Balea Haircare, Feuchtigkeits Spulung Aprikose & Milch (Nawilżająca odżywka `Morela & mleko`)

Odżywka wygładza powierzchnie suchych i zniszczonych włosów. Widocznie nabłyszcza i sprawia, że włosy każdego dnia wyglądają na zdrowsze. Ekstrakt z moreli pielęgnuje włosy i skórę głowy, a cenne lipidy, pochodzące z mleka intensywnie nawilżają. Odbudowujący kompleks z witaminą B3 i B5 sprawia, że włosy są elastyczne. Producent zapewnia, że odżywka ma szczególnie łagodną recepturę bez silikonów.
Produkt dostępny tylko w drogeriach DM.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Panthenol, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Citric Acid, Niacinamide, Phenoxyethanol, Polyquaternium-44, Potassium Sorbate, Lactis Lipida, Methylparaben, Tocopherol, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 15510

Cena: 0.65EUR / 200ml
/s/

TAK!

Za tą cenę - jest po prostu idealna. Świetnie nawilża i wygładza włosy. Stosowałam razem z szamponem i byłam zadowolona. Nie obciąża włosów i regeneruje je. Na pewno wrócę kiedyś do tej odżywki. Szkoda, że nie są dostępne w Polsce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868819].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM!

Mam wersję butelkową z pompką bez spłukiwania, dla mnie odzywka idealna - kiedy nie mam czasu nic robić z włosami ;) fajna konsystencja, fantastyczny zapach, bardzo wydajna, śmieszna cena, polecam z całego serca ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856768].usefull || 0 }}% pomocna.

Ale ją lubię!

Bardzo, bardzo fajna odżywka. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się większych efektów, ale jednak działa. Przede wszystkim nawilża - włosy mam dosyć mocno suche, większość odżywek i masek działa doraźnie, a przy tej widzę trwałą poprawę. Dobrze wygładza (fajnie, bo akurat mam trochę problemów z puchem na głowie), sprawia że włosy są ładnie śliskie i dodaje połysku. Ładnie pachnie, chociaż czasami mam wrażenie, że zalatuje zgniłą morelą. Zapach utrzymuje się przez kilka godzin. Nie zauważyłam aby obciążała czy wzmagała przetłuszczanie.

Ma trochę rzadką konsystencję, ale wydaje mi się, że jest dosyć treściwa, a przez to nie trzeba jej dużo nakładać. Duży plus za brak silikonów.

Szkoda, że jest słabo dostępna. Jestem zmuszona zamawiać na allegro, co wychodzi drożej niż stacjonarnie, ale warto.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825082].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Nie

Odżywka niewiel różni się od swojej koleżanki kokosowej, ale efektu nie daje żadnego.

+ przyjemny zapach
+ cena
+ pomaga rozczesywać

- nic nie robi z moimi zdrowymi wlosami, nie nawilża, nie ma połysku ect.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759785].usefull || 0 }}% pomocna.

Na plus, choć nie zachwyciła.

+ skład: bez silikonów
+ zapach: przepiękny, niechemiczny, mleczno-morelowy, utrzymujący się na włosach
+ pojemność: duża, jak na odżywkę do włosów, 300ml
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie zauważyłam aby przetłuszczała włosy
+ cena: ok. 0,70e

- konsystencja: rzadka, lejąca się przez co potrzeba nałożyć na włosy sporą ilości produktu
- opakowanie: odżywkę muszę kłaść poziomo ponieważ stawiając ją na zakrętce produkt po prostu się wylewa z opakowania

Nie zauważyłam spektakularnych efektów po użyciu tej odżywki ale od regeneracji włosów są maski. Jak za produkt o tak niskiej cenie mogę ją ocenić jako zaskakująco dobrą. Mimo minusów kupię ją ponownie ponieważ sprawdza się naprawdę dobrze przy codziennej pielęgnacji i, co jest bardzo istotne, nie przetłuszcza moich włosów. No i ten obłędny zapach!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[744489].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra odżywka, lecz bez oszałamiającego efektu

Odżywka ma dość rzadką konsystencję, przez co łatwo rozprowadza się na włosach. Czasem, gdy zapomnę wytrzeć włosów ręcznikiem, spływa z włosów. Po jej zastosowaniu włosy są nawilżone i gładkie, ale jest to efekt raczej tylko do następnego mycia. Opakowanie praktyczne. Zapach jest obłędny! Kupiłabym ją ponownie chyba głównie dla tego zapachu. Nie wiem, czy w ogóle będę mieć szansę zdobyć ją ponownie, ale chyba raczej nie będzie mi jej bardzo brakować. Ot, taki delikatny nawilżacz.

Ilość zużytych opakowań: nieałe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743563].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry nawilżacz

Ta odżywka ma same plusy. Jest niedroga, i ma dużą pojemność. Nie ma silikonów, dzięki czemu nie obciąża moich cienkich, falowanych włosów. Dobrze nawilża. Od zwykłej odżywki niczego więcej nie oczekuję. Ma nawilżać. A do odbudowy włosów są maski.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725673].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku, ale bez fajerwerków

Plusy:

wydajność
cena
zapach
praktyczne opakowanie (płaski korek)
nie obciąża włosów
ułatwia rozczesywanie

minusy:

nie nawilża

Ogółem:

za taka cenę polecam to włosów lekko przesuszonych. Odżywka cudów nie czyni, najczęściej używałam ją do rozpuszczania (po umyciu szamponem) wszelakiej mieszaniny na mojej głowie (lakier, żel itd) po całym dniu (albo kilku dniach) paradowania ze stylizacją . Do tego sprawdzała się świetnie bez obciążania włosów, mimo że mam włosy cienkie, a odżywki na raz sobie nie żałowałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (300 ml)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710792].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię ją

+ bez sylikonów
+ zapach
+ ułatwia rozczesywanie
+ delikatnie nawilża włosy
+ CENA!!! :D

+/- dostępność - ja mieszkam przy granicy więc kupuję często, ale w PL niestety niedostępna

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653529].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczna, dobra i tania

Kilka razy kupowałam kosmetyki Balea w DM w... Budapeszcie. Generalnie uważam, że za taką cenę są to produkty bardzo dobre i aż żal, że nie ma ich u nas.

Odżywka jest świetna, ma niesamowity zapach, a przy tym po prostu działa. Włosy się dobrze rozczesują i są takie mięciutkie :)
Skuteczna, dobra i tania, czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście małych (po 50 mililitrów)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[553621].usefull || 0 }}% pomocna.