Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

oczyszczające
z pompką
żel
>100ml

Najlepszy!

Posiadałam wiele żelów do mycia skóry twarzy jak i pleców ,ale akurat ten jest najlepszy z najlepszych!! Kupiłam go z ciekawości bo ciekawie było opisane o nim na opakowaniu ,więc mnie zachęcił. Szczerze? Nie żałuję jego zakupu. Kupiłam podobny żel do niego też z tej firmy ale jakiś matujący i od tamtego mnie strasznie wysypało ,a ten zredukował mi prawie wszystko! Raczej będę go używać już przez cały czas i nie zamienię go na inny. Jeśli macie problem z niedoskonałościami to bardzo gorąco wam go polecam ! W 100% działa ! Po wyczyszczeniu nim twarzy ,tworzy się tak jakby taka warstwa ochronna ( tak jakby się miało taką przezroczystą maseczkę czy coś w tym stylu).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601931].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez zarzutu.

Posiadam ten produkt już długo i jestem z niego zadowolona.
- oczyszcza buzie
- daje mini efekt naciągnięcia
- świeżo pachnie
- ładne opakowanie i fajna pompka
Jednakże dłużej używałam żel oczyszczający z Garniera i wydaje mi się chyba lepszy. Sama nie wiem jak to jest, może mam większy sentyment

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598901].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mocny!

Żel jest bardzo mocny i powiedziałabym, ze nieco zbyt agresywny. Szczerze to nie wiem czy nawet w przypadku mocno zanieczyszczonej skóry z dużą ilością niedoskonałości i bardzo tłustej by się sprawdził, bo on zwyczajnie jest bardzo mocny i podrażnia.

Mnie wysuszył już po kilku umyciach, skóra była niekomfortowo ściągnięta, przesuszona i piekła niemiłosiernie. Po odstawieniu i "ogarnięciu" twarzy przez kilka dni problem znikał. Robiłam do niego podejście kilka razy i za każdym kończyło się tak samo.
Nie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413856].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nope

Posłużę się cytatem z opakowania: ''aktywny żel. głęboko oczyszczający i odblokowujący pory''. Taa jasne...
-niestety produkt nie odblokowuje ani nie oczyszcza porów :(
-jest za gęsty
-ładnie pachnie
-nie działa przeciwtrądzikowo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323731].usefull || 0 }}% pomocna.

Większego kitu nie widzialam

Po żelu Nivei dla skory z niedoskonalościami postanowilam zakupić ten produkt. O ile ten efekt z poczatku mnie zadowolił, po paru dniach stosowania stal się udreka dla mojej cery. Skora po 3 dniach zrobiła się taka sucha, że nawet kremy nie pomagały (co prawda żel zablokował powstawanie pryszczy, ale za jaką cenę?! ) później skóra zaczęła się tak okropnie łuszczyć, w dodatku była tak nie przyjemna w dotyku... Niby coś tam daje ale jednak dużo zabiera.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320321].usefull || 0 }}% pomocna.

Odradzam

Żadna cera nie zasługuje na tak agresywne traktowanie. Bez sensu też kupować całą butelkę aby używać produktu raz na tydzień czy dwa, lepiej stosować coś, co codziennie, ale delikatnie pomoże nam dbać o cerę, efekty na pewno będą trwalsze a nasza cera nie zareaguje na końcu pogorszeniem, wysypem, alergią, podrażnieniem.
Nie twierdzę, że ten żel nie działa, tak wysuszająca formuła na pewno matuje, przyśpiesza gojenie zmian czy nawet odblokowuje pory, ale naprawdę nie warto, nawet za te grosze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267388].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie bardzo pomocny

Używam go już od jakiegoś czasu. Nie jest może jakiś idealny, ale mi wystarcza. Na samym początku bardzo wysuszał skórę po użyciu, ale może było to spowodowane między innymi tym, że moja skóra sama w sobie była wtedy bardziej sucha. Z czasem gdy nawilżyłam bardziej swoją skórę, owy żel już jej tak nie wysuszał. Używam go zazwyczaj wieczorem, przed snem i odczuwam po nim lekkie napięcie skóry i małą suchość, ale rano, gdy już się obudzę, wszystko wraca do normy, a skóra wygląda na czystą. Stosuję ten żel najczęściej tylko raz w tygodniu, kiedy widzę, że znowu zatykają mi się pory. Myślę, że dobrze je oczyszcza, ale trzeba jednak dobrze potrzeć twarz, aby to uzyskać - najlepiej jakąś szczoteczką do mycia twarzy. Żel jest bardzo mocny, więc nie nadaje się do skóry wrażliwej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246893].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mojej cery

Nie powiem bo na samym początku stosowania tego produktu byłam bardzo zadowolona ale po zużyciu pół buteleczki nie był juz taki sam jak na początku .. a mianowicie pogorszyła mi się cera była zaczerwieniona i coraz to więcej pojawiało mi sie trądziku od razu przestałam go stosować bo pogorszył ten produkt mój stan cery i to bardzo ;/
Nie jest wart swojej ceny bo dałam za niego 19 zł a miałam o wiele tańsze i lepsze żele .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244068].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt zadowolona

Trochę zawiodłam się na tym produkcie, ponieważ lubię kosmetyki z linii under 20, szczególnie ich żele...
Zacznę od plusów:
+dobrze domywa resztki makijażu
+skóra po nim jest wyraźnie oczyszczona, świeża

Minusy:
-efekt ten jest chwilowy
-przesusza skórę, doprowadzając do łuszczenia się
-ja po tym produkcie dostałam strasznego łojotoku
-dla cery wrażliwej ma zbyt silne działanie, podrażnia ją

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219416].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Dobry produkt, fajnie myje i domywa resztki makijażu z twarzy, niestety dość mocno wysusza. Także zapach nie jest zbyt przyjemny i trochę za mocno się pieni. Jednak ze względu na właściwości myjące dalej będę go używać i polecam osobom z problematyczną i przetłuszczającą się cerą, taką jak moja.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089441].usefull || 0 }}% pomocna.