Luminelle, Brillant a levres (Błyszczyk do ust)

Luminelle, Brillant a levres (Błyszczyk do ust)

Luminelle to linia kosmetyków, których zadaniem jest stworzenie delikatnego, transparentnego wręcz makijażu. Gama kolorystyczna jest pełna mieniących się i wibrujących kolorów. Konsystencja pomadek, błyszczyków, pudrów... jest wyjątkowo lekka, dzięki czemu aplikacja kosmetyku jest łatwa i przyjemna. Trudno przesadzić z ilością kosmetyku. Błyszczyk, który chcę zgłosić to odcień nr 80910 (Peche scintillant). Taka łososiowa brzoskwinka.

Cena: 24 zł

chętnie do niego wracam

Używałam tego błyszczyku kilka lat temu, mój ukochany to transparentny. Obecnie znów do niego wróciłam. Zmieniono jedynie opakowanie, reszta bez zmian. Lubię ten błyszczyk bo ma małe opakowanie, w sam raz do kieszeni, ładnie, naturalnie nabłyszcza usta, wyglądają na takie wilgotne, efekt fajny, mnie zadowala, bardzo podoba mi sie zapach ale to kwestia gustu. Moim zdaniem nie klei się, ma fajną konsystencję. Lepiej by było gdyby był w tubce bo kiedy się już kończy, nie mozna wydobyć reszty kosmetyku tym aplikatorem, a szkoda:( Minus za wygórowaną cenę za tak malutkie opakowanie i jeszcze mały minusik za trwałość-niestety, zachwycająco trwały to on nie jest. Mimo wszystko, lubię go i zawsze chętnie będę do niego wracać:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kiedys kilka, obecnie w trakcie 1

Średniaczek

Błyszczyk kupiłam ze względu na kolor. Miałam jakieś cztery lata temu jasny róż opalizujący na błękit. Kolor niesamowity, mimo, że zupelnie mi nie pasował, bardzo lubiłam nosić na swoich ustach. Błyszczyk zamknięty jest w łądne opakowanie o malutkiej pojemności z przyjemną gabeczka do nakłądania. Mój kolorek zawierał mnóstwo drobinek, dośc dużych i widocznych. Ładnie błyszczał, dawał efekt wilgotnych ust, ale sklejał usta i przyklejały się do niego włosy. Nawilżał, natłuszczał. Był nietrwały, ale stosowanie go było bardzo przyjemne. Ładnie pachniał i znośnie smakował.
Choć znam wiele lepszych i tańszych błyszczyków, możliwe, że do tego kiedyś wrócę, chociażby ze względu na kolor.

Używałam tego produktu przez kilka miesięcy jakieś 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

kwintesencja niedoskonałości

Używałam go jakiś czas temu. Niestety, nie jestem w stanie sobie przypomnieć żadnej jego zalety, natomiast całkiem nieźle pamiętam wady. Błyszczyk ma dziwaczną lepką konsystencję. Usta po jego nałożeniu nieprzyjemnie się kleją. Poza tym błyskawicznie się ściera, nie pozostawiając po sobie nawet cienia śladu. Efekt, jaki otrzymujemy ostatecznie to wysuszone, spierzchnięte wargi, domagające się zastosowania czegokolwiek, co przywróci je do stanu "przed".
Jeśli weźmie się pod uwagę cenę, to można śmiało potraktowac ten produkt jako totalny niewypał YR (o dziwo ciągle w sprzedaży).
Miałam wersję bezbarwną, ale nie sądzę, żeby jego właściwości były inne w przypadku pozostałych kolorów.

Używam tego produktu od: nie używam

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Fatalny

Zaczne może od plusów będzie szybciej.
A więc jedyny plus jakiego sie doszukałam to
-opakowanie-est poręczne i malutkie.Można wsadzic wszedzie.
A minusy
-cena/ilośc/jakość no ten stosunek jest słabiutki.Gdyby może ten błyszczyk kosztował 5 zł to nie byłabym na niego taka zła;)
-dziwaczny smak i zapach.Mnie odpycha
-wysusza usta
-kiepska konsystencja-wylewa się, rozlewa poza kontur ust
Błyszyk jest jak dla mnie troche "nie teges".Nie polecam.Ale może wersja bezbarwna jest lepsza.Ja nie mam zamiaru sprawdzać:)

Używam tego produktu od:1-2tygodnie

przecietny

Przecietny, nic nadzwycajnego w nim nie odkrylam,
-nablyszcza usta,
-nie jest wytrzymaly
-male podreczne opakowanie
-ma przyjemny smak i zapach

kupilam go po cenie promocyjnej,wiec nie przeplacilam :)

Używam tego produktu od:miesiaca

przeciętny

Mnie akurat ten błyszczyk niczym nie zachwycił. Fakt, że ładnie nadaje blask i ma przyjemny zapach, ale to trochę za mało. Znika z ust bardzo szybko z buteleczki również...pozostajęce resztki błyszczyku na ustach wyglądają fatalnie! (mam wersję kolorową). Niewydajny.

Wspaniały zapach i smak. ładnie nabłyszcza, nawilża, nie klei się. Poręczne, małe opakowanie. Dobrej jakości (nie osadza się, "nie psuje się" w opakowaniu)
Mój ulubiony błyszczyk
ilość zużytych opakowań: 5

za kolor

4 daje tylko za toz e zdobylam taki kolorek niepowtarzalny w pewnym sensie(nr51) , taki roz wpadajacy w blekit,ładnie pachnie i smakuje dosyc dosyc, ale kolorek ideal

Mistrz to to nie jest.

Mialam dwa razy wersje bezbarwna, oba blyszczyki dostalam w prezencie. Zasadniczo roznily sie zapachem - ten wczesniejszy, kupiony moze rok predzej) pachnial przeslicznie cukierkowo-slodko, ten pozniejszy wali czyms chemicznym sztucznym, no nie moge zniesc tego zapachu.
Naklada sie przyjemnie, niestety po jakims czasie tworzy biale 'zacieki' i trzeba go scierac. Lepi sie jak kazdy blyszczyk, polysk ma calkiem niezly, trwalosc wzgledna, opakowanie male (to dobrze, bo miesci sie do kosmetyczki), ale stanowczo za male jak na te cene. No i zalet na te cene tez za malo. Poza tym resztki blyszczyka wydostaja sie na zewnatrz przy zakrecaniu i wszystko w torebce paskudnie sie lepi. Taki troche badziew, sama bym go nie kupila, to ostatnie opakowanie mecze strasznie dlugo.

jednak nie..

Najpierw mi się podobał, teraz już go nie lubię. Nie ma smaku, zapach taki jakiś cukierkowo-chemiczny, zwyczajnie mdły. Aplikator też taki sobie, błyszczyk nakłada się nierównomiernie, muszę go rozcierać potem palcem. Bez sensu. Zdaża mu się ważyć na ustach co jest dla mnie niewybaczalne. Błyszczyk szybko traci pierwotny połysk, matowieje, zjada się w ciągu godziny.
Bardzo, bardzo przeciętny. Za 20 kilka złotych zupełnie niewarty uwagi.

Średni

Miałam wersję bezbarwną. Aplikator na plus, konsystencja również. Błyszczyk nadaje ustom ładny blask i lekko nawilża. Nie lepi się. Niestety nie jest zbyt trwały na ustach.
Mały ale dość wydajny.

niezły

cena niewygórowana, kolorek bezbarwny delikatnie nadaje błysk, nie jest tłusty, nie zbiera sie tam gdzie nie potrzeba. Taki średniczek.
A kolorek który wygląda jak róz, jest niebieski!!!rzeczywiście troche mi teraz schnie bo na codzień niewskazany...;)