Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Słabo

typ włosa : włosy cienkie, przetłuszczające się, wierzchnia warstwa przesuszona, z tendecją do plątania

Kupiłam odżywkę zaciekawiona i zachęcona opiniami lecz u mnie niestety się nie sprawdziła. Szukając tego typu kosmetyku oczekiwałam nawilżania, łatwiejszego rozczesywania. Niestety efekt był zupełnie odwrotny a nawet pogarszający stan włosów.
Włosy po zastosowaniu wraz z szamponem są szorstkie, ciężkie do rozczesania, suche, sianowate.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546336].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie nabłyszcza

Moje włosy: suche, matowe, szorstkie.
Po użyciu odżywki: pięknie błyszczące, gładkie, nawilżone, a więc odżywka naprawdę działa.
Poza tym:
- pięknie pachnie
- ma dobrą, lekką, śliską konsystencję
- dobrze się spłukuje, nie obciąża włosów, nawet nałożona w większej ilości
- ma wygodne opakowanie, które stoi na głowie i pozwala zużyć cały produkt do końca
- przystępna cena
- dostępność: Rossmann.

Ogólnie: odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta, jestem z niej bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539376].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham.

Idealna odżywka! Silnie nawilża, wygładza i zmiękcza włosy. Absolutnie nie przyśpiesza ich przetłuszczania. Ułatwia rozczesywanie włosów i ładnie je dociąża. Wielki plus za to, że bardzo dobry skład.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528596].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Super!

Cudowna odżywka, moje włosy ją uwielbiają no i ja też za skład,działanie i za zapach :) Jako włosomaniaczka przetestowałam setki odżywek, ale ta jest jedną z moich ulubionych. Działa na moje włosy cudnie, nawilża je nie obciążając ich, są miękkie, lśniące i fajnie się po niej rozczesują. Zapach jest przepiękny i nawet długo się utrzymuje. Co do wydajności... przy moich długich włosach nie jest źle :D Można ją kupić w każdym Rossmannie za przystępną cenę. Ogółem polecam zawsze do niej wracam, może kogoś włosy również ją pokochają tak jak moje :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523921].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Zużyłam dwie buteleczki tej odżywki.
PLUSY:
dostępnosć
cena
zapach jest cudowny
przyjemna aplikacja
łatwo się zmywa
włosy łatwiej się rozczesuje
przyjemnie pachną po prysznicu
dobra jako baza do laminowania / olejowania

MINUSY:
nie robi żadnego efektu wow, zwykła odżywka, dlatego już do niej nie wrócę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515336].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Kupiłam ją bo czytałam dużo dobrych opinii, niestety na moich włosach się nie sprawdziła. Podoba mi się zapach ale nic więcej. Włosy mam po niej poklejone. Może kiedyś dam jej szansę i jeszcze raz kupię:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514521].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Odżywka bardzo dobra. Cała ta seria do włosów okazała się być bardzo dobra dla moich włosów. Ale tu o odżywce:
Włosy są po niej miękkie, lśniące, kropla olejku na końcówki i wyglądają jak prosto od fryzjera. Łatwo się zmywa z włosów, i łatwo się rozczesują. Co ważne dla mnie nie obciąża włosów. Muszę powiedzieć że jest bardzo wydajna. Nawet ta mała podróżna wersja 50 ml starcza na kilka dobrych razy. Jak na tę wydajność cena w porządku. Jestem na tak i będę nadal ją kupować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500306].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemna!

mogłabym używać tylko dla samego zapachu - jest piękny :)
a jednak na plus jest nie tylko zapach: po odzywce mam miękkie, błyszczące, dobrze układające się włosy, gdy użyję odżywki, nie mam żadnych problemów z rozczesaniem włosów, a bez niej, jest bardzo ciężko ;)
cena niska, odżywka jest bardzo wydajna :) nie zauważyłam żadnych minusów.
polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494096].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo fajny szampon,
dobrze odżywia włosy, nie używałam żadnej odżywki
ładnie pachnie,
nie miałam problemów z rozczesywaniem,
dobrze się pieni,
jest wydajny,
nie widziałam wzmożenia się łupieżu czy swędzenia skóry głowy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480571].usefull || 0 }}% pomocna.

tak

Odżywki warto użyć chociażby ze względu na piękny zapach. Konsystencja zbita nie przelewa się. Jak na tak małe opakowanie bardzo wydajna. Zapach utrzymuje się na włosach. Odżywka zdecydowanie ułatwia rozczesywanie nie obciąża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476431].usefull || 0 }}% pomocna.