Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

oczyszczające
z pompką
żel
>100ml

Znasz skład tego produktu?

Odradzam

Żadna cera nie zasługuje na tak agresywne traktowanie. Bez sensu też kupować całą butelkę aby używać produktu raz na tydzień czy dwa, lepiej stosować coś, co codziennie, ale delikatnie pomoże nam dbać o cerę, efekty na pewno będą trwalsze a nasza cera nie zareaguje na końcu pogorszeniem, wysypem, alergią, podrażnieniem.
Nie twierdzę, że ten żel nie działa, tak wysuszająca formuła na pewno matuje, przyśpiesza gojenie zmian czy nawet odblokowuje pory, ale naprawdę nie warto, nawet za te grosze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267388].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie bardzo pomocny

Używam go już od jakiegoś czasu. Nie jest może jakiś idealny, ale mi wystarcza. Na samym początku bardzo wysuszał skórę po użyciu, ale może było to spowodowane między innymi tym, że moja skóra sama w sobie była wtedy bardziej sucha. Z czasem gdy nawilżyłam bardziej swoją skórę, owy żel już jej tak nie wysuszał. Używam go zazwyczaj wieczorem, przed snem i odczuwam po nim lekkie napięcie skóry i małą suchość, ale rano, gdy już się obudzę, wszystko wraca do normy, a skóra wygląda na czystą. Stosuję ten żel najczęściej tylko raz w tygodniu, kiedy widzę, że znowu zatykają mi się pory. Myślę, że dobrze je oczyszcza, ale trzeba jednak dobrze potrzeć twarz, aby to uzyskać - najlepiej jakąś szczoteczką do mycia twarzy. Żel jest bardzo mocny, więc nie nadaje się do skóry wrażliwej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246893].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mojej cery

Nie powiem bo na samym początku stosowania tego produktu byłam bardzo zadowolona ale po zużyciu pół buteleczki nie był juz taki sam jak na początku .. a mianowicie pogorszyła mi się cera była zaczerwieniona i coraz to więcej pojawiało mi sie trądziku od razu przestałam go stosować bo pogorszył ten produkt mój stan cery i to bardzo ;/
Nie jest wart swojej ceny bo dałam za niego 19 zł a miałam o wiele tańsze i lepsze żele .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244068].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Niezbyt zadowolona

Trochę zawiodłam się na tym produkcie, ponieważ lubię kosmetyki z linii under 20, szczególnie ich żele...
Zacznę od plusów:
+dobrze domywa resztki makijażu
+skóra po nim jest wyraźnie oczyszczona, świeża

Minusy:
-efekt ten jest chwilowy
-przesusza skórę, doprowadzając do łuszczenia się
-ja po tym produkcie dostałam strasznego łojotoku
-dla cery wrażliwej ma zbyt silne działanie, podrażnia ją

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219416].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Dobry produkt, fajnie myje i domywa resztki makijażu z twarzy, niestety dość mocno wysusza. Także zapach nie jest zbyt przyjemny i trochę za mocno się pieni. Jednak ze względu na właściwości myjące dalej będę go używać i polecam osobom z problematyczną i przetłuszczającą się cerą, taką jak moja.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089441].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do trądziku. Niestety ten produkt się u mnie nie sprawdził, nie widze żadnych plusów.
Minusy:
-chemiczny zapach
-zawsze mam po nim uczucie ściągniętej skóry
-piecze w twarz
-wysusza
-nie matuje
-cena powinna być niższa

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026373].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Jako żel spisywał się naprawdę wspaniale.
- doskonale oczyszczał i odblokowywał pory
- zdejmował nadmiar sebum
- pienił się
- pozostawiał twarz miękką i odświeżoną
- ściągał pory

Obojętny
- potrafi porządnie wysuszyć skórę. Dla skóry tłustej nie jest to nic strasznego, wręcz przeciwnie - lubię ten żel, bo jako jedyny pozostawia moją skórę na tyle zmatowioną i suchą, że w końcu pozbywać się uczucia "masła na twarzy". Oczywiście jest to krótkotrwałe uczucie, ale skóra gwałtownie się nie przetłuszcza. Sebum zbiera się w zwykłym tempie.

Jest także kilka minusów
- jest drogi (w rossmanach kosztuje średnio 13-14 zł) mimo iż jest wydajny, to po kupieniu tego żelu, toniku i kremu wychodzi mi ponad pięćdziesiąt złotych, a to poważnie rani mój portfel, dlatego jeśli nie masz środków finansowych, a żel ten bardzo dobrze sprawdza się na twojej skórze, możesz spróbować produktów ziaji (chodzi mi o linię kosmetyków z liści manuka)
- czasami piecze w twarz, ale wydaje mi się dlatego że jest mocno oczyszczający, dlatego dla wrażliwej skóry nie jest wskazane stosowanie go codziennie.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998627].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni.

Skórę na twarzy mam: mieszaną, bez skłonności do alergii, suchą.

Zawsze kiedy kupuje chemiczne kosmetyki na twarz mam efekt \\\\\\\'jojo\\\\\\\'. Czyli na początku schodzą wypryski, kiedy używam preparatu. Po zakończeniu użytkowania wypryski wracają. :( Z under twenty akurat w tym przypadku nie jest inaczej. Po użyciu miałam tylko wysuszoną twarz, nawet porów mi nie odblokował tylko tyle. Plusem jest jedynie oczyszczenie twarzy, zapach, który jest znośny i konystencja typowego żelu.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993577].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalny dla mojej skóry..

Szukałam jakiegoś fajnego żelu do mycia twarzy ale niestety nie trafiłam :\'(
MINUSY:
-pieni sie (nie lubie tego w żelach)
-piecze mnie w twarz
-drastycznie ZDZIERA warstwę sebum
-skura po nim jest mega ściągnięta i zaczerwieniona
-chemiczny zapach
-niefajny skład
PLUSY:
-Kuzynka ucieszyła się że jej go oddałam, u niej sprawdza się ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990904].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupiłam, zużyłam, lubiłam, ale nie wiem czy wrócę

Używałam żelu jakiś czas temu. Kupiłam go całkiem przypadkowo, ot potrzebny był mi jakiś produkt do mycia twarzy.

Moja cera jest młoda, przetłuszczająca się zwłaszcza w sezonie letnim, z rozszerzonymi porami i bardzo skłonna do wyprysków.

I osobom z właśnie taka cerą mogę ten żel szczerze polecić.

Produkt dobrze oczyszcza i myje buzię. Efekt jest zadowalający, domywa, ale o żadnym odblokowaniu porów raczej nie ma mowy.

Do tego należy dodać zapach idealny na ciepłe dni, taki mocno odświeżający.

Na lato był dla mnie idealny bo bardzo odświeżał i pozostawiał uczucie czystej skóry.

Żel ma bardzo fajne, praktyczne opakowanie, które sobie zostawiłam i przelewam żele które są np. w tubkach.

Cena jest taka sobie, mógłby być trochę tańszy. Za to dostępność jak najbardziej na plus.

Raczej nie polecam osobom z suchą skórą wrażliwą tym bardziej.

Może kiedyś do niego wrócę, póki co testuję dalej.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 do ostatniej kropelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973332].usefull || 0 }}% pomocna.