Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

słaba

typ włosa : włosy cienkie raczej proste średnioporowate, przetłuszczające się, wierzchnia warstwa przesuszona, z tendencją do plątania i suche na końcach

Nie zauważyłam wielkiej różnicy na moich włosach.
Co innego Dove z olejami czy regenerum.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606971].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne działanie

To naprawdę świetna odżywka - włosy są po niej bardzo nawilżone, lśniące i odżywione. Z naturalnej serii Rossmana, więc ma fajny skład. Mocny zapach granatu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594736].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem, całkiem

Produkt kupiłam w promocji. Cena była bardzo korzystna, jak dla produktu o naturalnym składzie. Nie uczula mnie w najmniejszym stopniu, w przeciwieństwie do niektórych innych szamponów i odżywek. Działanie jest w miarę OK, choć wolałabym aby bardziej zmiękczał i ułatwiał rozczesywanie włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592651].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

W porządku

Na długości włosów sprawdza się godnie – skutecznie radzi sobie z rozplątywaniem i dyscyplinowaniem po zastosowaniu łagodniejszych szamponów. Włosy są gładkie i sypkie. Na skórze głowy wyłącznie mi się nie sprawdza, ale to dlatego, że mój skalp od zawsze średnio znosi zawartość alkoholu w składzie. Polecam dla włosów suchych. Na tłustszych chyba bym nie ryzykowała, bo konsystencja jest dość treściwa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581326].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Odżywka dosyć dobrze się sprawdziła na moich włosach , nie obciążała ich , dobrze zmiękczała włosy , lepiej się rozczesywały , ma ładny zapach który pozostaje na włosach ale jakiegoś dużego nawilżenia to ja u siebie nie zauważyłam . Jest wydajna bo mała jej ilość starcza na długie włosy , jest gęsta. Z szamponem z tej serii działa lepiej niż solo. Może się jeszcze skuszę na jej kupno.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577871].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Jedna z lepszych odżywek do włosów, nawilża, przy czym nie obciąga włosów ani nie zwiększa przetłuszczania. Dobrze się rozprowadza, ma bardzo dobry skład, łatwo dostępna, często w promocji a cena wyjściowa to ok 10 zł.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569456].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Włosy mam tłuste u nasady, suche i zniszczone na końcach.

Nie zauważyłam wielkich efektów, minimalna poprawa struktury włosów widoczna głównie gdy są mokre (są wtedy wygładzone i śliskie), po wyschnięciu nie widać już efektu nawilżenia i wygładzenia.

Mimo wszystko plusy za:
- skład,
- cenę (częste promocje),
- dostępność,
- wydajność.

Można ewentualnie wypróbować :P

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561446].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabo

typ włosa : włosy cienkie, przetłuszczające się, wierzchnia warstwa przesuszona, z tendecją do plątania

Kupiłam odżywkę zaciekawiona i zachęcona opiniami lecz u mnie niestety się nie sprawdziła. Szukając tego typu kosmetyku oczekiwałam nawilżania, łatwiejszego rozczesywania. Niestety efekt był zupełnie odwrotny a nawet pogarszający stan włosów.
Włosy po zastosowaniu wraz z szamponem są szorstkie, ciężkie do rozczesania, suche, sianowate.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546336].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie nabłyszcza

Moje włosy: suche, matowe, szorstkie.
Po użyciu odżywki: pięknie błyszczące, gładkie, nawilżone, a więc odżywka naprawdę działa.
Poza tym:
- pięknie pachnie
- ma dobrą, lekką, śliską konsystencję
- dobrze się spłukuje, nie obciąża włosów, nawet nałożona w większej ilości
- ma wygodne opakowanie, które stoi na głowie i pozwala zużyć cały produkt do końca
- przystępna cena
- dostępność: Rossmann.

Ogólnie: odżywka spełnia wszystkie obietnice producenta, jestem z niej bardzo zadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539376].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham.

Idealna odżywka! Silnie nawilża, wygładza i zmiękcza włosy. Absolutnie nie przyśpiesza ich przetłuszczania. Ułatwia rozczesywanie włosów i ładnie je dociąża. Wielki plus za to, że bardzo dobry skład.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528596].usefull || 0 }}% pomocna.