Couleurs Nature, Lakier do paznokci odblaskowy

Couleurs Nature, Lakier do paznokci odblaskowy

Kolory natury w wersji odblaskowej. Duża gama pięknych kolorków. Lakier jest dość gęsty, ale dzięki temu nie trzeba nakładać kilku warstw emalii. Dość trwały i odporny na uszkodzenia.

Cena: 9,5eur / 10ml

nie dla mnie

Nie jestem z niego zadowolona, jedynym plusem jest duzy wybor kolorow i rzeczywiscie ladnie prezentuja sie na paznokciach. Kupilam je kilkakrotnie ze wzgledu wlasnie na barwe ale za kazdym razem dosyc szybko odpryskiwal, a moze nie tyle co odpryskiwal co sie scieral na koncach. Wyglada to dosyc nieestetyczznie zwlaszcza przy ciemnych odcieniach. No coz szkoda ze trwalosc zostawia duzo do zyczenia. Mam nadzieje ze tylko ja tak trafialam i inne kobitki nie maja z nim problemow. Przy takiej jednak cenie uwazam ze takie wpadki nie powinny miec miejsca.

Używam tego produktu od:dawna

Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[276349].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny kolor.

Kupiłam dla koloru ciemno czerwony delikatnie błyszczący złotymi drobikami. Kolor elegancki, na każdą okazję, nie taka tandetna czerwień bijąca po oczach na kilometr.
Lakier bardzo dobrze sie rozprowadza, nie tworzy smug i jedna warstaw już nadaje piękny kolor. Ściera sie na końcach po trzech dniach, ale w żadnym razie nie odpryskuje. Polecam na wielkie wyjścia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[132924].usefull || 0 }}% pomocna.

holograficzny

Ja tam bym go odblaskowym nie nazwała, a raczej holograficznym, bo w zależności od kąta padania światła paznokcie mienią się różnymi kolorami. Sama mam różowo-koralowo-złoty, a koleżanka, z którą na spółkę kupowałam ten lakier na promocji 2 w 1 ma ten fioletowo-brunatno-zielony, także podejrzewam, że wszystkie te lakiery zmieniają kolory jak kameleon :) I to mi się w nich podoba :ehem: Poza tym łatwo się nimi maluje, szybko schną i są dosyć trwałe. Co prawda same brzegi (nie końcówki) paznokcia ścierają się praktycznie od razu (i za to * mniej), ale na płytce lakier trwa w nienaruszonym stanie 2-3 dni. To i tak dobrze, jeśli wziąć pod uwagę, że od prac domowych zwykle nie stronię. Właśnie przymierzam się do zakupu kolejnego koloru, bo oprócz tego, że pomalowane tym lakierem paznokcie natchnęły mnie do tejże recenzji, to jeszcze do tego, żeby urodzinową zniżkę 40% wykorzystać właśnie na ten lakier. Tym razem będzie to chyba jakiś mieniący się brąz, taki w sam raz na lato :)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy mniej więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[109108].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - odwrócony french

Polecam ! ! !

Lakier ten kupiłam pod wpływem chwili, impulsu. Gdybym trzeźwo myślała nie wydałabym tyle kasy na niego - 36zł.
No ale że wymarzyłam sobie kolor - różowy mieniący się złotem i koniecznie z lustrzanym połyskiem, a taki właśnie znajduje sie w ofercie Yves Rocher, to chwyciłam go i pobiegałm do kasy :) Dziś spokojnie mogę powiedzieć że nie żałuję zakupu i jak tylko będę miała nadwyżkę kasy, to kupię kolejny kolorek. Jego główną zaletą jest trwałość, trzyma się dzielnie na paznokciach około 5 dni. Potem zaczyna odpryskiwać, ale wydaje mi się, że jest to wina moich miękkich paznokci a nie samego lakieru. Daje piękny, lustrzany połysk, no i do wyboru są niespotykane kolory. Duża pojemność jest dodatkowym atutem. Nie wiem czy nie zgęstnieje, bo mam go od około miesiąca, poki co jest git :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[106377].usefull || 0 }}% pomocna.

:-( / :-)

Fakt faktem kolorki śliczne. Takich ładnych jeszcze nie widziałam. Ja mam taki co z fioletu przechodzi w zielony-zależy pod jakim kontem patrzysz. Tylko ta jego trwałość a raczej jej brak mnie dobiła. Ledwo pomalowałam paznokcie a już 2 dnia miałam je w ciapki.Tak wiec chyba jednak nie dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[82742].usefull || 0 }}% pomocna.

cudne kolory

Lakier jest po prostu świetny! Mam "wibrujący róż" i tak ślicznie mieni się kolorami. Nie dam 5 gwiazdek za wysoką cenę i za to że ściera się na końcówkach 3 dnia(przez mycie naczyń itp.). Za to nie odpryskuje, nie zgęstniał mi w buteleczce (a juz go ponad rok używam), dobrze się go nakłada(1 warstwa- jest trochę przezroczysty na końcówkach, 2 warstwy w zupełności wystarczają na mocny odcień), nie robią się na nim odciski i co dla mnie najważniejsze - nie niszczy moich paznokci(nie wysusza i nie rozdwaja ich!:) Moje paznokcie wyglądają po prostu pięknie! W porównaniu z Maybelline,Oriflame,Avon- jest od nich lepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[81319].usefull || 0 }}% pomocna.

wamp

to znaczy - rece wampa. Mam kolor brun intriguant - mieniacy sie jak rozlana ropa naftowa - brazowo-fioletowo-czerwono-zloto. Bardzo elegancki kolor, naprawde, wiem ze z opisu wynika raczej cos jarmarcznego, ale prosze sprobowac ;-).
Bardzo dobrze sie rozprowadza - a zareczam ze jestem wybitnie niezdolna jesli chodzi o malowanie paznokci i dlatego unikam ciemnych kolorow - tutaj efekt bez smug i zaciekow. Schnie szybko i dobrze - zeby uzyskac naprawde gleboki kolor trzeba nalozyc az trzy warstwy, jednak nie trzeba czekac godzinami az poprzednia warstwa wyschnie. Trzyma sie ok, trzy dni potem zaczyna sie scierac na koncowkach - z tym ze ja robie wszystko w domu bez rekawic ochronnych.
Watpie czy bede go uzywala do rak - jeden raz jednak przekonal mnie ze ciemny lakier jest szalenie sexy.
Dodatkowa zaleta jest buteleczka - cudna i do tego bardzo ergonomiczna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[52881].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Jestem fanką tego lakieru. Pięknie się rozprowadza, i nie gęstnieje w butelce. Mam dwa kolorki,moimo ze chcialabym więcej.Wystarczy nawet jedna warstwa by pokryć łądnie płytkę paznokciową.
Schnie dosyć szybko i nie odciskają sie bajerki jak przy miękkich warstwach. Trzyma się naprawdę świetnie. Zmywanie też nie stanowi żadnego problemu, by nei barwił płytki paznokciowej używam utwardzacza jako bazy.Bardzo ladnie prezentuje sie w kosmetyczce:)

ilość zużytych opakowań: ciągle dwa i jeszcze będą dłuuugo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[52797].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie ten lakier jest po prostu średni albo i jeszcze gorzej...Owszem kolor jest bardzo ładny(nr61:)) i podoba mi sie natomiast z trwałością tego lakieru jest kiepsko:( W ogole nie trzyma sie na paznokciach-bynajmniej moich. Nie odpryskuje ale niestety bardzo szybko ściera się na końcówkach i to w dodatku na paznokciach u stóp, gdzie inne lakiery wytrzymuja spokojnie tydzień! Na poczatku kolor jest piękny-żywy i lśniący natomiast już prawie po jednym dniu matowieje i żadnego efektu blasku nie daje! No cóż... nie polecam bo naprawde szkoda pieniędzy, jest mnóstwo lepszych lakierów!:(:(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[46989].usefull || 0 }}% pomocna.

czysty hedonizm...

Jestem szczęśliwą posiadaczką kolorku nr 55, śliczne błyszczące cappucino... lakier jest naprawdę świetny...ma odpowiednią konzystencję, kryjący oryginalny kolor, dobrze schnie i rewelacyjnie sie nosi, buteleczka cieszy oko... jedyna jego wada jest to że dosyć szybko matowieje i "lustrzany " efekt nie jest zbyt widoczny, mały tez jest wybór kolorów ale ja swój kupiłam właśnie ze względu na kolorek który mnie urzekł,ach no i jeszcze cena 35 zł..ale może będzie w promocji jak to w YR
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[39497].usefull || 0 }}% pomocna.