Dabur, Vatika, Coconut Enriched Hair Oil (Olejek do włosów wzbogacony olejem kokosowym)

Nowy olejek Vatika zawiera olej kokosowy oraz nawilżające: ekstrakt z Henny oraz olej rycynowy. Ta unikalna kombinacja składników wzmacnia włosy od nasady aż po końce, dając taką objętość i grubość włosów o jakich zawsze marzyłaś. Olej z kokosa penetruje włos, jednocześnie go wzmacniając i pogrubiając. Olej rycynowy zapobiega wypadaniu włosów. Henna wraz z innymi składnikami odżywia i wzmacnia włosy u nasady.

olejek
nawilżające, odżywiające, wygładzające
bez silikonów

nie zaszkodzi

Kupiłam oryginalny w Maroku.

Trochę mnie przeraziła parafina jako tani rozpuszczalnik. Zapach jest mydłowy niestety, z kokosem nie ma nic wspólnego.

Ja idę z tym olejkiem spać, rano myję głowę. Na plus że generalnie łatwo olej zmyć, nie wzmaga przetłuszczania.

Włosy po nim ładnie błyszczą, układają się, są ujażmione. Nie ma efektu WOW. Nie wiem ile tu działania parafiny a ile olejku.

Ponieważ jest niesamowicie wydajny, nie widzę opcji ponownego zakupu. Tym bardziej że nie działa cudów. Zniszczone włosy i tak musiałam mocno obciąć.

dobry produkt

wydajne i skuteczne ścierwo. Wywołuje trwały efekt - przez 2 tygodnie go nie używałam a włoski robiły się nadal ładne:) nawet olejek rycynowy nie dawał włosom takiego kopa. Ale że to dopiero początek mojej przygody z olejami.... wypróbuje resztę olejków:D
Włosy zrobiły się grubsze, podrosły, końcówki się W OGÓLE nie rozdwajają:) włosy nadal się trochę puszą, ale jak porównując ze starymi zdjęciami, to zastanawiam się, jakim cudem mi wstyd wtedy na ulice wyjść nie było.
Włosów wypada niewiele w porównaniu ze stanem poprzednim.
Pół gwiazdki za zapach. Niektóre wizażawianki powiedziałyby, ze pięknie pachnie cytrynami - dla mnie ewidentnie wali domestosem.
zapach utrzymuje się bardzo delikatnie na włosach przez jakieś 3-4 dni.
Nie czekaj. Kup teraz. Będziesz się śmiała w twarz fryzjerowi oferującemu nową dobrą odzywkę do włosów.:)

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe opakowanie

świetny olejek!

To moja pierwsza przygoda z olejkiem do włosów, pierwsza ale bardzo udana :) olejek stosuję na różne sposoby :
1) wsmarowuję go w skórę głowy oraz nakładam na całą długość włosów i zostawiam na noc (rano wystarczy raz umyć włosy, żeby dokładnie go zmyć)
2)nakładam go godzinę przed myciem włosów
3)"maczam" w nim same końcówki przed snem
Czuję , że moje włosy są mi za to wdzięczne :) odkąd stosuję olejek stały się miękkie,bardzo błyszczące i jakby zdrowsze, nie wiem czy działa w jakiś sposób na porost włosów, ale to się pewnie okaże za kilka miesięcy. Jest bardzo bardzo wydajny, stosuję go już od miesiąca, a z buteleczki ubyły może 2 cm! Na pewno stał się nieodłącznym elementem pielęgnacji moich włosów :)

Powiem szczerze, że miałam obawy co do tego produktu, ponieważ nie podstawą nie jest olej naturalny ale parafina. Skusiłam się dopiero gdy mogłam "na żywo" dotknąć i obejrzeć ten kosmetyk... i nie żałuję :)

+ nawilża i odżywia włosy
+ wystarczy go nałożyć 1-2 h przed myciem
+ poza parafiną ma dużo ciekawych składników
+ jest wydajny (bardziej niż Vatika w zielonym opakowaniu)
+ stymuluje wzrost/odrost włosów
+ ładnie pachnie

- troszkę trudno się zmywa (to przez parafinę)

Na prawdę polecam :ehem: na pewno kupię jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca