Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

Sprawdź ceny produktu

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Moje włosy kochają tą odżywkę

Włosy po użyciu tej odżywki są bardzo dobrze nawilżone i nabłyszczone. Nie ma problemów z rozczesaniem po ich umyciu, co bywa moją największą zmorą. Zapach jest bardzo przyjemny i wyczuwalny kilka godzin po umyciu włosów. Niska cena to kolejny atut tego kosmetyku. Dodatkowo jet to produkt naturalny, co jest kolejnym plusem. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że ciężko wydostać z opakowania resztki produktu, ponieważ konsystencja jest dość zbita a opakowanie trochę za twarde

Całkiem dobra!

Odżywkę jest dosyć gęsta. Łatwo można ją rozprowadzić po włosach, nawet mając małą ilość produktu. Przyjemnie pachnie granatem. Niestety aloesu nie wyczuwam, a szkoda;-(
Na moich kręconych włosach produkt sprawdził się dobrze. Włosy były fajne, miękkie w dotyku i dobrze nawilżone. Polecam kupić tę odżywkę, jak za taką cenę to naprawdę warto!

Wykorzystała: kilka próbek

Piękny naturalny zapach!

Pierwszy raz zobaczyłam ją na promocji 2+2 w Rossmannie. Kupiłam i byłam ciekawa bo wydawała się zwykłą tanią odżwyką do wlosów... Lecz zaciekawiło mnie to że jest ona naturalna.. Spróbowałam i będę wracać z ogromną przyjemnością. :)

rozczarowanie

Kupiła po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji. Na początku byłam zachwycona, wygładziła mi włosy, wydawały się nawilżone. Niestety po kilku zastosowaniach bardzo wysuszyła mi skórę głowy, do tego stopnia że pojawił się spory łupież a normalnie nie mam z nim problemów. Po kilku zastosowaniach nie zauważałam żadnych efektów na włosach poza ładnym zapachem i łupieżem głowy.

Lubię do niej wracać

Co prawda jestem wlosomaniaczka i piekne włosy to moje marzenie. Dąże do zdrowych i zadanych włosów i cenię sobie idealne kosmetyki do włosów. A ta odżywka z Alterry lubi się z nimi. Dlatego lubię do niej wracać.
Zalety:
- ładnie pachnie
- wygładza włosy
- nie obciąża ich
- dosyć płynna konsystencja
- cena
Wady:
- nie jest idealna

Używa produktu od: próbka

Bardzo przecietna odzywka

Kupilam ta odzywke przy okazyjnych zakupach w Rossmannie , czytajac na blogach tyle dobrego na temat tej serii do wlosow z firmy Alterra, tym bardziej skusilam sie wyprobowac ,ze jest dostepne miniaturowe opakowanie odzywki.Ale niestety zawiodlam sie , odzywka ta bardzo slabo nawilza, puszy wlosy.Za pierwszym razem nawet byly dosyc blyszczace , ale juz za kolejnym razem to bylo poprostu siano i musialam sie ratowac innymi odzywkami do wlosow.Nie spodziewalam sie takiego zawodu ,bo moje wlosy lubia produkty do wlosow z aloesem.Ale sprawka tego zlego jest ,tak podejrzewam, wystepujacy w skladzie alkohol denat.

dobry produkt

Moje włosy są delikatne ze skłonnością do przetłuszczania się. Ta odżywka nie obciążała ich i dzięki temu nie przetłuszczały się. delikatnie nawilża, ma bardzo przyjemny nie nachalny zapach. Jakość w porównaniu do ceny bardzo dobra

Absolutny hit

Absolutny hit, o którym w przypływie wielu nowych kosmetyków często się zapomina. Mimo to zakupiłam ostatnio wersję podróżną i przypomniałam sobie dlaczego kocham tą odżywkę.
Już po jednym zastosowaniu włosy wydają się mocniejsze, niesamowicie się błyszczą i pięknie układają.
Odżywka jest wydajna i ma delikatny zapach, bardzo przyjemnie się ją nakłada.

Średnia.

Kupiłam odżywkę ze względu na to, że polecało mi ją dużo osób i ma dobry skład, jednak nie zrobiła u mnie jakiejś rewolucji.
Butelka mała, bardzo poręczna.
Zapach, słodko-mdły, mnie trochę drażnił.
Włosy były nieco bardziej miękkie, i gładkie od nasady ale dość mocno się puszyły na końcach.
Dodatkowo odżywka nie nie pomaga w rozczesywaniu włosów...
Duży plus za skład : brak barwników, aromatów, konserwantów, silikonów, parafiny, jednak działanie takie sobie.
Myślę, że będę korzystać ale raz na jakiś czas, produkt sam w sobie jest dobry ale niekoniecznie do moich włosów które są trudne do rozczesania i lubią puszyć się przy końcach.
Odżywka nie obciąża, ma dobrą konsystencję, nie podrażnia ani nie uczula.

Dobra odżywka do suchych i zniszczonych włosów.

Od wielu lat testuje różne odżywki do moich długich i trochę zniszczonych , przesuszonych na końcach włosów. Testowałam produkty z różnych półek cenowych. Ostatnio jest trochę bardziej świadomym konsumentem i staram się kupować kosmetyki o naturalnym składzie. Ta odżywka skusiła mnie składem i ceną. I powiem szczerze - że nie miałam dotychczas tak dobrej odżywki w tak niskiej cenie. Wiekszość odżywek, które miałam okazję spróbować - nie dawały uczucia nawilżenia włosów a po ich umyciu, musiala dodatkowo aplikować odżywke w spray-u bez mycia, by móc moje włosy rozczesać.

Bez szaleństwa

Odżywka z naturalnym składem, to się ceni. Ale mówiąc szczerze, niewiele dobrego zrobiła z moimi włosami. Na pewno ich nie nawilżyła. Mam włosy rozjaśniane, lekko przesuszone. Te odżywka im nie pomogła. Zapach też jest dla mnie raczej odstraszający. Szampon z tej serii jest całkiem w porządku, ale odżywka nie spełnia swojej funkcji.

Nic specjalnego

Kupiłam odżywkę zachęcona dużą ilością pozytywnych opinii i naturalnym składem. Niestety, nie zachwyciła mnie tak, jak niektórych, a przede wszystkim - nie spełniła swojego podstawowego założenia, tj. nie odczułam po niej, żeby moje włosy były nawilżone. Gładsze? Owszem. Miękkie? Z całą pewnością. Ale nadal suche. Może nieco łatwiejsze w rozczesywaniu.
Na minus też (przynajmniej w moim przypadku) wydajność, musiałam jej użyć więcej, niż innych odżywek. Jeśli chodzi o plusy, na pewno cena, dostępność i skład. Działanie takie sobie. Podsumowując, nie ma szału.