego,że nie trafiłam za bardzo z kolorkiem.Miałam taki w formie "zakręconej",wyglądało na to,że będzie jasny róż.Jest za to jakieś prawie białe,strasznie perłowe,strasznie kryjące (gdyby chociaż była transparentna) mazidło :( Pachnie coś a la wanilia,ale mocno nieudana :( Wylewa się z opakowania,zakrętka mi pękła :mad: Trwałoś średnia,niestety dość wydajna.

Używam tego produktu od:długo

trochę nietrwały

a ja tam lubię ten błyszczyk, nigdy nie zepsuła mi się zakrętka, choć wszystkim koleżankom-tak
trochę nieładny zapach, błyszczyk szybko się zlizuje z ust i nie nawilża ich w ogóle, ale ja stosuję go na balsam nawilżający i jest ok
duży wybór ładnych kolorów, tani i duży, wystarcza na wiele miesięcy
nie jest to typowy błyszczyk jak nazwa wskazuje, tylko pomadka w płynie, więc zarzuty o to, że nie nabłyszcza mocno ust wydają mi się bezzasadne

Używam tego produktu od:5 lat

jeszcze nie taki tragiczny:)

Błyszczyk ten kupiłam parenaście godzin przed studniówką w geście całkowitej bezradności i rozpaczy.
Od tamtej pory(a mineło kilka lat;) ) stan zużycia zmienił sie niewiele.
Co do kolorówki to ulegam "humorkom"- gdy mnie coś najdzie wyciągam różne kosmetyki,tak też jest z tym Bell- gdy znudzi mi sie xx,odkopuje x i na odwrot:)
Aktualnie jest na topie..Nie jest taki tragiczny- cena jak pamiętam to 7-8 zł,kolorów sporo.
Na minus nieapetyczny zapach,ktory moze sam w sobie nie odrzuca, jednak pod samym nosem-na ustach, nie sprawuje sie najlepiej.
Aplikator jak to aplikator gąbeczkowy-nabiera za mało kosmetyku.
Trwałośc-wątpliwa,jednak jeszcze nie jest tak źle,potrafi spełniać rolę dyżurnej wazeliny i tak też go stosuję.
Mam odcień 25-beżowo-różowy naturalny,z tymi drobinkami wyglada bardzo delikatnie (studniowkowy makijaz zakladal podkreslone oczy).

Używam tego produktu od:x lat;)
Ilość zużytych opakowań:heh..w trakcie pierwszego

przeciętny w swojej klasie

W swojej klasie cenowej dość przeciętny. Przyznać jednak muszę, że ma ładną gamę kolorów, do mojego wręcz się przywiązałam. Nie na tyle jednak, żeby kupić go ponownie ;) Jest nietrwały, ma paskudny zapach [aż się odechciewa malować...] i opakowanie się rozwala prędzej czy później [raczej prędzej...]. Nie polecam.