Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

Niewiele robi, niestety

Dla mnie porażka. Ostatnio mam duży problem ze skórkami paznokci oraz paznokciami. Skórki są suche i często się zadzieraj, a paznokcie kruche i rozdwajające się. Oprócz intensywnej kuracji witaminowej postanowiłam zastosować jakiś preparat na skórki/paznokcie. Po recenzjach tego kosmetyku uznałam że może to będzie to, niestety produkt jest nie dla mnie.
Ma fajną żelową konsystencje, ale pompka po naciśnięciu wręcz pryska tym gdzie popadnie, nie da się więc najeść produktu na paznokcie, tylko najpierw na dłoń a później na palce. Trochę bezsensu bo nie jest to kosmetyk jak krem do rąk i raczej powinno się umyć później ręce po tym. Za to jest wydajny jedna pompka wystarcza na wszystkie place.
Cóż wcieram i wcieram i nie widzę jakoś specjalnej poprawy, a o wiele lepszy wydaje się zwykły krem do rąk. Stosuję go trzeci tydzień, 2 razy dziennie i tylko trochę poprawia stan moich wysuszonych skórek do umycia rąk. Skończę produkt, bo może potrzebuje on więcej czasu, ale raczej drugi raz nie kupię. Może zmienię zdanie po jakimś czasie, ale na dzień dzisiejszy produkt jest nie dla mnie.

fajne

Bardzo przyjemny, ma fajną konsystencję i przepięknie pachnie,przyjemny w uzywaniu Jest wydajny, jedna mala kropelka na jedną dłoń. całkiem szybko się wchłania, resztę po czasie po prostu zmywam wodą. używam go w miare regularnie, jedynie szkoda ze nie jest w pedzelku

Nic

Żelowa, gęsta dość konsystencja i dobra wydajność, nienachalny zapach i tyle dobrego. Nie zauwaźyłam żadnego pozytywnego działania. Zwykła oliwa z oliwek lub olej rycynowy na moich paznokciach i skórkach robiły więcej dobrego. Sama zmieszałam oliwę, olej rycynowy, kroplę olejku cytrynowego i wit.E i mam naprawdę działające serum do paznokci i skórek.

Ambroziak - zabiegi dla kobiet 35+

Ulubione serum

Miałam zawsze ogromne problemy skórne i z włosami, więc wiadomo, że paznokcie również są dla mnie problematyczne. Serum L'biotici to jedyny produkt, który zauważalnie wpłynął na ich kondycję. Kompleks witamin jest w idealnym zestawie, co sprawia że paznokcie stają się twardsze, błyszczące i nie rozdwajają się. Skórki nie stanowią już żadnego problemu, bo ich nie ma :) polecam!

do powtórnego kupienia

Kupiłam chyba przy różnych okazjach ze 3 buteleczki, i muszę przyznać, że faktycznie pomaga, chociaż szał innych recenzentek wydaje mi się troszeczkę przesadzony :) Produkt ładnie nawilża i uelastycznia, ale nie wzmacnia. Raczej paznokcie nie rosły szybciej ani nie mogłam ich zapuścić dłuższych, ale też stosowałam krótkimi seriami (2tyg z hakiem a potem długa przerwa).
Nie chroni też przed zimnem/ wiatrem/ etc., na zimę byłoby to za mało.

Plusy
+b. ładnie pachnie
+szybko się wchłania
+poprawia kondycję paznokci i skórek
+nie zawiera paskudztw typu aceton i nie jest lakierem

Minusy
-na początku jest żelem, a na palcach już się leje od ciepła
-niepraktyczne opakowanie: jak zgubisz nasadkę, to już nie włożysz do torebki bo pompka sama się naciśnie, no i trudno wykończyć zawartość w pełni
-raczej mało wydajny, albo po prostu to mi szybko schodził (1 opak na ze dwa tygodnie?)
-podobieństwo opakowań z innymi produktami Biowax- kiedyś prawie kupiłabym odżywkę do włosów zamiast tej odżywki!!! grr
-dozowanie- jedna pompka to za mało, dwie już za dużo :(

PS. Cena 18zł?? ja kupowałam w aptece za jakieś 13, a i inne recenzje wskazują na niższe ceny, nie sugerujcie się tym specjalnie.

Używa produktu od: próbka

Szok!

Serum kupiłam przez pomyłkę, byłam pewna, że sięgnęłam po serum do włosów z tej samej linii. Po otwarciu opakowania zorientowałam się, że coś jest nie tak ;) Ale to musiało być przeznaczenie! Serum jest genialne! Zastosowałam je do tej pory dwa razy, a moje postrzępione skórki już zostały ujarzmione! Nie mogę stwierdzić jak serum działa na paznokcie, bo upłynęło zbyt mało czasu odkąd zaczęłam stosowanie kosmetyku, niemniej jednak do pielęgnacji skórek bardzo je polecam! Serum szybko się wchłania, ma delikatny zapach. Gdyby nie pomyłka, pewnie nigdy bym się na nie nie zdecydowała ;)

polecam serum biovax

Serum jest dość wydajne. Jedno opakowanie starczyło mi na trzy tygodnie. Myślę ze paznokcie się wzmocniły tak jak oczekiwałam, Byc może to również zasługa innych środków których stosuję od ponad pół roku, (np. odżywka 8w1 eweline, Sally Hansen maximum growth. )

Jest tanie , za opakowanie zapłaciłam jedyne 11 złotych, Serum Biovax jest o niebo lepsze od regenerum, które ciągle reklamuja w tv. Ma łagodny zapach i co wazne - szybko sie wchłania.

Zdecydowanie polecam

Bardzo porządne choć kleiste

Krótkie wprowadzenie: mam trudne w obsłudze paznokcie. Rosną bardzo szybko, są cienkie i miękkie, do tego równie szybko zarastają pancernymi, suchymi skórkami, które trudno jest odsunąć, bo cieniutka płytka na wszystko reaguje bólem. Poza tym nie miałam do nich zastrzeżeń.
Do czasu. Później odkryłam stemplowanie i poszedł w ruch zmywacz. Bardzo intensywnie, bardzo często, a że jestem niecierpliwa, używałam do zwykłych paznokci zmywacza do hybryd.
W efekcie paznokcie zaczęły się rozwarstwiać i odbarwiać. Nie byłam w stanie zapuścić ich dalej niż dwa milimetry poza różową część. Skórki wyschły na sztywne wióry, zadzierające się do żywego mięsa.
I tu wkroczyło serum.
W ciągu 2 tygodni doprowadziło paznokcie do poprzedniej normy, po kolejnych dwóch dodatkowo poprawiło ich stan: nawilżyło i zmiękczyło skórki, wzmocniło płytkę tak że przestała się rozwarstwiać i nie boli już przy odsuwaniu skórek, usunęło przebarwienia (fakt, 3/4 po prostu zrosło) i co zaskakujące, jeszcze przyspieszyło porost paznokci - teraz jest to ponad 1,5 cm na miesiąc (wcześniej było około 1,2cm).
Serum nie jest absolutnym ideałem - intensywnie pachnie, a ja wolę, kiedy moje dłonie nie pachną niczym; nieco się klei tuż po aplikacji i zostawia paznokcie dziwnie matowe i jakby nieco szorstkie.
Jednak uważam je za znakomity kosmetyk ratunkowy; działało mimo że już po dwóch tygodniach wróciłam do częstego malowania i zmywania paznokci. Teraz używam go co kilka dni, po zmyciu lakieru, aby utrzymać pazury w dobrym stanie.

mój HIT !

Testowałam wiele serum do paznokci ale żaden nie dał tak spektakularnych efektów jak serum Opti Cure.
Od wielu miesięcy borykałam się z problemem cienkich, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Żadne suplementy diety nie dawały poprawy stanu paznokci. Bedąc w aptece, przy samej kasie wypatrzyłam to serum, a że cena była przyjazna - zdecydowałam się. I to był deal życia ;)
Serum stosowałam parę razy dziennie, przez ok tydzień. Żelowa, szybko wchłaniająca się konsystencja zachęca do częstego stosowania, szczególnie, że serum bardzo ładnie się wchłania.
Efekty ? Już po tygodniu moje paznokcie zrobiły się twardsze, rozdwojona płytka "scaliła się", paznokcie stały się błyszczące, po prostu ładne :) Teraz już bez obaw mogę pomalować paznokcie nie martwiąc się od odpryski lakieru.
Serum wyposażone jest w pompkę co ułatwia dozowanie produktu, a jego nadmiar można wetrzeć w skórę dłoni.
Ponieważ w zasadzie cały czas mam pomalowane paznokcie co być może powoduje po pewnym czasie przesuszenie płytki, co jakiś czas funduję sobie taką kurację serum i paznokcie są nie do poznania.

W życiu bym nie przypuszczała, że to taki hit

To moje pierwsze w zyciu serum do paznokci. Nigdy bym nie pomyślała, jak skuteczny może to być produkt.

Moje do tej pory zawsze bardzo łamliwe paznokcie, których nigdy nie byłam w stanie zapuścić, nagle zrobiły się super mocne. I to tak mocne, że wczoraj, gdy uderzyłam się w palec tak mocno że go wybiłam, cała część "nieprzyrośnięta" do palca ODGIĘŁA SIĘ O 90% odstając od paznokcia, ale paznokieć SIĘ NIE POŁAMAŁ! Prędzej oderwałby się od skóry niż się ułamał. Od wczoraj to mój absolutny KWC. Na dodatek moje skórki zrobiły się mięciutkie i łatwo się ich pozbyć.

Jedyny minus jest taki, że jedna pompka wyciska znacznie więcej, niż mi na paznokcie obu rąk potrzebne.

kwc

Moj Kwc.
Od bardzo długiego czasu mialam problem z rozdwajajacymi się paznokciami. Pomogło dopiero to serum. Stosuje je od miesiąca 3-4 razy dziennie, nie malując przez ten czas paznokci. Na początku podchodziłem do serum sceptycznie, ponieważ zakladalam, że 3 tygodnie z niepomalowanymi paznokciami będą skutkować tylko tym, że wszystkie się polamia. Tymczasem nic takiego się nie stalo. Płyta jest mocna, trwalsza, wygladzona, a paznokcie wreszcie przestały się rozdwajac. Ładnie tez rozjaśnia i nablyszcza. Przez to, że stosuje ja regularnie skórki są w stanie idealnym. Nigdy nie miałam tak ładnych i zadbanych paznokci jak teraz. Planuje skończyć opakowanie, wrócić do regularnego malowania i wtedy stosować przed malowaniem, dwa razy w tygodniu. Zobaczymy czy efekt się utrzyma. Póki co jest spektakularny i przerósł moje oczekiwania.
Konsystencja zelowa, momentalnie się wchlania. Jedyny minus to opakowanie z pompka. Mniej więcej od polowy opakowania pompka przestaje spełniać swoją funkcję i trzeba całość odkręcac, aby wydobyć produkt.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Kolejna gwiazdka Biovaxu. :)

Kochane...
Ten produkt uratował moje paznokcie!
Od bardzo, bardzo dawna borykałam się z ogromnym problemem, jakim było bezustanne łamanie się paznokci, rozdwajanie, "falowanie" płytki. Pazurki przybrały nieprzyjemny wygląd, pomimo, że dwoiłam się i troiłam, żeby o nie dbać.
Dosłownie NIC nie przychodziło mi z pomocą. Aż do czasu, kiedy farmaceuta polecił mi właśnie ten produkt, który okazał się zbawienny.
Do użycia go skłoniło mnie kilka faktów:
- jest wolny od parabenów i SLS
- zawiera 8 składników aktywnych
- odżywki do włosów z Biovaxu już nie raz mnie pozytywnie zaskoczyły, więc postanowiłam kolejny raz zaufać tej firmie.

Pazurki rzeczywiście stały się mocniejsze, grubsze, przestały się łapać i kruszyć. Wyglądają na bardziej nawilżone i odżywione, a płytka jest estetyczna, bez efektów falowania.
Aplikacja jest bardzo wygodna, a samo serum szybko wysycha po nałożeniu.

Oprócz paznokci, świetnie działa na wystające, bolące skórki. W okresie zimowym mam ogromny problem właśnie z szybko wysychającymi skórkami i za nic w świecie nie mogłam sobie z nimi poradzić.
To serum dało radę bez problemu.

Ogromnym plusem jest również bardzo ładne, estetyczne opakowanie i piękny zapach, zachęcający do regularnego stosowania.

Serdecznie polecam, naprawdę działa cuda! :)
Maddi

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy