Lancome, Hydra Zen Yeux

Lancome, Hydra Zen Yeux

Hydra Zen Yeux to żelowo-kremowy preparat pielęgnacyjny o działaniu odstresowującym, zapobiegający opuchnięciom i objawom zmęczenia, likwidujący suchość oraz szarość i ziemistość delikatnej skóry pod oczami.
Zmniejsza oznaki zmęczenia skóry, nawilża, działa antystresowo i relaksująco. Lekko rozjaśnia i rozświatla.
Efekt stosowania: odprężona, świeża, wygładzona, mniej spięta i zrelaksowana skóra oraz spojrzenie pełne blasku.

drogi i slaby

Mam kilka probek tego kremu, stosuje je wedlug zasady "zuzyc i zapomniec". Krem ladnie sie rozsmarowywuje, fajnie pachnie, ma przyjemna konsystencje.
Na tym koniec plusow. Nie widze efektow jego dzialania, moze poza lekkim nawilzeniem. Zadnego odstresowania (na czym mialoby to polegac?), wygladzenia, nic...
I jeszcze jedno -paskudnie sie roluje.

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki po 5ml, w trakcie czwartej

beznadziejny

Otrzymałam próbkę tego produktu przy okazji zakupu innych kremów. Żel okazał się beznadziejny. Roluje się pod makijażem i łuszczy się, nie odczułam żadnego nawilżenia ani tym bardziej odstresowania. Moim zdaniem kupno tego kremu-żelu to strata pieniędzy. W tej cenie jest dużo więcej dobrych produktów pod oczy.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:próbka 5ml

szkoda pieniędzy

ja tez jestem niezadowolona, bo wydałam niepotrzebnie te 170zl.Takie samo działanie ma zel iwostin za 30zl. Ten zel lekko niweluje opuchnięcia(trzymam go w lodówce a i to niewiele mu pomaga),spojrzenia nie rozswietla i nie zmniejszają sie cienie pod oczkami. O wygladzeniu lekkich zmarszczek i nawilżeniu(zuzyłam juz chyba pół buteleczki) tez mozna zapomnieć. Jednym słowem strata kasy, nadaje sie moze dla nastolatek.jedyny plusik za higieniczny dozownik i ładne opakowanie...

Używam tego produktu od:od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

Anna Małecka masaż twarzy

za taką cenę!!?

Cóż, spodziewałam się dużo więcej. Krem TYLKO średnio nawilżył...:( No i moooooże minimalnie rozjaśnił... A ja liczyłam, na widoczne rozświetlenie, mocne nawilżenie i uspokojenie - tak jak zapewniała pani w sephorze...No i się rozczarowałam, pomimo zużycia całego opakowania... Na szczęście znalazłam już lepszy za 3 razy niższą cenę.
Tylko dwie gwiazdki. Nie mogę dać więcej za lekko nawilżający, ładnie się wchłaniający żelik za 170zł.

ilość zużytych opakowań: 1

rewelacja!!!

Doskonale koi zmęczone i opuchnięte powieki. Miałam odwieczny problem z sińcami pod oczami. Po trzech dniach używaniu tego kremu były już prawie niewidiczne. Doskonale nawilża i odświeża skórę a przy tym wchłania się tylko chwilkę i bez problemu można wykonać zaraz makijaż. Jedyne co odstrasza to cena, ale naprawdę jest jej warty.

Polubilam go

Fajny kremik pod oczy dla mlodych dziewczyn.Nie ma w swoim skladzie silnie dzialajcych wspomagaczy,totez idalny dla 20-latek,spedzajacych sporo czasu przed komputerem.Ladnie nawilza,ale nie rozjasnia zadnych cieni.Duza zaleta jest opakowanie umozliwiajace higieniczne dozowanie produktu.

Przyjemniaczek

Bardzo przyjemny kremik pod oczy. Lekki, szybciutko się wchłaniał - jak dla mnie aż za szybciutko, używałam go tylko w dzień, bo na noc był dla mnie za malo treściwy. Śmiem wątpić w jego skłonności do redukowania cieni - rzadko posiadam takowe ale czasem oko wyglada na zmęczone, zwłaszcza jak się niedosypia. Ten krem sobie z tym nie poradzi. Za to bardzo ładnie nawilża, nie podrażnia, troszkę pomaga na poranną opuchliznę. Dobry dla młodych kobiet, które nie mają żadnych problemów ze skórą po oczami bo np zmarszczek mimicznych nie wygładzi ani trochę (po prawdzie to wcale i tego nie obiecuje). Jednym słowem - po prostu dobry.

bardzo dobry!

Ten kosmetyk jest jednym z moich ulubionych.Ma przyjemną konsystencję kremo-żelu,wspaniale nawilża i wygładza delikatną skórę pod oczami, nie podrażnia i jest bardzo wydajny.Nie zawiera silnych substancji wiec nadaje sie dla młodych osób i bez obaw mozna go stosować.Jedyna jego wada to wysoka cena. ...

przyjemny

Sympatyczny kremik:)Wchłania się błyskawicznie,ładnie nawilża,spojrzenie rzeczywiście można uznać za wypoczęte po jego zastosowaniu.Nie zauważyłam natomiast,żeby w jakikolwiek sposób rozjaśniał nieszczęsne podkówki...ale być może taka już moja uroda i nie da się tego zmienić:)Bardzo przyjemny w użyciu,nie klei się.Nie podrażnia.Jest bardzo wydajny.Narazie nie zamierzam go zmieniać na inny:)

lubię, ale...

Lubię go, ponieważ jako jeden z nielicznych NIE MA specjalnych właściwości przeciwzmarszczkowych. :DMa przyjemny zapach i konsystencję, jest dość wydajny i wygodny w użyciu.Dobrze nawilża, napina i koi delikatną skórę wokół oczu.Jest jedno ale - kiepsko się wchłania. :(