Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Essentiels de Chanel

Essentiels de Chanel

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Kategoria
Marka

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Paleta zawierająca sześć typowych chanel'owskich kolorów dobranych kontrastowo: złoto, srebro, czerń, biel, czerwień i beż. Kolory te dają przy wprawnym oku i ręce niekończące się możliwości. Farby te można stosować do wyrównywania, wzmacniania, uwydatniania, rozjaśniania i korygowania dowolnego elementu makijażu. Dodatkowo, ich kremowa tekstura wspaniale zachowuje się pod palcami i zachęca właśnie do tej techniki makijażu.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

niesamowita! :)

Rewelacyjna paletka dla moich skromych potrzeb! :)Niezastąpiona w przypadku awarii prądu ;) - łatwo wyczuć ją dotykiem w łazienkowej szafce, gdy nie ma się w łazience okna. :DA tak poważniej:genialny pomysł!dzięki tym sześciu kolorom można wyczarować całe mnóstwo kolorów - od jasnych, naturalnych, po całkiem intensywne, mocne.Kremowe cienie doskonaje służą jako korektor lub podkład (raczej nakładany punktowo, bo inaczej wystarczyłby na max. 2 razy), róż do policzków, cienie, szminkę, ba! - nawet jako kredka do brwi i oczu. :)Dwa bardziej połyskliwe, czyli złoto i srebro, idealnie wykańczają makijaż - rozświetlają powieki i usta.Nie opanowałam jeszcze używania czarnego "cienia" jako tusz do rzęs, ale myślę, że i to dałoby się zrobić, choć efekt nie byłby raczej spektakularny a delikatny, naturalny.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

intrygująca

Paleta tak jak opisałam w zgłoszeniu daje naprawdę ogromne możliwości kreowania makijaży. Niestety wymaga dość dużej wprawy, zwłaszcza przy posługiwaniu się czarnym kolorem. Jest to piękna, alsamitna czerń, ale dość trudna do precyzyjnego nałożenia. Należy troszeczkę poćwiczyć, pobawić się kolorami a wtedy wykorzystamy wszystkie jej zalety.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  331
  recenzji

  1
  pochwał

  8,85

 3. 3

  13
  produktów

  116
  recenzji

  0
  pochwał

  3,15

Zobacz cały ranking