Luminelle, Pomadka do Ust Iskrząca

Luminelle, Pomadka do Ust Iskrząca

Pojemność 3,5 g

Kolejny produkt, który ma nam ułatwić i umilić bycie "glamour". Pomadka w standardowym jakże charakterystycznym opakowaniu Luminelle. Tym razem jednak w zmienionej szacie kolorystycznej (jaśniuteńki fiolet). Wzbogacona o olejek z kamelii o wlaściwościach łagodzących.
Formuła nasycona drobinkami perłowymi zapewnia niezwykły połysk i świetlisty kolor. Producent radzi stosować bezpośrednio na usta bądż w połączeniu z błyszczykiem Luminelle w celu uzyskania efektu ultra glamour.
Dostępna w 5 odcieniach.

Cena: 25 zł / 3,5g

A ja jestem bardzo zadowolona!

Mam z wymianki z przemiłą wizażanką (przy okazji pozdrawiam). Trochę w ciemno, bo ani koloru dobrze ze zdjęcia się nie zobaczy ani produktu nie znałam.
Jestem naprawdę mile zaskoczona.
Mam kolorek corail givre, który z koralem nie ma nic wspólnego. To taki jaśniutki róż z delikatnym dodatkiem łososia. Szminka nie jest bardzo kryjąca. Bardzo rozjaśnia usta i daje efekt podobny do mojego ukochanego błyszczyka bourjois 3d kolorek nr 3. Lekko połyskuje. Myślę, że na wiosnę będzie jeszcze fajniejsza!
Pachnie bardzo przyjemnie, mnie bardzo pasują takie owocowe aromaty w pomadkach.
Nie rozmazuje się, nie zbiera w załamaniach.
Nie zauważyłam, żeby wysuszała.
I opwakowanie jest bardzo ładne (nie zgadzam się, że tandetne...takie wesołe i fikuśne) ! Wygląda na solidne.
W zasadzie tej piątej gwiazdki to jej nie dam tylko dlatego, że moim faworytem szminkowym jest inny produkt. Ale takie 4 i pół to bym dała z chęcią.
Polecam:)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: na początki pierwszego

zawiodłam się

Mam ta pomadke w nowej wersji: liliowe opakowanie z czesciowo przezroczysta zakretka nazywa sie to teraz polyskujaca pomadka do ust. Opakowanie ladne, szminka taka sobie, dobrze ze ja dostalam w prezencie od YR ;-) Przedewszytskim kolor ktory zasluguje na pochwale, ale tylko kolor - iskrzaca fuksja. Pozatym rozczarowalam sie, pomadka jest twarda. do tego stopnia ze trudna ja nalozyc na usta (nie lubie pedzelkow zwlaszcza w podrozy) tak wiec przy mocniejszym zastosowaniu zlamala sie. Jak juz uda sie ja nalozyc to moze i polyskuje, kolor calkiem ladny, ale niestety wysusza i sciaga usta. Nie polecam. Poprzednia wersja moze i miala mniej ozdobne opakowanie ale byla lepsza jakosciowo.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsza, niestety sie zlamala i nie zuzyje jej do konca...

fajny efekt i trwałość

Ta szminka ma ładne kolory i bardzo elegancko wygląda na ustach. Można uzyskać zarówno delikatny efekt lekko zabarwionych ust jak i mocniejszy makijaż. Bardzo dobrze wygląda też w połączeniu z błyszczykiem. Jest trwała, ale niestety troszkę wysusza usta i trzeba stosować w połączeniu z czymś nawilżającym dlatego odejmuję 1 gwiazdkę. Polecam

Używam tego produktu od:pół roku

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

jestem zadowolona

To dobra szminka. Bezproblemowo sie nakłada, jest pachnąca, brokat nie wygląda nachalnie i nadaje ustom ładny połysk. Kolor dosyć długo się utrzymuje. Opakowanie jest poręczne, kosmetyk łatwo się wysuwa i jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Przyjemna

Mnie też się podoba. Rzadko sięgam po szminki, wolę błyszczyki, a ta jest czymś pomiędzy. Transparentna, barwi usta na subtelny kolor, można ją spokojnie nakładać bez lusterka.:) Połysk jest równie delikatny, te drobinki nie są jakoś specjalnie widoczne, ale to mi odpowiada. Jedyną wadą jest fakt, że zostają w kącikach ust.:(
Fajna gama kolorystyczna.

niezła

Całkiem fajna szminka. Zawiera w sobie jakieś drobinki złota, ale one specjalnie nie iskrzą..Tzw.technika "iskrząca" doskonaale się sprawdza na ciemnych kolorach.Ja używam rozżarzonego brązu(17933) i dzięki połyskowi kolor nie jest płaski, pięknie uwydatnie usta i nadaje im pełny kształt.Dobrze nawilża. Warta polecenia...