Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

oczyszczające
z pompką
żel
>100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 5

Niezbyt zadowolona

Trochę zawiodłam się na tym produkcie, ponieważ lubię kosmetyki z linii under 20, szczególnie ich żele...
Zacznę od plusów:
+dobrze domywa resztki makijażu
+skóra po nim jest wyraźnie oczyszczona, świeża

Minusy:
-efekt ten jest chwilowy
-przesusza skórę, doprowadzając do łuszczenia się
-ja po tym produkcie dostałam strasznego łojotoku
-dla cery wrażliwej ma zbyt silne działanie, podrażnia ją

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Fajny produkt

Dobry produkt, fajnie myje i domywa resztki makijażu z twarzy, niestety dość mocno wysusza. Także zapach nie jest zbyt przyjemny i trochę za mocno się pieni. Jednak ze względu na właściwości myjące dalej będę go używać i polecam osobom z problematyczną i przetłuszczającą się cerą, taką jak moja.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089441].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Nigdy więcej

Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do trądziku. Niestety ten produkt się u mnie nie sprawdził, nie widze żadnych plusów.
Minusy:
-chemiczny zapach
-zawsze mam po nim uczucie ściągniętej skóry
-piecze w twarz
-wysusza
-nie matuje
-cena powinna być niższa

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026373].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 20

Ideał

Jako żel spisywał się naprawdę wspaniale.
- doskonale oczyszczał i odblokowywał pory
- zdejmował nadmiar sebum
- pienił się
- pozostawiał twarz miękką i odświeżoną
- ściągał pory

Obojętny
- potrafi porządnie wysuszyć skórę. Dla skóry tłustej nie jest to nic strasznego, wręcz przeciwnie - lubię ten żel, bo jako jedyny pozostawia moją skórę na tyle zmatowioną i suchą, że w końcu pozbywać się uczucia "masła na twarzy". Oczywiście jest to krótkotrwałe uczucie, ale skóra gwałtownie się nie przetłuszcza. Sebum zbiera się w zwykłym tempie.

Jest także kilka minusów
- jest drogi (w rossmanach kosztuje średnio 13-14 zł) mimo iż jest wydajny, to po kupieniu tego żelu, toniku i kremu wychodzi mi ponad pięćdziesiąt złotych, a to poważnie rani mój portfel, dlatego jeśli nie masz środków finansowych, a żel ten bardzo dobrze sprawdza się na twojej skórze, możesz spróbować produktów ziaji (chodzi mi o linię kosmetyków z liści manuka)
- czasami piecze w twarz, ale wydaje mi się dlatego że jest mocno oczyszczający, dlatego dla wrażliwej skóry nie jest wskazane stosowanie go codziennie.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998627].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 35

Średni.

Skórę na twarzy mam: mieszaną, bez skłonności do alergii, suchą.

Zawsze kiedy kupuje chemiczne kosmetyki na twarz mam efekt \\\\\\\'jojo\\\\\\\'. Czyli na początku schodzą wypryski, kiedy używam preparatu. Po zakończeniu użytkowania wypryski wracają. :( Z under twenty akurat w tym przypadku nie jest inaczej. Po użyciu miałam tylko wysuszoną twarz, nawet porów mi nie odblokował tylko tyle. Plusem jest jedynie oczyszczenie twarzy, zapach, który jest znośny i konystencja typowego żelu.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993577].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Fatalny dla mojej skóry..

Szukałam jakiegoś fajnego żelu do mycia twarzy ale niestety nie trafiłam :\'(
MINUSY:
-pieni sie (nie lubie tego w żelach)
-piecze mnie w twarz
-drastycznie ZDZIERA warstwę sebum
-skura po nim jest mega ściągnięta i zaczerwieniona
-chemiczny zapach
-niefajny skład
PLUSY:
-Kuzynka ucieszyła się że jej go oddałam, u niej sprawdza się ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990904].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 78

Kupiłam, zużyłam, lubiłam, ale nie wiem czy wrócę

Używałam żelu jakiś czas temu. Kupiłam go całkiem przypadkowo, ot potrzebny był mi jakiś produkt do mycia twarzy.

Moja cera jest młoda, przetłuszczająca się zwłaszcza w sezonie letnim, z rozszerzonymi porami i bardzo skłonna do wyprysków.

I osobom z właśnie taka cerą mogę ten żel szczerze polecić.

Produkt dobrze oczyszcza i myje buzię. Efekt jest zadowalający, domywa, ale o żadnym odblokowaniu porów raczej nie ma mowy.

Do tego należy dodać zapach idealny na ciepłe dni, taki mocno odświeżający.

Na lato był dla mnie idealny bo bardzo odświeżał i pozostawiał uczucie czystej skóry.

Żel ma bardzo fajne, praktyczne opakowanie, które sobie zostawiłam i przelewam żele które są np. w tubkach.

Cena jest taka sobie, mógłby być trochę tańszy. Za to dostępność jak najbardziej na plus.

Raczej nie polecam osobom z suchą skórą wrażliwą tym bardziej.

Może kiedyś do niego wrócę, póki co testuję dalej.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 do ostatniej kropelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973332].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 133

Jest ok

Mam cerę trądzikową, z rozszerzonymi porami, tłustą.

Plusy:
-myje
-dobrze się pieni
-nie pachnie zbyt nachalnie
-dobry do mycia pędzli do makijażu
-w miarę wydajny
-łatwo dostępny (supermarkety, małe sklepy osiedlowe, drogerie)
-cena idzie ok z wydajnością

Minusy:
-trzeba nawilżać skórę jeśli się go używa, bo jeśli matujemy skórę dzień i noc to ten żel będzie pogłębiał problem tłustej cery i do tego pojawi się mnóstwo suchych skórek

Ogółem poza myciem twarzy to on nic specjalnego nie robi. Nie zauważyłam by moja cera nagle stała się lepsza, ładniejsza czy cokolwiek w tym stylu. Uważam, że żel jest ok i wart swojej ceny. Można go spróbować, bo może komuś lepiej posłuży niż mi. Na mnie wielkiego wrażenia nie zrobił, ale zachęcił mnie do sprawdzania innych produktów z tej samej firmy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973310].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Całkiem niezły, ale nie ideał

Z jednej strony jestem zadowolona, bo jest wydajny, tani, fajnie się go aplikuje. Dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu, ładnie pachnie i lubię uczucie, jakie pozostawia na mojej twarzy.

Z drugiej jednak nie widzę poprawy stanu cery - na pewno nie odblokowuje porów. Gdyby to jeszcze była zwykła seria Anti Acne, to wybaczyłabym, ale jak na "Intense", to pozostawia wiele do życzenia.

Nie jestem jednak całkiem rozczarowana i jeśli nie znajdę czegoś lepszego, to pewnie wrócę do tego produktu, zwłaszcza że można go często upolować na promocjach.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957331].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 31

Fajny, lubię go. Już nie jestem "under twenty", ale używam i jestem zadowolona. Nie wysusza, doskonale oczyszcza i odświeża cerę. Dobry dozownik, opakowanie też ładne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914159].usefull || 0 }}% pomocna.