Pureness, Blemish Clearing Gel (Żel na wypryski)

Pureness, Blemish Clearing Gel (Żel na wypryski)

skuteczny i wydajny

miałam raz jak naprawdę moja buzia wołała o pomoc- teraz wszystko w normie i nie miewam już niespodzianek więc nie potrzebuję :)

kiedy już czułam że coś się zaczyna dziać albo po wstaniu rano zobaczyłam że już się zadziało, nakładałam niewielką ilość żelu do wchłonięcia i po kilku godzinach już całość się zasuszała, potem powtórnie nakładałam żel i na drugi dzień niechciane niespodzianki były już tylko wspomnieniem :)

zawsze uzywalam na oczyszczona i umytą skórę po nałożeniu kremu

rzecz fantastyczna polecam każdemu, kilka razy podratowywałam znajome w potrzebie i każdy był zadowolony :)

a przy tym bardzo wydajny

Używam tego produktu od: przez prawie rok

Stanowczo nie.

Specyfik w ogóle się nie sprawdził, zamiast niwelować wypryski, sprawia, że dłużej zostają na twarzy. Mi, po użyciu tworzą się jakieś takie ropne świństwa, co jest jeszcze gorsze, bo wokół tworzy się suchy placek i nawet nie da się tego wtedy zatuszować, bo skóra się odznacza. Nie polecam, może na kogoś inaczej zadziała, nie wiem, dla mnie bardzo słaby preparat. Aplikacja jest w miarę ok, chociaż gdy zbyt mocno się przyciśnie, może za dużo wylecieć. Zapach ok, konsystencja mi nie odpowiada.

nic nie robi!

Jakis czas temu kupiłam ten specyfik na pojawiajace sie "niespodzianki" na twarzy. cóz żel nie dość ze nie "naprawil" zaognionych miejsc a jeszcze pogarszał miejsce na które aplikowalm go. efekt - przesuszone placki na twarzy!!
nie polecam!!!

Używam tego produktu od: przez 3 mce

masaz shiseido

taki sobie

nie zauwazylam raczej wiekszego dzialania produktu... ale na mnie takie preparaty chyba nie dzialaja ;) jest wygodny, ma fajne opakowanie, wydajny, ladnie pachnie, szybko wysycha na skorze... To tyle zalet.
Czy dziala.... wydaje mi sie, ze raczej nie...

Używam tego produktu od:uzywalam

dobry

kupilam ten produkt gdy zrezygnowalam z vichy i z tego sie bardzo ciesze. preparat wysusza krostke i wchlania sie bardzo szybko i jest tak jak reszta produktow bardzo wydajny. ja ie narzekam na zapach wogole mi nie przeszkadza ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Dziala

Rzeczywiscie on dziala,leczy wypryski,nie zostawia jakiejs powloki na skorze,blyskawicznie wchlania.Jest bardzo wydajny,starczyl mi na pol roku.Nie wiem czy kupie go ponownie,poniewaz do takich rzeczy jest wiele innych rownie dobrze dzialajacych za nizsza sume.Ale ogolnie mowiac-sprawdza sie.Wada jest zapach,ale wiekszosc takich kosmetykow tak wlasnie pachnie.

przecietny

Wedlug mnie nic nadzwyczajnego, wypryski goja sie tak jak po innych tego typu specyfikach. Mialam nadzieje, ze male skorne problemy szybciej po nim znikna. Niestety nie.

Srednia krajowa

Nie mam jakiegoś strasznego problemu z wypryskami jednak nieraz coś mi tam wyskoczy (zwłaszcza zimą w Polsce). Żel moim zdaniem nie wart swojej ceny, można kupić jakiś za 10 zł i efekt będzie taki sam. Nie zauważyłsm aby ograniczał "wzrost" wyprysku (a zawsze staram się posmarować delikwenta póki jest ledwie wyczuwalny), nie przyspiesza też gojenia. Nie polecam ...

świetny

Wcześniej stosowałam kosmetyki Clinique z linii Anti-Blemish Solution i nie dawały efektów. Kupiłam żel punktowy Shiseido po namowie koleżanki i był to ... strzał w dziesiątkę. Już po pierwszej aplikacji krostka stała się mniej bolesna i mniej zaczerwieniona. Po żelu Shiseido sporadycznie pojawiające się wypryski znikają szybko i bez śladu. Polecam!