Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

Sprawdź ceny produktu

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

dobry produkt

Moje włosy są delikatne ze skłonnością do przetłuszczania się. Ta odżywka nie obciążała ich i dzięki temu nie przetłuszczały się. delikatnie nawilża, ma bardzo przyjemny nie nachalny zapach. Jakość w porównaniu do ceny bardzo dobra

Absolutny hit

Absolutny hit, o którym w przypływie wielu nowych kosmetyków często się zapomina. Mimo to zakupiłam ostatnio wersję podróżną i przypomniałam sobie dlaczego kocham tą odżywkę.
Już po jednym zastosowaniu włosy wydają się mocniejsze, niesamowicie się błyszczą i pięknie układają.
Odżywka jest wydajna i ma delikatny zapach, bardzo przyjemnie się ją nakłada.

Średnia.

Kupiłam odżywkę ze względu na to, że polecało mi ją dużo osób i ma dobry skład, jednak nie zrobiła u mnie jakiejś rewolucji.
Butelka mała, bardzo poręczna.
Zapach, słodko-mdły, mnie trochę drażnił.
Włosy były nieco bardziej miękkie, i gładkie od nasady ale dość mocno się puszyły na końcach.
Dodatkowo odżywka nie nie pomaga w rozczesywaniu włosów...
Duży plus za skład : brak barwników, aromatów, konserwantów, silikonów, parafiny, jednak działanie takie sobie.
Myślę, że będę korzystać ale raz na jakiś czas, produkt sam w sobie jest dobry ale niekoniecznie do moich włosów które są trudne do rozczesania i lubią puszyć się przy końcach.
Odżywka nie obciąża, ma dobrą konsystencję, nie podrażnia ani nie uczula.

Dobra odżywka do suchych i zniszczonych włosów.

Od wielu lat testuje różne odżywki do moich długich i trochę zniszczonych , przesuszonych na końcach włosów. Testowałam produkty z różnych półek cenowych. Ostatnio jest trochę bardziej świadomym konsumentem i staram się kupować kosmetyki o naturalnym składzie. Ta odżywka skusiła mnie składem i ceną. I powiem szczerze - że nie miałam dotychczas tak dobrej odżywki w tak niskiej cenie. Wiekszość odżywek, które miałam okazję spróbować - nie dawały uczucia nawilżenia włosów a po ich umyciu, musiala dodatkowo aplikować odżywke w spray-u bez mycia, by móc moje włosy rozczesać.

Bez szaleństwa

Odżywka z naturalnym składem, to się ceni. Ale mówiąc szczerze, niewiele dobrego zrobiła z moimi włosami. Na pewno ich nie nawilżyła. Mam włosy rozjaśniane, lekko przesuszone. Te odżywka im nie pomogła. Zapach też jest dla mnie raczej odstraszający. Szampon z tej serii jest całkiem w porządku, ale odżywka nie spełnia swojej funkcji.

Nic specjalnego

Kupiłam odżywkę zachęcona dużą ilością pozytywnych opinii i naturalnym składem. Niestety, nie zachwyciła mnie tak, jak niektórych, a przede wszystkim - nie spełniła swojego podstawowego założenia, tj. nie odczułam po niej, żeby moje włosy były nawilżone. Gładsze? Owszem. Miękkie? Z całą pewnością. Ale nadal suche. Może nieco łatwiejsze w rozczesywaniu.
Na minus też (przynajmniej w moim przypadku) wydajność, musiałam jej użyć więcej, niż innych odżywek. Jeśli chodzi o plusy, na pewno cena, dostępność i skład. Działanie takie sobie. Podsumowując, nie ma szału.

Niestety nie dla mnie

Zachęciła mnie cena produktu jak opinie, które są wyśmienite. Jednak po pierwszym użyciu STARSZNIE SIĘ ZAWIODŁAM. Po umyciu włosów moje włosy stały się strasznie spuszone, chociaż zawsze są takie ale to przeroslo moje granice. Ciężko się rozczesywaly. Jedyne plusy tego produktu to cena i ładny zapach.

świetna cena, dobry produkt

do codziennego pierwszego mycia świetny! idealnie usuwa zanieczyszczenia z włosów, dodatkowo delikatnie nawilża, ułatwia rozczesanie i przygotowanie włosów pod drugą fazę mycia, ewentualnie nałożenie odżywki. Nie jest ciężki, nie obciąża włosów, bardzo ładnie pachnie.

Polecam!

Jedna z najlepszych odżywek do włosów. Włosy po niej są miękkie, gładkie i błyszczące. U mnie świetnie się sprawdza. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy. Nakładam na całe włosy od samej nasady ponieważ nie boję się że będą obciążone. A cena za taki super produkt to hit.

biovege odżywka!

Cieszę się, że Rossmann ma w swojej ofercie wegańskie kosmetyki, które nie powodują szkody środowisku. To ważne, żeby być świadomym konsumentem :) Nie zawiodłam się jeszcze nigdy na produktach Alterry. Szampon, maska, teraz odżywka :)

Średniak

Kupiłam dość przypadkowo na promocji 2+2 musiałam dobrać cokolwiek. No skoro za daaarmoo :D wyznawczynie wegańskiego stylu życia z niewymagającymi włosami powinny się zadowolić-bez urazy!
No taki poprostu przeciętny, nie robi nic szczególnego, ale nie jest najgorszy. Fajnie się po niej rozczesuje włosy, nie puszą się bardziej niż bez.

zbawienie dla włosów

Włosy miękkie, nawilżone, łatwo się rozczesują i układają. Mam wpłosy grube i gęste z tendencją do puszenia się i czasami układają się w cały świat. Po użyciu tej odżywki nie muszę używać prostownicy, ona wydobywa naturalne piękno moich włosów. Polecam też po farbowaniu!