Róż do policzków

Róż do policzków

Róż do policzków. Występuje w kilku kolorach. Opakowanie: Półkole(takie jak cieni) z pędzelkiem.

Cena : ok. 10 zł

dobry:)

Za te 8zl to róż jest dobry:) nie mozna od niego wymagac nie wiadomo czego przeciez:) nie jest tam jakis super trwały, ale daje fajny efekt i tak:) kosci policzkowe sa lekko zarumienione i daje to naturalny efekt :) jestem raczej zadowolona:)

Fajny kolorek

Bardzo dobry róż z tych niskopółkowych. Podoba mi się szczególnie kolor- nr 44- u mnie daje lekko opalony efekt. Eksperymentowałam trochę z różami, ale zawsze kupowałam odcienie różowe lub malinowe i nigdy nie była zadowolona z efektu. Przy ty kolorze przekonałam się wreszcie co mi pasuje- mam ciepły typ urody. Pędzelek wyrzuciłam od razu, bo jest straszny. Nie wiem ile toto kosztuje, bo dostałam nowy w spadku od przyjaciółki, która nie używa takich kosmetyków- też jej sprezentowano. Nie daję 5 gwiazdek, bo jest trochę za sypki, ale na twarzy trzyma się dobrze

Używam tego kosmetyku od kilku dni
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

nietrwaly, ale ladny efek

Mam taki jasny roz. bardzo ladnie wyglada na policzkach, prawie nie sposob go przedobrzyc. niestety dosc krotko sie trzyma. opakowanie ma badziewny wyglad, ale za taka cene- 6zł trudno wymagac cudow.

depilacja brwi

Same plusy:)

To mój pierwszy róż i jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie modeluje twarz i wbrew obiegowej opinii dość długo się trzyma;) mam nr49 i jak zobaczyłam go po raz pierwszy to się przestraszyłam(wyglądał jak u ruskiej babki z bazaru)ale po aplikacji wygląda bardzo korzystnie:) Polecam ten róz także na jego śmiesznie niską cenę ok.7zl. Uważam że jest naprawdę wart tych ***** bo nie zauważyłam jak dotąd żadnych minusów w tym kosmetyku(no może oprócz pędzelka) szczerze go polecam:)

świetne kolory

duże uznanie należy się firmie joko za kolory. nigdy nie udało mi się dobrać tak naturalnego odcienia jak nr. 44, który praktycznie wygląda jak naturalny rumieniec . nie zauważyłam też aby się opsypywał. ja używam go z pudrem rozświetlającym w kulkach palomy( najpierw nakładam na policzki palomę a potem lekkie muśnięcie różem) i spisuje się świetnie, na tyle dobrze, że jeszcze nie wylądował w koszu, pomimo rozwalonego opakowania. no właśnie , co do jakości opakowania mam wiele zastrzeżeń. roztrzaskało mi się w oka mgnieniu, mimo że wcale nie było narażone na jakieś sytuacje ekstremalne. ale o dziwi sam róż sie jeszcze trzyma w jednym kawałku. co do pędzelka nie moge sie wypowiadać , bo od razu wylądował w koszu, gdyz nie przywykłam nakładac różu takim małym czymś. podsumowując jest to całkiem udany zakup i nie odbiega swoją jakością od innych produktów z tego obszaru cenowego. pewnie do niego wrócę, jak znowu nie będę mogła dobrać odpowiedniego odcienia u droższej konkurencji ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

kiepawy towar

oj zawiodłąm się na tym różu, oj bardzo...ma fatalną zbyt sypką konsystencję, którą trudno rozprowadzić na policzkach, zwłąszcza za pomocą tego fatalnego pędzelka dołączonego do opakowaina...!!!!kolory są nawet nawet można sobie coś wybrać choć tez generelnie, uwazam za ciemne. nie jest wart swojej niewysokiej ceny(ok 7 zeta), miałam kiedys róz z ulicy który byl o wiele lepszy jakościowo, miał lepszy kolor opakowanie, lepiej sie rozprowadzał i zostawał na twarzy bo ten to sie osypuje..ehhh straszny s**t i tyle

ŚWIETNY!

Przede wszystkim 6 gwiazdek za kolor! Przez wiele lat szukałam właściwego koloru różu, kupiłam nr 52, w pudełku wygladał na buraczkowobrązowy, ale namówiła mnie sprzedająca, że daje inny kolor na buzi. Faktycznie! Coś w rozdaju brudnego różu, śliwki - wreszcie idealny dla mnie kolor!
Pedzelek do bani, ale to wybaczam, bo do różu i tak zawsze używam osobnego, dużego pędzla i to co dołączają do kosmetyku nie ma dla mnie znaczenia.
Róż rzyma sie cały dzień. Nie robi plam ani "zmazów" na twarzy, Przeżył już kilka wstrząsów i nie pokruszył się ani trochę. Opakowanie z wyglądu badziewiaste ale wolę badziewiaste opakowanie z dobrą zawartością niz na odwrót :D Jest tez bardzo wydajny - starcza mi na pół roku.
Ogólnie: Stosunek jakości do ceny - nieporównywalny. Może smiało konkurwoać z produktami firm średniej półki jak L'oreal czy Max Factor

Dobry

Jest nawet fajny, tylko strasznie sie kruszy, juz w pudelku. Ja mam brazowy (nr 41) i mi to pasuje, gdyz lubie efekt naturalnej opalenizny. Pedzelek jest paskudny, rozpadl sie po pierwszym uzyciu (wypadly z niego wloski :( )Poza tym dosc dobrze utrzymuje sie na skorze. Dalabym mu 2 gwiazdki, ale dodaje jedna za fajny, dobrany kolorek. Jednak wiecej go nie kupie, ze wzgledu na opakownie (dla mnie nieciekawe), pedzelek, kruszenie.

02.06.2005- Znowu kupiłam ten kosmetyk, ze względu na kolor. Tym razem pedzelek wyrzuciłam od razu :) Ten jest jakby mocniejszy i bardziej zwarty (wow)Nakładam go na kuleczki brązujące Sensique i razem tworzą zgrany duet :)

Śmiechu warta jakość

Skusiłam się na ten róż przechodząc przez bazar , zwabiły mnie oczywiście migoczące stosy kosmetyków.:)Zapłaciłam 5 złotych , choć mój podstawowy róż jeszcze się nie skończył,chciałam jednak wypróbowac inny kolorek bez ryzyka utraty większej sumy pieniędzy.No i zakupiłam taki jasny pastelowy .Pędzelek od razu się rozpadł, przy pierwszej aplikacji :(oczywiście mam inny , stosowniejszy do nakładania różu , ale bez przesady!Przy aplikacji róż sypie się,ale można się z tym jakoś uporać.Jest nietrwały.Wielkim plusem jest natomiast kolor, bardzo ładnie wygląda na twarzy.Nie jestem zadowolona ogólnie rzecz biorąc, ale do ekperymentów dobry.Zauważyłam że dobre efekty daje przy mieszaniu z innymi różami.

Taki sobie

Jest twardy, bardzo długo sie go zuzywa. Mam nr 52 jest dosyc ciemny jednak na polikach wygląda o wiele jaśniej, odcień fioletowawy ale jeżelki nałoży sie go nie wiele wygląda u mnie całkiem naturalnie. Zaplaciłam za niego 7zł ale juz wiecej go nie kupię. Trzyma sie cały dzien. Opakowanie niezbyt estetyczne. Podoba mi sie tylko ten malutki, dołączony pędzelek.

?

Nie polecam tego róż. Nie nakłada się dobrze. Mają intensywny kolor więc trzeba uważac przy nakładaniu. Mimo tego zaraz nie ma po nim śladu. Nie modeluje twarzy. Jakiś taki dziwny :(

szybko znika

Mam 2 róże(nr 42 i 45) tej firmy ale żaden z nich mnie nie zachwycił.Nierównomiernie się rozprowadzają- na policzkach mam plamy a nie ładnie podkreślone kości policzkowe i bynajmniej nie chodzi tu o kwestię wprawy.Ponadto żeby zobaczyć kolor trzeba nałożyć kilka warstw(mówię tu o jaśniejszym) a trwałość jest bardzo znikoma(3 godziny?).Wydaje mi sie ze jedyne jego zalety to cena, dostępność i różnorodność kolorów.