Riviera, Naturalny przyspieszacz opalania. Do stosowania także w solarium

Riviera, Naturalny przyspieszacz opalania. Do stosowania także w solarium

Naturalny przyspieszacz opalania zawiera pochodną tyrozyny - naturalną substancję przyspieszającą opalanie. Wyzwala ona powstawanie melaniny - pigmentu skóry zapewniającego naturalną opaleniznę.
- przyspiesza opalanie na słońcu lub w solarium
- zapewnia trwałą, niezmywalną opaleniznę
- doskonale się wchłania
- lekko natłuszcza i nawilża skórę
- neutralizuje wolne rodniki
- zawiera filtry UVA + UVB
Jest nie testowany na zwierzętach.

Cena: ok. 11 zł

super

Bardzo szybko opalalam sie po tym kosmetyku niestety nie ma go juz chyba w sprzedazy bo 2 lata go szukam wszedzie ,u siebie w miescie i w necie i nigdzie go nie ma:( A naprawde przyspiesza opalanie.Nie testowany na zwierzetach co jest bardzo wazne.Poperam tylko te firmy:)

dobry

Mam wersję w nowym opakowaniu i muszę powiedzieć, że jest to świetny kosmetyk. Bardzo subtelnie pachnie, wspaniale nawilża moją suchą skórę. Efekt opalenizny faktycznie pojawia się szybciej, jest ona głęboka, w pięknym brązowym odcieniu. Buteleczka może nie zachwyca, ale jest bardzo poręcznai przyjazna w obsłudze.

Lubie go :)

Opalenizna jest po nim ładna, taka złocista :) jest baaardzo wydajny, ma postac przyjemnego mleczka :)rzeczywiscie po nim szybciej się opalam- równo, bez uczuleń :) Dobrze sprawdza się równeiz w solarium. Zapach ma taki sredni, pozostawia leciutlo tłustą powłoke na ciele, wiec nie uzywam go do buzi i tak juz tłustej :D Ogolnie, jest ok i w dodatku tani :) mała pojemnosc, ale mi starcza ona na dwa letnie sezony + solarium od czasu do czasu - zimą , gdy słoneczka brak :)Polecam, udany produkt Polleny :)

depilacja brwi

dobry

Bardzo ładnie pachnie to na pewno,nie brudzi ubran to duży plus,przyspiesza opalanie ale ze względu na niziutki faktor tj 3 mogą sobi pozwolic na niego jedynie osoby o ciemnej karnacji lub juz bardzo opalone inaczej to raczej nierozsądne...Ogolnie dobry nie drogi a ten produkt o ktorym ja pisze ma raczej postac olejku...

fajowy :))

Bardzo lubię ten kosmetyk :) Zawsze przed sezonem letnim zaopatruję się w niego. Jestem osobą bladziutka strasznie, do solarium nie chodzę ze względu na naczynka i z różnych tam innych powodów. Przed strasznymi upałami żeby nie straszyć bielszym odcieniem bieli swojej skóry smaruję się samoopalaczem, ale powiem szczerze, że ani cierpliwa ani systematyczna to ja nie jestem ;) Dlatego jeśli jest tylko taka możliwość, że będę mogła odsłonić gdzieś kawałek mojego bladego ciała to smaruję się tym przyspieszaczem. Jest on w takiej postaci jakby mleczka, wchłania się szybciutko. To nie jest samoopalacz, więc nie brudzi ubrań to po prostu mleczko. Pachnie specyficznie ale jak dla mnie przyjemnie. I rzeczywiście działa.Opalenizna jest szybciej, ma śliczny kolor, skóra po użyciu tego preparatu jest odpowiednio natłuszczona i nawilżona i nie schodzi płatami :) Bardzo go lubię, jest wydajny mimo małej pojemności, bo tylko 50ml. Zauważam tylko same plusy po jego użyciu. Używają go także moje koleżanki i są bardzo zadowolone. Mam jeszcze takie spostrzeżenie może mylne, ale opalenizna po jego użyciu ma śliczny kolorek :) Stosuję na całe ciało i buzię :) No i pewnie dla niektórych też jest to ważne i istotne, że działa on również w solarium .Polecam gorąco :) Dodam tylko, że z tej serii jest jeszcze olejek przyspieszający do opalania, ale on nie jest do stosowania w solarium, tylko na słońce.