Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Polecam!

Jedna z najlepszych odżywek do włosów. Włosy po niej są miękkie, gładkie i błyszczące. U mnie świetnie się sprawdza. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy. Nakładam na całe włosy od samej nasady ponieważ nie boję się że będą obciążone. A cena za taki super produkt to hit.

Absolutny hit

Absolutny hit, o którym w przypływie wielu nowych kosmetyków często się zapomina. Mimo to zakupiłam ostatnio wersję podróżną i przypomniałam sobie dlaczego kocham tą odżywkę.
Już po jednym zastosowaniu włosy wydają się mocniejsze, niesamowicie się błyszczą i pięknie układają.
Odżywka jest wydajna i ma delikatny zapach, bardzo przyjemnie się ją nakłada.

Średnia.

Kupiłam odżywkę ze względu na to, że polecało mi ją dużo osób i ma dobry skład, jednak nie zrobiła u mnie jakiejś rewolucji.
Butelka mała, bardzo poręczna.
Zapach, słodko-mdły, mnie trochę drażnił.
Włosy były nieco bardziej miękkie, i gładkie od nasady ale dość mocno się puszyły na końcach.
Dodatkowo odżywka nie nie pomaga w rozczesywaniu włosów...
Duży plus za skład : brak barwników, aromatów, konserwantów, silikonów, parafiny, jednak działanie takie sobie.
Myślę, że będę korzystać ale raz na jakiś czas, produkt sam w sobie jest dobry ale niekoniecznie do moich włosów które są trudne do rozczesania i lubią puszyć się przy końcach.
Odżywka nie obciąża, ma dobrą konsystencję, nie podrażnia ani nie uczula.

Dobra odżywka do suchych i zniszczonych włosów.

Od wielu lat testuje różne odżywki do moich długich i trochę zniszczonych , przesuszonych na końcach włosów. Testowałam produkty z różnych półek cenowych. Ostatnio jest trochę bardziej świadomym konsumentem i staram się kupować kosmetyki o naturalnym składzie. Ta odżywka skusiła mnie składem i ceną. I powiem szczerze - że nie miałam dotychczas tak dobrej odżywki w tak niskiej cenie. Wiekszość odżywek, które miałam okazję spróbować - nie dawały uczucia nawilżenia włosów a po ich umyciu, musiala dodatkowo aplikować odżywke w spray-u bez mycia, by móc moje włosy rozczesać.

Bez szaleństwa

Odżywka z naturalnym składem, to się ceni. Ale mówiąc szczerze, niewiele dobrego zrobiła z moimi włosami. Na pewno ich nie nawilżyła. Mam włosy rozjaśniane, lekko przesuszone. Te odżywka im nie pomogła. Zapach też jest dla mnie raczej odstraszający. Szampon z tej serii jest całkiem w porządku, ale odżywka nie spełnia swojej funkcji.

Nic specjalnego

Kupiłam odżywkę zachęcona dużą ilością pozytywnych opinii i naturalnym składem. Niestety, nie zachwyciła mnie tak, jak niektórych, a przede wszystkim - nie spełniła swojego podstawowego założenia, tj. nie odczułam po niej, żeby moje włosy były nawilżone. Gładsze? Owszem. Miękkie? Z całą pewnością. Ale nadal suche. Może nieco łatwiejsze w rozczesywaniu.
Na minus też (przynajmniej w moim przypadku) wydajność, musiałam jej użyć więcej, niż innych odżywek. Jeśli chodzi o plusy, na pewno cena, dostępność i skład. Działanie takie sobie. Podsumowując, nie ma szału.

Niestety nie dla mnie

Zachęciła mnie cena produktu jak opinie, które są wyśmienite. Jednak po pierwszym użyciu STARSZNIE SIĘ ZAWIODŁAM. Po umyciu włosów moje włosy stały się strasznie spuszone, chociaż zawsze są takie ale to przeroslo moje granice. Ciężko się rozczesywaly. Jedyne plusy tego produktu to cena i ładny zapach.

świetna cena, dobry produkt

do codziennego pierwszego mycia świetny! idealnie usuwa zanieczyszczenia z włosów, dodatkowo delikatnie nawilża, ułatwia rozczesanie i przygotowanie włosów pod drugą fazę mycia, ewentualnie nałożenie odżywki. Nie jest ciężki, nie obciąża włosów, bardzo ładnie pachnie.

biovege odżywka!

Cieszę się, że Rossmann ma w swojej ofercie wegańskie kosmetyki, które nie powodują szkody środowisku. To ważne, żeby być świadomym konsumentem :) Nie zawiodłam się jeszcze nigdy na produktach Alterry. Szampon, maska, teraz odżywka :)

Średniak

Kupiłam dość przypadkowo na promocji 2+2 musiałam dobrać cokolwiek. No skoro za daaarmoo :D wyznawczynie wegańskiego stylu życia z niewymagającymi włosami powinny się zadowolić-bez urazy!
No taki poprostu przeciętny, nie robi nic szczególnego, ale nie jest najgorszy. Fajnie się po niej rozczesuje włosy, nie puszą się bardziej niż bez.

zbawienie dla włosów

Włosy miękkie, nawilżone, łatwo się rozczesują i układają. Mam wpłosy grube i gęste z tendencją do puszenia się i czasami układają się w cały świat. Po użyciu tej odżywki nie muszę używać prostownicy, ona wydobywa naturalne piękno moich włosów. Polecam też po farbowaniu!

Granat jak nic

Ostatnio zagłębiam się w metodę CG oraz OMO i ta odżywka jest tam polecana, jako jedna z tańszych, a na prawdę dobrych. Puki co stosuje ja tak, jak stosuje się odżywki tzn pozostawiam na jakiś czas, spłukuje. Moje włosy dają się rozczesane , są lśniące, lejące się. Po ploppongu nabierają fajnego skrętu bez żadnych innych wspomagaczy. Muszę sprawdzić jakie inne zastosowania ma ta odżywka, bo u mnie serio się sprawdza.

NAWILŻENIE, GŁADKIE WŁOSY, MIĘCIUTKIE,MNIEJ WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW!

Zacznę od tego że moje włosy wymagają pielęgnacji ponieważ są wysokoporowate, co oznacza że są zniszczone. Dbam o nie jak mogę, inwestowałam w różne produkty, wydawałam dużo pieniędzy ponieważ chciałam osiągnąć je odbudować i wpłynąć na ich porost oraz nawilżenie.

W końcu po 3 latach prób by znaleźć coś idealnego, stwierdziłam że koniec z marnotrawstwem pieniędzy na drogie szampony i odżywki bo nijak mi pomagają. Mieszcząc się w mniej niż 30 zł, zakupiłam maskę, odżywkę i szampon Alterra ponieważ uważam że najlepiej trzymać się jednej marki,tzn odzywka+maska+szampon tej samej firmy.

Wybrałam produkty z granatem,te nawilżające. Powiem szczerze że samo stosowanie szamponu odradzam. SZAMPON MA TYLKO OCZYSZCZAĆ WŁOSY,o resztę dbają odżywki i maski. Sama maska mnie tak nie zadowoliła ponieważ raz jest fajnie a raz nie jeśli chodzi o włosy,może złe określenie ale uważam że zbyt silnie działa na moje włosy ponieważ przy dłuższym trzymaniu na głowie <owinięte ręcznikiem > sprawia że włosy te malutkie które wychodowalam dzięki Redical med to mi sterczą. Dlatego już wam opisuje jak stosować trzy produkty aby uzyskać efekt nawilżonych mięciutkich włosów.

Mój sposób jest taki. Najpierw maska. Trzymajcie ją 10-15 min,nie więcej. Spłuczcie wodą i teraz uwaga. Odżywka na końce! Tymczasem szampon na skalp głowy i masujcie , rozprowadzcie szampon i spukajcie. A potem odżywkę nałóżcie tak aby nie nałożyć na skalp głowy. Dajcie sobie chociaż 2-3 minutki i dopiero spłuczcie. Dajcie samoistnie wyschnąć włosom,dajcie im by wchloniły wszystko,zobaczycie że uzyskacie efekt nawilżenia, gładkich włosów. Zauważyłam też że włosy zaczęły mi mniej wypadać a powiem wam że borykałam się z tym problemem. Jeśli użyjecie suszarki to nie osiągnięcie żadnych efektów. To trochę jakby zrobić coś dobrego a zaraz potem działać złem.

Jeśli chodzi o to że zauważyłam że mniej włosów wypada to wydaje mi się dlatego że brakowało im po prostu odpowiedniego nawilżenia a ja katowałam je szamponami przeciw wypadaniu przeróżnymi.