Pureness, Matifying Compact Oil-Free (Podkład w kompakcie; cera mieszana i tłusta) (stara wersja)

Beztłuszczowy, pudrowy podkład dla cer mieszanych i tłustych. Absorbuje nadmiar sebum, zapewnia trwale świeży i matowy makijaż oraz wypełnia rozszerzone pory. Redukuje połysk dzięki cząsteczkom pudrowym.
Tuszuje niedoskonałości, zapewnia lekki, naturalny makijaż.
Do nakładania suchą gąbeczką. SPF 16. Dostępny w trzech odcieniach.

zostawia plamy

bardzo lubię shiseido, ale to jest przegięcie. Mam tłustą cerę, ale tym się po prostu nie da malować, Ani pędzlem ani gąbką, zostawia po prostu plamy, cera wygląda niezdrowo.
Ma niełatwą konsystencję.

Używam tego produktu od:miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[354140].usefull || 0 }}% pomocna.

puder jak puder..

Za taaaaaką wysoką cenę jak na podkład (bardziej jest to puder) to jest średni. Nie matuje aż tak super jak obiecuje to producent. Zgodzę się, że w miarę naturalnie wygląda na twarzy i troszkę kryje. Jednak ideałem to on nie jest. Jasny kolor natural ivory jest odpowiedni na zimę/wiosnę kiedy buzia nie jest opalona. aaa i jeszcze jedno-ciemnieje na twarzy i wygląda nienaturalnie pod koniec dnia. Matuje słabiutko!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[296787].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY PUDER MATUJĄCY

Jestem baaardzo zadowolona z tego pudru. Nakładam go na podkład Guerlain Parure Extreme, co daje efekt pięknego, matowego wykończenia. Do aplikacji nie używam załączonej gąbeczki tylko dużego, miękkiego pędzla do pudru. Godny polecenia!!!Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[279029].usefull || 0 }}% pomocna.

masaz shiseido

póki co - naj :-)

sporo pudrów wypróbowałam... po większości - uczulenie. sama nie wiem, na co dokładnie... ale wyraźnie po kilku dniach używania danego specyfiku - pokrzywka, po odstawieniu i po jakimś tygodniu czy dwóch - wysypka powoli schodziła... niefajne uczucie. dlatego na jakiś czas zrezygnowałam całkowicie z pudrów.
no cóż, świeciłam się - i kobita z drogerii tak bez niczego mnie nie wypuściła ;-) nie mam jej tego za złe, chociaż puderek ponad 20 eurusiów kosztuje... dobrała mi świetny kolor - ten najjaśniejszy (chyba 010) - nieróżowy, naturalny, jasny... takiego potrzebowałam! jako że ogólnie jest możliwość oddania do dwóch tygodni od zakupu - zaryzykowałam. w razie pokrzywki mogłam dostać kasę z powrotem.
pudru nie oddałam, stosuję albo tylko na krem, albo do zmatowienia podkładu. dobrze się trzyma, efekt uzyskuję według uznania - dołączona super gąbeczka jest tu bardzo pomocna :-)
jeden mini-minusik: za tą cenę opakowanie mogłoby mieć wbudowaną przedziałkę między gąbką a pudrem... to na pewno ułatwiłoby stosowanie w warunkach niesprzyjających robieniu makijażu ;-) poza tym opakowanie jednak fajniusie!

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze sporo z pierwszego zostało - czyli wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[263777].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonaly na lato!

Dalam sobie wcisnac ten podklad, jako, ze mam cere lekko mieszana (tak naprawde, to bardziej sucha, a sie swiece po prostu czasami na nosie i czole). W kazdym razie podklad nie najlepiej spisywal sie na suchych partiach - podkreslal wysuszone miejsca.
kolor ma bardzo przyzwoity i jest fajny na zime, na ciezszy krem do twarzy.
makijaz nim zajmuje kilka sekund - na poczatku efekt bardzo matujacy i pudrowy. w ciagu dnia bardziej naturalny. podklad jest srednio kryjacy. podobno mozna go stosowac zwilzona gabeczka, ale nigdy nie probowalam.
gabeczka jest bardzo latwa do mycia - podklad sie z niej szybko wyplukuje, wiec jest bardzo higieniczny.
opakowanie tez przyjemne.
nie zuzylam go do konca, bo nie przetrwal ktoregos z rzedu upadku na ziemie ;-)
dla tlustej cery bedzie pewnie w sam raz.
ja moge go polecic z czystym sumieniem.
uzywam go czasami jako puder wsmarowujac pedzlem.
Używam tego produktu od: 6 miesiecy

postanowilam zmienic recenzje, bo zaraz ide kupic nastepne opakowanie (nr. 030)
otoz ten podklad to male cudenko... pod warunkiem, ze czlowiek sie odwazy wymoczyc porzadnie gabeczke i nalozyc podklad na czysta buzke mocno zwilzona gabka. nic wiecej nie dodam, bo to po prostu trzeba wyprobowac. efekt mnie powalil na kolana. zdaje sie, ze przy kazdym podkladzie w kompakcie mozna tak czarowac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[226053].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej nie

Moja mieszana cera jest wybredna... ten puder jej się nie spodobał. Owszem, po samej aplikacji jest świetnie, ale na krótko. Zbyt krótko. Potrzebuję czegoś bardziej długofalowego, jeśli chodzi o mat. Tutaj tego nie znalazłam. Jedyne plusy -znalazłam idealny kolor dla mnie oraz na pochwałę zasługuje flt. Gdybyż on jeszcze matował jak należy!!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[224899].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Używałam go jak zwykłego pudru - do poprawek w ciągu dnia na podkład lub jako sam puder. Nie tworzy maski na twarzy, nie wysusza ani nie zapycha porów. Dobrze matuje i sprawia, że cera wygląda świeżo. Chyba nie ma go już w sprzedaży.

Używam tego produktu od:dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[134440].usefull || 0 }}% pomocna.

DLA MNIE SUPER

Uzywam tego podkadu ok 4 m-cy i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze matuje, zakrywa niedoskonalosci i nie jest bardzo drogi, a jest wydajny...Uzywam go od zimy wiec nie wiem jak sie spisuje w lecie w kazdym razie dla mnie nna pore zimowa i wiosenna jest niezastapiony i nigdzie sie bez niego nie ruszam... POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[96239].usefull || 0 }}% pomocna.

A było tak pięknie...

Pierwsze opakowanie tego podkładu zużyłam podczas chłodnych, wczesnowiosennych dni. I wtedy spisywał się bardzo przyzwoicie - wystarczyły 2-3 poprawki i do późnych godzin wieczornych buźka była zmatowiona. Niestety nie przetrwał próby lata... Po jakiś 3 godzinach robiła się z niego mazia i spływał z twarzy tworząc nieestetyczne smugi. Brrrr...
Dlatego nie oceniam go stricte negatywnie ze względu na pozytywne wrażenia po stosowaniu w dni chłodniejsze, jednak wyższe temperatury wykreślają go z mojej kosmetyczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[82817].usefull || 0 }}% pomocna.

o dziwo sie nie zawiodłam

Jestem bardzo zadowolona z tego kompaktu, aczkolwiek matuje na jakies 3 godziny - ale to i tak sukces jeśli chodzi o moja nieugiętą mieszana cere "pięknie" błyszczącą w "strefie T";) "Suma sumarum" daje 4 gwiazdki, a nie 5 za tę okropną folię odziejającą gąbeczkę (która troche mi sie już pokruszyła) od pudru no i za trochę drażniący zapach... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[75511].usefull || 0 }}% pomocna.