Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water]

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

• Aqua,

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 40

Rewelacja

Świetny płyn micelarny.
Oczyszcza twarz z brudu, sebum i zanieczyszczeń. Dodatkowo pięknie zmywa makijaż (nawet wodoodporny), a przy tym w ogóle nie szczypie w oczy.
Nie zostawia ciężkiej warstwy na twarzy, ani jej nie wysusza.
Jest w sam raz. Powinien dać radę nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226083].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 263

Nie bardzo

Jako, że jestem jak sroka i lubię wszystko co się świeci, to jak tylko zobaczyłam na półce opakowanie z holograficznym efektem, natychmiast po nie chwyciłam.

:) + dobrze oczyszcza twarz po całym dniu
:) + dobrze usuwa makijaż
:) + nie podrażnia, nie szczypie w oczy
:) + nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze
:) + ładne i kolorowe opakowanie
:) + dostępność - jest chyba wszędzie
:) + jest wydajny
:) + cena też na plus, można go także często dostać w promocji

:( - bardzo nieergonomiczne opakowanie
:( - zatyczka rozwaliła się! Najpierw odpadła jej połowa, czyli wisiała na włosku, chwilę potem odpadła cała. Wszystko to wina tej kulki na górze - przepraszam, ale po co ona? Ani funkjonalna, ani estetyczna.
:( - nie nadaje się do zabrania w podróż! Zatyczka na 100% otworzy się sama, stracimy całą zawartośc opakowania a nasze ubrania w walizace mokre będą od płynu micelarnego.

Przez to opakowanie odejmuję aż 2 gwiazdki gdyż teraz stoi mi na półce otwarta butelka, którą nietrudno mi szturchnąć i wylać, pomijając także fakt, że jest to niehigieniczne.

Nie kupię ponownie, bo cudów nie robi aby użerać się z tym opakowaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 147

cudowny produkt

Płyn dostałam w prezencie i to był strzał w 10 ! Używam tylko do demakijażu oczu, jestem bardzo zadowolona bo płyn idealnie zmywa tusz, cienie, kreskę. Nie wiem jak sprawuje się przy makijażu wodoodpornym bo nie stosuję ale przy codzienny, jest ideałem :) Nie podrażnia, nie uczula, nie ściąga delikatnej skóry pod oczami. Wystarczy niewielka ilość żeby ładnie zmyć makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194033].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 33

Ideał

Zakupiłam go po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Nie zawiodłam się. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zmywa cały mój makijaż i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Ja jednak zawsze na koniec myję twarz odpowiednim żelem do mycia twarzy. Nie podrażnia. Ma fajne opakowanie. Jedynym minusem jest fakt iż został wycofany z Rossmanna (mam nadzieję że w innych drogeriach będzie dostępny)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178588].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jeden z lepszych kosmetyków tego typu.

Jeden z moich ulubionych płynów micelarnych do demakijażu, do którego chętnie wracam. Choć ostatnio zastąpił go płyn micelarny dwufazowy, to jednak tego używałam jako pierwszego i to w dodatku bardzo długo.
+ dobrze zmywa makijaż
+ nie podrażnia
+ skóra jest odświeżona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160396].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Niezawodna.

Woda micelarna ma same plusy:

+ nie podrażnia
+ dokładnie zmywa makijaż
+ nie pozostawia tłustego filmu na twarzy
+ super cena
+ ekonomiczne duże opakowanie

Tylko dlaczego Rossmann ją wycofał :( Gdzie ją teraz kupię ;(

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128471].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Najlepszy

Do zmywania makijażu używam tylko płynów micelarnych. Przeszłam chyba wszystkie od drogich dermokosmetyków, po te najprostsze za kilka złotych. I żaden, naprawdę żaden - nie działa tak świetnie jak Płyn Bourjois.

Jest niedrogi, ładnie pachnie, jest go całkiem sporo w buteleczce. Co więcej - jest wydajny.

Jednak najważniejsze - w ogóle nie piecze i nie podrażnia mojej skóry. Nawet Vichy sporo gorzej się spisało od tego płynu micelarnego.

Polecam serdecznie osobom z mieszaną cerą, lekko wrażliwą, lubiącą witać co rano nieprzyjemnymi niespodziankami.

Mój hit.

Używam tego produktu od: z przerwami dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: koło 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093436].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 62

Skąd te dobre oceny?

Kupiłam ten płyn żeby sprawdzić o co tyle szumu, i co ja mogę powiedzieć. Co prawda mam cerę z popękanymi naczynkami na policzkach która reaguje sporym zaczerwienieniem. Po przemyciu cera piecze i jest przysłowioły burak , co prawda płyn zmywa ale nie wszystko za pierwszym razem potrzeba dwóch płatków. Oczy też pieką i są podrażnione więc mówię NIE. Zgadzam się że wadą jest zamknięcie na klik, za twarde i zatyczka szybko się może urwać. Co do butelki jest przezroczysta i widać ile jeszcze produktu nam zostało jestem za takim rozwiązaniem, o wydajności nie będę się wypowiadać nie mogłam się doczekać aż się skończy.

Używam tego produktu od: Od sześciu tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1068601].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Fajny

Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie,porządnie zmywa makijaż, nie podrażnia ani nie wysusza. Szkoda trochę, że ma parabeny w składzie, ale później i tak przemywam twarz żelem, więc jakoś to przeżyję.

Plusy
*cena
*dobrze usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny
*nie podrażnia

Minusy
*za duży otwór w butelce- płynu wylewa się za dużo i przez to starcza na krócej
*parabeny w składzie

Ilość zużytych opakowań: Ok. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042959].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Niska cena, wysoka jakość

Przez lata używałam kultowego płynu micelarnego Bioderma. Będą w Rossmannie przykuła moją uwagę ładna buteleczka tego produktu. Postanowiłam zaryzykować i skusiłam się na produkt który kosztował na promocji 10zł ! Zmywanie nim makijażu to czysta przyjemność. Nie podrażnia oczu, aplikator zapobiega wylaniu zbyt dużej ilości. Polecam każdemu kto nie chce przepłacać !

+cena
+ładne opakowanie
+dostępność
+nie podrażnia
+zmywanie nim makijażu to przyjemność :)

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041307].usefull || 0 }}% pomocna.