Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Dobra!

Odżywka dobrze działa na moje włosy. Są miękkie, delikatne w dotyku, odzywione i nawilzone. Czesto ją uzywam bo jak na swoją cene jest bardzo dobra. Mam świadomość że na rynku są o wiele lepsze odżywki, ale i tak bardzo przyjemnie korzysta mi się z tej.
Jej zapach wydaje mi się taki "orientalny". Jest bardzo przyjemny. Konsystencja jest dla mnie także bardzo dobra. Opakowanie ładne i estetyczne.

Bardzo dobra odzywka

Na moje włosy ta odżywka dobrze działa. Są po niej gładkie, miękkie i przyjemnie pachną. Odzywka je dobrze nawilża. Moim zdaniem zapach jest bardzo ładny, ale nie każdemu może odpowiadać.

Wierzę, że są lepsze

Niestety zawiodłam się trochę na tej odżywce.
Moje włosy są lekko przetłuszczające się u nasady, a puszące się na końcach (ogółem 'niezdyscyplinowane"). Myję je co 1-2 dni nakładając odżywkę Alterra na końcówki moich dosyc długich włosów- mniej więcej od połowy ucha. Odżywka nie przeciąża ich, ale niestety średnio je nawilża... Na początku miałam wrażenie, że działa lepiej, ale jakoś po miesiącu przestałam zauważać jakiekolwiek efekty. Włosy nadal się puszą (może nie tak, jakby puszyły się po szamponie solo). Rozczesywanie jest minimalnie ułatwione. Zapach, z początku przyjemny, po jakimś czasie zaczyna irytować. Zaletą niewątpliwie jest cena (ok. 10 zł) i dostępność (Rossmann).

Konferencja babyliss

mój numer jeden

Długo szukałam, odpowiedniej odżywki do moich suchych, pokruszonych włosów. Zachęcona opiniami, pokusiłam się o zakup i jest. Używam regularnie od dwóch miesięcy, jak dla mnie numer jeden, świetnie nawilża, stan włosów bardzo się poprawił.

Średnia

Odżywka nie zrobiła krzywdy włosom ani też nie zrobiła z nimi nic dobrego. Po z ładnym blaskiem i brakiem obciążenia nie widzę żadnych plusów. Odżywka nie nawilża w żadnym stopniu a o odżywianiu nie ma co mówić

Nic spektakularnego

Zachęcona recenzjami i niską ceną kupiłam, by spróbować. Nie sprawdziła się na moich włosach, słabo nawilża, nie wygładza. Jedyne co dobre to to, że nie zaszkodziła. Kolejnym minusem jest fakt, że ma bardzo drażniący zapach. Nie wiem dlaczego, ale mam od niego mdłości. Jedyne co mogę zakwalifikować na plus to cena, chociaż i tak według mnie nie warto jej nabyć, a także wydajność, jedno opakowanie starczyło mi na około miesiąc, a stosuję odżywki po każdym myciu.

Bardzo dobra odżywka

Jedna z lepszych odzywek jaką miałam.

ZALETY:
- pięknie pachnie
- włosy po niej są delikatne w dotyku
- łatwo rozczesują się włosy
- dobra cena

WADY:
żadne

Super duet z szamponem

Zaczęłam jej używać wraz z szamponem w wersji miniaturowej po 50 ml.
Troch sie obawiałam , ze kiepsko się spisze, ponieważ moje włosy szybko sie przetłuszczają, ale strata ok 2 zł byłaby niewielka.
Nic takiego się jednak nie stało. Włosy są po niej wygładzone, przyjemne w dotyku , bez problemu mozna je rozczesać. Nie puszą się, ale też nie powodują przetłuszczenia.
Mam juz kolejne, duże opakowanie.

Taka sobie

Kupiłam zachęcona opiniami. Włosy po użyciu są nawilżone, łatwo się rozczesują. Jeśli chodzi o kondycję włosów to nie zauważyłam jakieś wielkiej poprawy. Trochę obciąża moje włosy, a suche końcówki to jeszcze większy puch. Ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach przez większość dnia.

Dla mnie super

Mam włosy średniej porowatości z lekko suchymi końcami. Po odżywce włosy dobrze się rozczesują po myciu i nabierają miękkości i sypkości po wysuszeniu. Skład jest super bez silikonów, których nie noszę .

świetna

Zapach odżywki jest świeży, owocowy i nieco słodki. W moim przypadku nie utrzymuje się długo na włosach. Jeśli chodzi o konsystencję jest ona dość gęsta. Produkt łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Niestety nie jest zbyt wydajny. Miałam spore oczekiwania co do działania tej odżywki i nie zawiodłam się. W końcu w składzie jest kilka olejków, z którymi moje włosy się lubią. Odżywka świetnie wygładza, włosy już przy spłukiwaniu są gładkie i lejące się. Po wyschnięciu są miękkie, sypkie i nawilżone, ładnie się błyszczą. Jedyny minus, jaki zauważyłam po zastosowaniu kosmetyku - delikatnie osłabia skręt moich fal.

Fantastyczna

Naprawdę fantastyczna odżywka w rewelacyjnej cenie.
Włosy są po niej miękkie, delikatne i cudownie pachną. Nie puszą się, a wręcz ładnie się układają, choć współpracować.
Może i nie są jakoś super nawilżona, ale przy mojej naprawdę wymagającej skórze głowy radzi sobie świetnie i nie mam po niej łupieżu.
Ma naprawdę fajny skład.
Pięknie pachnie i jest dość wydajna.
Naprawdę super produkt za super cenę.