Pharmaceris N, Peeling enzymatyczny - naturalny enzym keratynolityczny, arnika, chlorofil

Łagodny peeling usuwający zbędną, zrogowaciałą warstwę naskórka bez konieczności tarcia. Po zabiegu skóra staje się oczyszczona, gładsza, odzyskuje zdrowy koloryt, łatwiej przyswaja zawarte w kosmetykach substancje czynne.
Swoje właściwości zawdzięcza starannie dobranym składnikom aktywnym:
- enzym keratynolityczny - delikatnie złuszcza martwe komórki,
- arnika - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia,
- chlorofil - intensywnie nawilża, łagodzi i przyspiesza regenerację naskórka.
Peeling polecany jest dla cer z problemami naczynkowymi, jak również w początkowym stadium trądziku różowatego.
Peeling rozprowadzić na twarzy i szyi omijając okolice oczu. Pozostawić na 5 - 8 minut, zmyć tamponem zwilżonym wodą. Stosować raz w tygodniu.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Propylene Glycol, Laureth-7, CI 75810, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Bacillus Ferment, Arnica (Arnica Montana) Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Parfum

Cena: ok. 20 zł / 50 ml

maseczka niewidka

Może i działa, ale tak, że tego nie widać. Żadnego wygładzenia, rozjaśnienia cery, zmniejszenia porów (teraz używam innego peelingu enzymatycznego i owszem wygładza, rozjaśnia i zmniejsza pory) o działaniu na naczynka nie wspomnę, bo nie ma żadnego działania na naczynka! Męczę jedno opakowanie już drugi miesiąc - szkoda pieniędzy.

Nigdy wiecej

Kupiłam cała serie pharmaceris N, kiedy moja dermatolog powiedziala, ze mam problemy z naczynkami. Cały czas myslałam, ze sa to kosmetyki zbawienne dla mojej buzki niestety grubo sie pomyliłam.
Ten peeling nic nie robi to co obiecywal producent i jedyna jego zaleta to wydajnosc naprawde imponujaca przy regularnym stosowaniu. Najprsze jednak jest to, ze powodował u mnie pieczenie, zaczerwienienie i moja buzka wygladała po nim gorzej niz przed jego uzyciem. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:ponad połowa z jednego

zbędny

Peeling lekko wygładza skórę, ale jest to efekt prawie niezauważalny. No, jeśli się uprzeć to można powiedzieć że skóra jest jeszcze delikatnie rozjaśniona. Nic poza tym. Strata czasu (na używanie), pieniędzy i miejsca na półce.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wymęczyłam 1 i ostatnie

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

powoduje pękanie naczynek!!!!

Wszystkim naczynkowcom radzę by pozbyli się tego kosmetyku !!!
Bo może pogłębiać rumień. Od pół roku chodzę na laserowe zamykanie naczynek i gdy kosmetyczka dowiedziała się, że używam tego peelingu kazała mi natychmiast przestać. A to dlatego, że po nałożeniu go skóra zaczyna się rozgrzewać, czerwienieje i część naczyń włosowatych może już się nie obkurczyć i peeling zamiast pomóc zaszkodzi. Dużo bezpieczniejsze i lepsze jest wykonanie zwykłego mechanicznego peelingu. Jestem tego dobrym przykładem. Używając peelingu enzymatycznego mialam straszne problemy z zaskórnikami na czole i nosie, nie mogłam sie powstrzymać i cały czas je wyciskałam przy okazji pogłębiając problem popekanych naczynek na nosie. Teraz uzywam tylko peelingów mechanicznych i stan mojej skóry znacznie sie poprawił, jest lepiej oczyszczona, ma ładniejszy koloryt, stała się gładsza i bardziej napięta.I nie widzę żeby to mialo jakis negatywny wpływ na naczynka.

Używam tego produktu od:używałam przez pare lat
Ilość zużytych opakowań:strach pomyśleć...z 5

nie ta cena

Peeling wygładza skórę, jest bardziej miękka po jego użyciu, raczej nie uczula.
Jednak po zastosowaniu moja twarz była lekko zaczerwieniona, a tego nie spodziewałam się po kosmetykach Pharmaceris i to do cery naczynkowej.
Jak każdy peeling enzymatyczny - szału nie robi:P

Za tą cenę mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: rok temu

Nie polecam

Peeling nie spełnia swych podstawowych zadań:
- słabo oczyszcza
- podrażnia, skóra po jego użyciu piecze i jest zaczerwieniona, szczególnie w okolicach rozszerzonych naczynek
Jest to najgorszy peeling jaki miałam okazję stosować. Nie polecam.

peeling?

Mam mieszane uczucia co do tego peelingu.
Chyba jednak jak nie poczuję na twarzy drobinek a la papier ścierny, to nie uwierzę że to działa :lol:

Peeling lekko wygładza i rozjaśnia cerę, ale to wszystko.
Nie czuję, żeby skóra była mocno oczyszczona, i przyznaję - trochę mi tego brakuje.

Jak dla mnie - zbędne mazidło na półeczce.

Używam tego produktu od: używałam jesienią
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

miły... krem?

Stosowałam go na różne sposoby - bardzo delikatnie wcierałam, wmasowywałam, jednak znacznego efektu peelingującego zbytnio nie spostrzegłam, za to skóra była wyraźnie wygładzona, a przecież o delikatność chodzi w przypadku naczynek... Dodatkowo - przynajmniej w moim odczuciu - preparat ten ma wyraźne właściwości łagodzące, aż trudno uwierzyć, że pod tym względem sprawdzał się znacznie lepiej od kremów z tej samej serii...

Nic nie robi

Kupiłam ten peeling za względu na moją naczynkową cerę. Liczyłam, że nieco złuszczy wierzchnią warstwę naskórka (do tej pory zatwardziale używałam peelingów mechanicznych, wiem, że to bardzo źle). Ma postać lakkiego żelu, raczej przyjemny zapach, ogólnie jest przyjemny w użyciu, ale niestety nic nie daje. Ja po jego zastosowaniu nie zayważyłam żadnmego efektu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobry!

Dla mojej tłustej(:() i lekko naczynkowej cery naprawde dobry. Wygładza z pewnością, spłyca zmarszczki (paskudne 2 krechy z czoła prawie niewidoczne:D:D:D i to po 2 użyciach). Bardzo delikatny zapach, miła nie za rzadka konsystencja- cenie raczej preparaty kremowe. Czy wydajny jeszcze nie wiem bo używam niedawno zatem czy cena nie za wysoka do ilości tez nie moge na razie stwierdzić. Ale jestem pozytywnie zaskoczona uwzgledniajac opinie z wizażu.Ach- skorzystałam z rady jednej z poprzedniczek i peeling wmasowuje przy aplikacji. Generalnie- dobry produkt:);)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

hmm....

Odnoszę wrażenie, że jakość tego peelingu gwałtownie się pogorszyła. Kiedyś bardzo go lubiłam - delikatnie złuszczał moją naczynkową i wrażliwą skórę, pozostawiając ją oczyszczoną, aksamitie gładką i delikatnie zaróżowioną.
Dwie ostatnio kupione przeze mnie tubki nie przyniosły zakładanych efektów - właściwie żadnych(!)
Tymczasem pożegnam się z peelingiem Pani Eris. Gdy minie mi rozgoryczenie dam mu jeszcze trzecią szansę ;)

nie działa

W moim odczuciu peeling w ogóle nie działa. Nie ma absolutnie żadnego działania, ani nie złuszcza, ani nie wygładza - nic, zupełnie żadnego nie daje pozytywnego efektu. Szkoda pieniędzy i skóry, która kontaktuje się z kolejnym kosmetykiem, a zuepłnie niepotrzebnym, bo nieskutecznym.