Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Skład :)

Oby więcej kosmetyków w takiej cenie i zarazem z tak przyjemnym składem :) pięknie nawilza, i regeneruje. Efektem są mięciutkie wloski pełne blasku bez puszenia. Chętnie do niej wracam

Dobra relacja jakości do ceny

Właśnie kończę drugie opakowanie tej odżywki i w końcu udało mi się ją rozgryźć. Kombinowałam z ilością nakładanego produktu i czasem na jaki zostawiam go na końcówkach. Zostawiony za krótko lub w małej ilości nie ułatwi rozczesywania, zostawiony za długo lub w za dużej ilości obciąży włosy. Dlatego na początku w nią nie wierzyłam, ale koleżanki zwróciły uwagę na zmianę w kondycji moich włosów. Teraz jesteśmy zgraną parą, moje włosy są gładkie, ale nie przeciążone. Kosmetyk ładnie pachnie. Cena jest bardziej niż zachęcająca ;)

Chętnie do niej wracam

Od kilku lat odżywka do włosów Alterra pojawia się na mojej półce w łazience i wracam do niej bez obaw :) Nie jest to cudowny kosmetyk, który zregeneruje włosy naprawdę zniszczone - w tym wypadku trzeba odrobiny chemii i cudu. Ale jeśli oczekujecie delikatnego dociążenia i wygładzenia, nawilżenia i łatwiejszego rozczesywania - spróbujcie!

REMINGTON 80 YEARS OLD

Okropnie puszy włosy!

Uwiodła mnie niską ceną i zapachem. Nie jestem pewna, czy to przez ten alkohol wysoko w składzie, ale już po pierwszym użyciu zamieniła moje loki w wielki puch. Dałam jej jeszcze parę szans i za każdym razem to samo. Bardzo się zawiodłam.

Najlepsza z odżywek!

Najlepsza z odżywek z Alterry, razem z szamponem działają cuda na włosach, po niej włosy zawsze są gładkie, sypkie i pięknie pachną, niezależnie jaki szampon użyłam. Opakowanie mogłoby być ładniejsze, poza tym nie ma się do czego przyczepić, no i cena - the best. W promocji w Rossmanie można kupić już za około 6 zł. Must have dla każdych włosów! Najlepsza odżywka jaką miałam, a już trochę ich było ;) (ze średniej i wyższej półki)

Odżywka nawilżająca Granat i aloes, Alterra

Odejmuję 1 gwiazdkę za to, że odżywka nie nawilża włosów. Włosy są gładkie i miękkie, ale nie nawilżone. Duży plus za naturalny skład, wygodne opakowanie i wydajność produktu, starcza na bardzo długi czas. Zapach jest piękny i świeży. Cena bardzo niska. Dostępna w drogeriach Rossmann ;)

dobra tania odżywka

Kupowałam dużo różnych odżywek droższych i tańszych. Obiecują cuda, ale mało które je spełniają.
Ta odżywka jest niedroga, łatwo dostęna i przyjazna dla włosów. Nie obciąża ich, może w 100% nie nawilża, ale po jej użyciu mam ładne, lśniące włosy.

Odżywka jak odżywka

Kupiłam ze względu na dobry skład, polecany na wielu stronach poświęconych tej tematyce. Ponadto miał ładnie podkreślać fale/loki, a przynajmniej nie przeszkadzać w ich naturalnym wyglądzie ;) Wracam do niego kiedy jestem spłukana ;D

jeden z nielicznych tanich, a dobrych

łatwodostepny produkt niemeickiej firmy, ktory naprawde dobrze sie spisuje na zniszczonych wlosach, polecam, gdybym miał zniszczone wlosy dalej bym kupował, wysoka jakosc, niska cena

Bardzo lubię!
Wraz ze szczotką do wczesywania tworzą świetny duet.
Ładnie pachnie i moje włosy dobrze się przy niej odnajdują.
Nawilżenie jest zadowalające. Żadnych niepożądanych efektów.

Tragedia

Kupiłam ją zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i przez dłuższy czas nie podejrzewałam, że to ona stała się przyczyną puszenia moich włosów. Niby nic wspaniałego z włosami nie robiła, ot taka przeciętna odżywka. Zawsze, po każdym myciu muszę używać odżywek, żeby moje włosy nie plątały się, łatwo rozczesywały i nie puszyły. Po dłuższym czasie używania tej konkretnej moje włosy zaczęły się jednak niemiłosiernie puszyć i wyglądać na zniszczone! Na początku myślałam, że może to wina sezonu grzewczego i zimnego powietrza. Później jednak zerknęłam jeszcze raz na skład i już na drugim miejscu zobaczyłam alkohol. Produkt od razu odstawiłam i zakupiłam dwie inne odżywki, na które moje włosy od razu zareagowały pozytywnie. Nie używam jej już od jakichś dwóch miesięcy i włosy są na powrót zdrowe i lśniące. Nigdy więcej do niej nie wrócę.

Taka sobie

Włosy ani nie nawilżone ani nie przesuszone. Zwyczajnie dziala w polowie gdyz dobrze sie rozczesuja wlosy,ale nie sa nawilzone. Nie podoba mi sie zapach.