LipoCell Bloker, Oliwka do masażu antycellulit

LipoCell Bloker, Oliwka do masażu antycellulit

Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu.
Nie plami bielizny i jest wydajna w użyciu.
Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zmniejsza efekt "skórki pomarańczowej" i wyraźnie wygładza skórę.
Polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry z objawami cellulitu, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych.
Substancje aktywne:
Witamina A, Witamina E, Witamina F, Wyciąg z miłorzębu japońskiego

śmierdziuch w tandetnym opakowaniu

Olejek kupiłam z myślą o samodzielnym masażu całego ciała specjalną szczotką. Niestety, produkt wolno się wchłania, a zapach ma tak odstręczający, że aby go po prostu nie wyrzucić, musiałam go zużyć do produkcji peelingu domowej roboty, ponieważ w ten sposób zużywając go nie musiałam zbyt długo wdychać jego zapachu.

Do tego mój egzemplarz miał niechlujnie wykonane opakowanie z wystającymi plastikowymi elementami na zgrzewie, o które się kilka razy lekko skaleczyłam, ponieważ śliska od kosmetyku dłoń zsunęła mi się po butelce. Całe doświadczenie uważam za nieprzyjemne.

Plusy? Produkt jest tani i wydajny, jego działanie nie zrobi krzywdy komuś, kto ma suchą i wrażliwą skórę, natłuszczenie daje wystarczające, zupełnie standardowe, jak każdy olej.

Używam tego produktu od: produkt używany przez kilka miesięcy w 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

fajny

fajny olejek
stosowałam go do masaży rolką jak i ręcznego
dobra wydajność fajny zapach dobrze nawilża cena do jakości odpowienia
minusów nie zaobserwowałam może poza tym że inne olejki mają lepsze i szybsze efekty

Używam tego produktu od: 5 mc

średnia

nic szczególnego . Na mnie nie działa są dużo lepsze oliwki do masażu w podobnej cenie . jedno jest pewnie nie kupie jej juz nigdy

wady
wysusza skóre
brzydki zapach

wydajność

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 400ml

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

niska ocena za niskie działanie

Oliwka jak oliwka, nic specjalnego.

Efektu antycellulitowego brak. Ot, zwykła taka.

Można kupić za 5 zł dla dzieci i efekt będzie ten sam.

Plusem jest tylko pompka, znacznie ułatwia ona aplikację. Nie trzeba potem dotykać tłustymi rękami opakowania.

Używam tego produktu od: dawien dawna

Niezła

Kupiłam ją z myślą o masażu bańkami.
+cena
+mega wydajna
+ładnie natłuszcza, skóra jest gładka
+łatwo robi się masaż bańkami
+opakowanie z pompką

-zapach chemicznej pomarańczy
-rozlewa się wszędzie, butelka i szafka cała w oliwce
-właściwość antycellulitowe to bujda

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

wydajna

Prawdziwe działanie jakiegokolwiek kosmetyku można poznać dopiero przy regularnym jego stosowaniu. U mnie regularność jest dopiero wtedy, gdy wielka trwoga zawita :)
Wierze, że przy profesjonalnym zastosowaniu oliwka działa. U dobrego masażysty.
Nie zgadzam się z opiniami, że oliwka wysusza. Wręcz przeciwnie, uważam, że wygładza i napina skórę. Wchłania sie bardzo długo i dlatego też jej zastosowanie widze tylko podczas serii odchudzających masaży. Bo ja nie mialam tyle samozaparcia i cierpliwości, żeby ją wmasowywać, wmasowywać.
Zapach dość przyjemny, cena przyzwoita. Jest naprawdę wydajna. Dzieki dozownikowi nic sie nie marnuje. Pewnie kupiłabym ponownie, ale czytam, że to już kategoria "zapomniane". Szkoda.

Używam tego produktu od: nieregularnie kilka tygodni

średnia

Działanie tej oliwki pewnie jest ale przy regularnym stosowaniu. Jak każdrego specyfiku. Troszkę wysusza, działa ściągająco, ale nie jest jesczze tak tragicznie. Tym bardziej ze cena przy takim opakowaniu bardzo niska jest. Łatwo jej używać bo jest dozownik. Rozgrzewa. Ma troszkę chemiczny zapaszek.

Okropny

Ta oliwka nie robi zupełnie nic, a powiedziałabym, że jeszcze szkodzi.
1. wysusza skórę, skóra szczypie, ciągnie i się łuszczy
2. brak działania antycellulitowego
3. brzydki, chemiczny zapach; niektórzy uzurpują tutaj nutę mandarynki
3. dziwna, sucha konsystencja
Jedyne plusy to poręczne opakowanie,duża pojemność i szybkie wchłanianie się kosmetyku.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry.

Niestety nie mogę ocenić jego długoterminowego działania, ponieważ nie używam go codziennie. Tylko wtedy, gdy mam do dyspozycji kogoś, kto mnie pomasuje ;P Oliwka rozgrzewa ciało, nie pozostawia tłustej warstwy i nie brudzi ubrania. Rzeczywiście też łagodzi podrażnienia na skórze . Butelka jest wydajna i można powiedzieć, że wygodna. Oczywistą wadą dla mnie jest zapach- bardzo sztuczny i na pewno dla mnie nieprzyjemny... jednak to kwestia gustu. Cieszę się, że skusiłam się na ten zakup. W sumie na drogeryjnych pułkach nie ma konkurencji i byłam bardzo ciekawa. Żałuję tylko, że nie używałam go codziennie i nie mogę go ocenić pod względem walki z cellulitem ale może kiedyś to nadrobię :)

Papa, cellulicie.

Zdążyłam kupić przed wycofaniem. Duża butla, starczyła mi na dwa sezony!

Przed schudnięcem miałam wiele cellulitu i właśnie ta oliwka mnie uratowała :) zmniejszyła do stopnia teraźniejszego (z masłem ujędrniającym rebuild)- czyli bardzo słabego, dopiero po ucisku zauważalnego.

Jestem zadowolona, lecz nadal potrzebuję ujędrnienia i "zbicia" skóry.

Idealna była do stosowania na mokro i sucho ; (
Nawilżała pachniała pomarańczką.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jedna butla

wysusza skore

jakas dziwna ta oliwka taka sucha a tlusta :) okropnie wysuszyla mi skore nog a dzialania zadnego nie zauwazylam stosujac nawet masazer.Zapach sztuczny i kolo mandarynki to on nawet nie lezal okropnosc

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

super wygładza

Mam suchą skórę, a one ją doskonale nawilżają .
Oliwkę tą najczęściej stosuję na noc, a rano budzę się z nawilżoną, gładka , elastyczną skórą
+ cena
+ ładnie pachnie
+ nie podrażnia
+ nawilża
+ ładnie pachnie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie