Rimmel, Silky Loose Powder (Puder sypki)

Rimmel, Silky Loose Powder (Puder sypki)

Puder sypki nadający makijażowi matowe wykończenie. Lekki, naturalny, nie robi smug. Do każdego rodzaju cery.

Cena: 38 zł

Bardzo dobry

Mam cerę tłustą. Po 1 godzinie moja skóra zaczyna się świecić. Po użyciu tego pudru wytrzymuje od rana do wieczora bez żadnego świecenia. Idealnie dopasowuje się do koloru skóry, jest niewidoczny na twarzy, nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w tracie 1 opakowania

PRAWDZIWY TRANSPARENTNY!

PLUSY:

- po pierwsze jest rzeczywiście transparentny, nie kryje, nie tworzy maski, jest totalnie przezroczysty, nie ma koloru choć wiadomo że jest raczej jasny niż ciemny

- zapewnia totalny, choć płaski mat, świetnie się sprawdzi dla bardzo tłustych cer, dla osób dbających o całkowite zmatowienie cery,

- dodany do pudru pusze bardzo dobrze się sprawdza, łatwo nim wklepać puder, jest duży i gruby i nie zbiera p. podkładu,

- wygodne praktyczne opakowanie,

- mat jest utrzymywany dosyć długo ale p0 pewnym czasie zaczyna się świecić dosyć nachalnie,

- jest bardzo tani jak na jakość jaką reprezentuje a w necie można go nabyć nawet za 15 złoty

MINUSY:

- zero świetlistości i rozświetlenia, jeśli nałoży się go zbyt wiele to może spowodować ze twarz w dziennym świetle będzie wyglądała sztucznie i płasko,

- niezbyt dobrze nakłada się go pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

mały szkopuł...

Posiadam 001 Transparent.

Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie wydajność tego produktu - wystarczy jedno pociągnięcie pędzlem aby cera była matowa. Kupiłam puder w listopadzie i zużyłam dopiero połowę, a używam go prawie codziennie.
Puder jest na twarzy niewidoczny, jakby go nie było. Nie podkreśla suchych skórek, a wręcz ukrywa wszelkie niedoskonałości jeśli nałoży się go ciut więcej. Matuje moją cerę świecącą się w strefie T na kilka ładnych godzin. Nie spływa z twarzy.
Zauważyłam tylko jedną wadę. Długo dochodziłam do tego czym to jest spowodowane. Zauważyłam, że po kilku godzinach na brodzie pojawiają się pomarańczowe kropki, tak jakby z pudru wychodził pigment, czy też się utleniał?? Nie wiem. Myślałam, że to może przez bazę pod podkład, czy też sam podkład, potem że przez krem, ale krem zmieniłam i znów to samo, a może nakładam zbyt grubą warstwę, chociaż to niemożliwe. I dalej zachodzę w głowę o co chodzi. Wydaje mi się, że na brodzie mam po prostu najbardziej tłustą skórę, puder po kilku godzinach wchodzi w jakąś reakcję z wydzielanym łojem i się utlenia pozostawiając dziwne pomarańczowe plamki. Już nie mam pomysłu na nowe teorie :) Poza tym jest świetny, gdyby nie to, nie zamieniłabym go na żaden inny.

Odejmuję gwiazdkę za te dziwne pomarańczowe kropy...

Używam tego produktu od: listopad 2011
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

depilacja metody

Bardzo dobry

Używam 001 transparent i jestem bardzo zadowolona.

Pokrywam tylko partie tłuste i świetnie się sprawdza.

Matuje na długo,nie pozostawia zadnych smug,ładnie stapia się ze skórą pozostawiajac ją aksamitną i matową.

Bardzo wydajny.Nakładam odrobinę na pędzel i opruszam całą buzię.Na większe okazje pędzlem "wciskam"go w skórę by cera była świeża na długi długi czas.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mój pudrowy KWC

Lubię firmę Rimmel. Lubię ich tusz do rzęs, eyelinery, róże, polubiłam puder w kamieniu, często sięgam po błyszczyki. Ten sypki puder to kolejny dowód, że jakość nie musi kosztować tak znowu strasznie dużo. Puder jest doskonały, delikatny i leciutki, długo utrzymuje się na twarzy, jest niewidoczny, a matuje jak żaden inny, przez wiele godzin moja skłonna do świecenia twarz się nie świeci. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Niewidoczny...

Puder, pomimo nie zadowalającego mnie w pełni poziomu zmielenia, idealnie dopasowywał się do mojej karnacji. Nałożony cienką warstwą, na twarzy pozostawał niemalże niewidoczny. Nie podkreślał suchych skórek, matował na dość długo, jednakże zależało to od ogólnej kondycji cery. Nie ciemniał w ciągu dnia, aczkolwiek zdarzało mu się zważyć w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Plus za poręczne opakowanie. Wydajność bez zarzutu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 001 Translucent

Nic szczególnego

Używałam tego pudru razem z sypkim Max Factorem. Ten ma lepiej dobrany kolor niż poprzednik, jednak siteczko doprowadza mnie do szaleństwa. Wielokrotnie dziury się zapychały i trzeba je było odpychać na różne sposoby, dlatego też nie jest wygodny w użytkowaniu, poza tym wymaga poprawek w ciągu dnia. Ogólnie rzecz biorąc, jest taki sobie.

Bez wad :-)

Posiadam kolor transparentny, który pięknie wykańcza makijaż, dopasowuje się do każdego podkladu. Moja wiecznie świecąca się strefa T jest ujarzmiona na kilka godzin. Najbardziej lubię w nim to, że nie robio z twarzy maski, suchej skorupy i nie matuje w taki totalny sposób. Buźka ma satynowy, delikatny glow, co uwielbiam.
Nie wiem co mi odbiło, że kupiłam niedawno puder sypki Estee Lauder. Nie umywa się do rimellka i stoi bezużyteczny na półce.
Gorąco polecam ten puder.
Zapomniałabym dodać, że to produkt megawydajny, także dodatkowy plusik :-)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Mam cerę mieszaną ze świecącą się strefą T. Ten puder dobrze ją matuje tam gdzie potrzeba. Nie odznacza się na buzi, nie tworzy maski. Mam kolor transparentny. Nakładam go dużym pędzlem zawsze na podkład (nakładany na twarz bez podkładu nie matuje), cera jest matowo-jedwabista. Taki efekt utrzymuje się praktycznie cały dzień. Jestem zadowolona z tego pudru, chociaż zaznaczam, że nie mam porównania z innymi. Puder jest dość wydajny, używam go ok. 5 miesięcy kilka razy w tygodniu i została jeszcze połowa opakowania.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszgo

O! raczej nieee

Z pudrem tym wiązałam wiele nadziei... Do tej pory używałam długo Avonu który mi się znudził. Poszukiwałam czegoś innego - fajniejszego tak do 50zł. Mój wybór padła na Rimmel - niestety efekt ładnej cery jest tylko godzinę po nałożeniu, potem moja twarz zaczyna się brzydko świecić jak posmarowana olejem!Nigdy nie miałam takiego problemu dopiero ten puder to uwydatnił. Na 100% więcej go nie kupię i muszę wymyśleć sposób aby go zużyć):

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niczego lepszego nie wymyślono

Widzę, że nie jestem pierwszą, dla której Silky Loose był pierwszym pudrem sypkim ^^ (za to też odejmuję jedną gwiazdkę - nie mam porównania z innymi).
Puder jest delikatny, bardzo jasny (mam transparentny), co dla takiej bladolicej jak ja jest dużą zaletą. Po nałożeniu twarz jest przyjemna w dotyku, aksamitna, zmatowiona, ale nie jest to "płaski" mat - puder ma malutkie drobinki, które delikatnie rozświetlają buzię i ładnie wyglądają zarówno w mocnym słońcu, jak i w sztucznym świetle.
Niestety, efekt matu nie trzyma się zbyt długo - na mojej mieszanej skórze, zwłaszcza w strefie T, wytrzymuje trzy - cztery godziny w idealnym stanie. Potem niby też wygląda dobrze, ale...
Mimo wszystko daję cztery gwiazdki, bo puder jak dla mnie jest bardzo dobry, wydajny (używam codziennie, wystarcza mi na około trzy miesiące), a po małej przygodzie z pudrem prasowanym Bourjois bardzo lubię do niego wracać ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chyba przy nim zostane :)

To moj pierwszy puder sypki, i przy wyborze kierowalam sie glownie cena - nie bylam pewna, czy bede korzystala z pudru regularnie, i dlatego nie chcialam wyrzucac od razu wiekszej kasy na cos, co moglo skonczyc wcisniete do szuflady z rupieciami :) I przez moje wyjatkowe skapstwo trafilam przypadkiem na bardzo dobry produkt ;) Mam wersje transparentna, bo potrzebowalam jedynie matowienia. I jestem bardzo zadowolona :) Puder ladnie matuje (ale nie "plasko") i dlugo sie trzyma. Siteczko z puszkiem od razu wyrzucilam, a puder nakladam pedzlem. Spisuje sie swietnie i pewnie nieraz do niego wroce, tym razem juz nawet nie przez skapstwo ;)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy